Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lew Rywin stawił się do więzienia przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie

Lew Rywin stawił się do więzienia przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie

Wyświetlaj:
Ala / .* / 2005-04-20 08:16
Już nigdy nie uwierzę w sprawiedliwość sądów . W moim przypadku było tak . Zostałam potrącona na środku pasa , na przejściu dla pieszych. Kierowca , sprawca wypadku , jechał po pijanemu , z nadmierną prędkością , bez prawa jazdy ,na lewych numerach . Uciekł , się ukrywał . Proces trwał ok.4 lat. I co? Ow pan otrzymał 2 lata w zawieszeniu na 4 lata. A ja straciłam pieniądze , bo do dzisiaj nie zwrócił mi zasądzonych kosztów sądowych . Musiałabym znów występować do sądu itd . Zaczęłoby się od początku - opłaty , strata czasu , a rezultat zerowy. Dlatego ślązaczka ma rację ,gdyż to gangsterzy i przestępcy mają u nas tylko prawa , a pozostali cierpią .
ślązaczka / .* / 2005-04-19 19:46
Zasądzone kary nalezy wykonywać i zasada ta powinna być jednakowo stosowana wobec wszystkich skazanych, dlatego dziwi mnie, że znany ganster ps. MŁODY SIMON ( mieszkający w pięknym mieszkanku w Katowicach) ma ciągle odraczane wykonanie kary i tak naprawdę śmieje się z wymiaru sprawiedliwości. Popełnione przez Niego przestępstwa są o wysokiej społecznej szkodliwości. L.Rywin nawet pozostają na wolności nie stanowi żadnego zagrożenia dla porządku prawnego, a gangster SIMON nawet w więzieniu będzie niebezpieczny. Nie mam zamiaru bronić L.Rywina, ale jeśli Polska ma być państwem prawa, to zgodnie z Konstytucją winno być ono rowne dla wszystkich jej obywateli. Osadzenie L.Rywina w tej sytuacji, to dla mnie polityka, zaspojkojenie osobistych ambicji niektórych posłów i kpina ze sprawiedliwości.

Najnowsze wpisy