Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Liczba zachorowań na raka podwoi się. Gdzie?

Liczba zachorowań na raka podwoi się. Gdzie?

Money.pl / 2012-06-03 12:26
Wyświetlaj:
załamany / 82.160.154.* / 2012-11-12 22:59
tak - zachorowanie na raka zwiększy się?
Racja - 3 tygodnie temu pochowałem siostrę chorą na raka. Dziś zmarł brat chory na raka!!!!
Mama zmarła na rak niecałe dwa lata temu!!!
Drugi brat zmarł też na raka 5 lat temu!!!
Siostra po operacji raka - jeszcze żyje!!!
Ja właśnie porobiłem markery...
Co to za życie z taką myślą???
psv / 79.191.247.* / 2012-06-03 12:57
Oczywiście nie zająknęli się nawet nad głównymi przyczynami w związku z którymi zachorowania na raka mogą się prawie podwoić w 2030: skażeniem promieniotwórczym z okolic Fukushimy, rozprzestrzenianiem związków aluminium, baru i siarki z samolotów oraz modyfikacjami genetycznymi żywności.

24 maja WHO wydaje raport, w którym ocenia konsekwencje skażenia promieniotwórczego. Według nich poziomy promieniowania w Japonii i na świecie nie odbiegają od normy. Kilka dni później na zachodnim wybrzeżu USA wyławia się tuńczyki, które po zbadaniu okazują się radioaktywne. A teraz następne oświadczenie, o starzeniu się społeczeństwa, złym odżywianiu i to ma spowodować podwojenie się zachorowań na nowotwory??



Główną tego przyczyną jest starzenie się społeczeństw oraz niezdrowy styl życia, który szczególnie uwidacznia się w krajach rozwijających się, gdzie coraz więcej osób źle się odżywia i pali papierosy.


Więc dobrze, że nie palę papierosów tylko czasami cygara i zioło dla relaksu. Ona też nie paliła: http://valetudocafe.wordpress.com/2011/05/13/125-year-old-woman-claimed-smoking-pot-everyday-was-her-secret-to-long-life/
Kolo_ / 94.112.82.* / 2012-06-03 12:26
niezdrowo sie odżywia...
wiec moze lepiej walczyc z przyczyna.. a nie karmic lemingi sola drogowa, szuszami jajecznymi, wyrobami wedlino-podobnymi i warzywami naszpikowanymi chemia...
Nie byloby to tansze i lepsze dla zdrowia?
Moze nie dla koncerntow farmeceutycznych...

Najnowsze wpisy