Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: To ja rządzę rolnictwem

Lepper: To ja rządzę rolnictwem

Money.pl / 2006-09-11 08:38
Komentarze do wiadomości: Lepper: To ja rządzę rolnictwem.
Wyświetlaj:
Lelek / 80.244.136.* / 2006-09-11 15:04
Myślałem że pieniądze na służbę zdrowia już dawno są zagwarantowane.
pepegi / 83.24.175.* / 2006-09-11 13:50
A napięcie powoli wzrasta. Co może biedny mulat zrobić? dać się wessać kurduplom? Nie. Zrobić rewolucję? Nie.

Tak naprawdę to cholernie zdolny facet. W gumiakach, przepraszam, gumofilcach go do salonu wpuścili, to po kilku miesiącach lepiej od nich gada. A na pewno mniej błędów językowych. To co on tam robi? Robi swoje, dobrze zarabia, dobrze wygląda, dobrze wychodzi na wsi. Wziął dla siebie najlepszy resort i teraz po idiotycznych dopłatach do paliwa, pomocy suszowej, która weszła 1.09.06, a do dziś gminy nie rozumieją rozporządzenia itd. żąda dalej.

Licytacja trwa. Tak czy inaczej może tylko zyskać. Albo jakieś kolejne dopłaty (głosy), albo nowe wybory. Wypadnie w nich lepiej, niż za kilka lat, kiedy podarki się skończą. I to znaczy, że opalony jest zdolnym realistą i nie da się łyknąć w kaszy. Co innego koniu, już w drodze do rzeźni. A opalony wyjdzie na kurduplach do przodu, chociaż nikt w to nie wierzył.
Tylko, cholera, czemu tak drogo? Ano cena jest za bilet dubeltowy: operetki i tragifarsy.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 14:47 / Giełdowy egzorcysta amator
Ale o tym ,że to szczwany lis to nie musimy dyskutować. Gość ma "zwierzęcy magnetyzm" i działa na tłumy ! szkoda tylko ,że nikt z głosujących na niego nie zadaje sobie pytania JAK ON TO CHCE ZROBIĆ I KTO ZA TO ZAPŁACI ?
pchelek / 83.31.189.* / 2006-09-11 18:38
to nie chodzi o te kase - tylko to jest pretekst do rozbicia koalicji - a przy okazji Lepper zdobedzie kolejne punkty jako ten co rozwalil uklad pisiorow - wygrany jest ZAWSZE Lepper
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 21:00 / Giełdowy egzorcysta amator
Ale on zdaje sobie sprawę ,że SAMODZIELNIE władzy nigdy nie dostanie , a jak będzie tak "skutecznie cementował układy koalicyjne " to na kolejną propozycję koalicyjną się nie doczeka !
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 21:07 / Giełdowy egzorcysta amator
Sorry ,że odpowiadam sam sobie , ale naszła mnie MYŚLA ! Ten BARAN doszedł do wniosku ,że jego PROGRAM jest NIEREALIZOWALNY .,że jedyną jego szansą jest powrót do OPOZYCJI i dalsze WMAWIANIE ludziom tych P********** ! ON ma tą koalicję w D.PIE ( przepraszam,ale U wyciąłem) , ON zaczyna marzyć o powrocie do "OPOZYCJI" bo mu w oczka widmo powrotu na rolę zagląda !
pepegi / 83.24.140.* / 2006-09-11 17:37
jak to jak? jak zwykle

Rodacy! WEŹMY SIĘ I ZRÓBCIE...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 20:57 / Giełdowy egzorcysta amator
Czy dożyję chwili ,że zapłaci TAKI WIERCIBRZUCH GOŁOSŁOWNY ?
zapi / 2006-09-11 11:45 / Bywalec forum
Pierwszy raz kibicuje Lepperowi. Oczywiście jeżeli chodzi o rozwalenie obecnej koalicji
Zdzich / 83.11.80.* / 2006-09-11 18:22
Ja z tobą też koniec już nie długo.
MN / 80.51.231.* / 2006-09-11 11:27
Jak tak dalej pójdzie to nie Lepper będzie przyłączał się do koalicji Kaczyńskiego, ale Kaczyński będzie przyłączał się do koalicji Leppera. To będzie już nie Koalicja Wstydu, ale Koalicja Bezwstydu.
Kero / 2006-09-11 10:51 / -
Co by nie powiedzieć o Lepperze to wygląda na to iż to on jeden potrafi powstrzymać ten rządowy kurnik od uzurpatorskich zapędów. Inna sprawa, że takie same zapędy ma sam Lepper ale wyglądać zaczyna na to, że tak kurnik jak i stodoła roz***niczy jakieś tornado. Moze potem stery przejmą ludzie?
Zdzich / 83.11.80.* / 2006-09-11 18:24
jacy ludzie?
rozwado / 2006-09-11 10:49 / Tysiącznik na forum
Lepper moze sie okazac pozyteczny: rozwali koalicje i miejmy nadzieje, ze nie dostanie nic od obecnej opozycji.

LPR zas moze wystraszyc wszystkich ludzi z odrobina oleju w glowie. Niestety nie wiem jaki procent Polakow nalezy do tej kategorii.
stef / 83.5.28.* / 2006-09-11 11:08
Lepper nie rozwali koalicji,ma parę zabawek i nie wie którą ma się teraz bawić .Kiedyś wyrzucił jedną zabawkę a był nim Mojżesowicz ,teraz ta zabawka zaczyna żyć a Lepper się wścieka bo już jest fajniejsza od jego zabawek.
Desstin / 2006-09-11 10:39 / Bywalec forum
Ciekawe co nieloty z nim zrobia bo jakos nie wierzę że ustapia w sprawach budżetowych.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 10:33 / Giełdowy egzorcysta amator
Opalony jest przekonany ,że dojdzie do identycznego rozdania jak w poprzednich wyborach !!! Mam jednak nadzieje ,że się zdziwi !Mam również wrażenie ,że Kaczyński w zbyt wielu stawach pływał by się dać nabrać na te przedwyborcze pląsy !
kwa-kwa / 83.15.167.* / 2006-09-11 10:18
BURAK, PRYMITYW, CHAM I WIELOKROTNY PRZESTĘPCA Z PRAWOMOCNYMI WYROKAMI ODPOWIADA ZA STAN BURAKÓW W ROLNICTWIE !? SŁYCHAĆ CHICHOT HISTORII !
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-11 08:38
"oświadczył, że to on jako wicepremier i minister rolnictwa w tym rządzie zarządza rolnictwem. I nikt nie będzie w tej sferze mną rządzić"
Endrju - nie tylko rządzisz rolnictwem, rządzisz całym krajem, masz wpływ na termin nowych wyborów, a Kaczyński trzęsie tyłkiem, co jeszcze Ci strzeli do głowy. Jednym słowem - do Ciebie Lepper należy PEŁNIA WŁADZY.

Tak to już jest, gdy naród pozwala na to by stanęli w szranki dwaj populiści, jeden bardzo sprawny, a drugi - nieudacznik.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-11 10:35 / Giełdowy egzorcysta amator
Witaj po "łikendzie" . Opalony jak widać też odpoczął , bo juz od rana wali z grubej rury ! Tyle , że strzelił , a nie załodował !

Najnowsze wpisy