Forum Forum finansoweBanki

Lokata 10% w OpenFinance

Lokata 10% w OpenFinance

lookson / 2008-11-05 20:30
Witam,

chciałbym zapytać czy ktoś korzystał może z lokaty 10% w skali roku na 5 miesięcy w OpenFinance? Chciałbym wrzucić 50k na 5 miesięcy ... niby wszystko jest ok ... na infolinii gość powiedział, że nie ma opłat itp ... jednak zastanawia mnie jedna kwestia ... Na stronie OF jest napisane, że jest to lokata w NobleBank tak jakby i praktycznie można wrzucić dowolną sumę. Natomiast na stronie Noble Bank jest faktycznie lokata na 10% jednak wymagany jest minimalny wkład 150k. Czy może ktoś mi wytłumaczyć jak to jest ...

Wcześniej planowałem wrzucić do gettin na 9% na 4 miesiące, ale oferta OF wydaje się być korzystniejsza. Zaznaczam, że chciałbym lokate nie na dłużej niż 6 miesięcy.
edero / 83.27.127.* / 2008-11-06 09:26
6-miesięczna lokata Deutsche Banku na 10 proc.

Deutsche Bank oferuje db Lokatę w Pigułce. Nowy produkt dostępny jest w złotych, euro i dolarach.

Aby otworzyć db Lokatę w Pigułce, należy na okres 6 miesięcy zdeponować w banku minimum 5 tys. zł. Odsetki od lokaty w złotych wynoszą 10 proc. w skali roku. db Lokata w Pigułce jest lokatą nieodnawialną. Po jej zakończeniu, kapitał lokaty wraz z należnymi odsetkami zostanie automatycznie przeksięgowany na db Konto Oszczędnościowe dla lokat otwartych w PLN, lub na odpowiednie Walutowe Konto Oszczędnościowe dla lokat otwartych w EUR i USD.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: