Forum Polityka, aktualnościGospodarka

LPR chce dać matkom pensje i emerytury

LPR chce dać matkom pensje i emerytury

Money.pl / 2006-06-08 12:34
Komentarze do wiadomości: LPR chce dać matkom pensje i emerytury.
Wyświetlaj:
karina / 212.191.162.* / 2006-06-13 09:42
Ludzie opamiętajcie się co wy chcecie zrobić? Niech zakładają wielodzietne rodziny ci których na to stać, a w takiej sytuacji biedni i .... zaczną rodzić dzieci bo państwo im da pieniądze. Przecież istnieją przedszkola, świetlice szkolne wiele dzieci tak się wychowało i są dobrymi ludźmi. Chcecie coś zmienić dajcie ludzią prace (8 godzinny system pracy) godziwe wynagrodzenie i normalne warunki życia, a dziecią normalne place zabaw zajęcia pozalekcyjne (ezpłatne).
Martwimy się o rodziny wielodzietne a co z tymi matkami które zostają same i mają jedno dziecko one muszą pracować i nikt nie martwi się o wychowanie jej dziecka albo dzieci.
jeszcze nie-matka / 83.18.71.* / 2006-06-09 13:33
cyt. "Do jakiego wieku dziecka przysługiwałaby świadczenia? Jedno z nich musiałoby mieć mniej niż sześć lat (.....)" czyli że matki miałyby (jeśli w ogóle) "pensję" maksymalnie 6 lat a nie całe życie. No i podatki muszą zdrożeć.... a już teraz jakie duże są obciązenia... (jestem właścicielką firmy więc wiem)
anty PiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-09 11:28
Rząd spekuluje naiwnością i cierpliwością społeczeństwa. Licytują się premier i wicepremierzy oraz niektórzy ministrowie... kto da więcej, kto da więcej...

Populiści i efekciarze! Żenujące!
MIRAS / 83.14.71.* / 2006-06-09 10:13
Drodzy Polacy to dzieki nam samym i naszej ignorancji wyborczej ta "partyjka" wprowadza swoje populistyczne pomysły. Ciemnota, zaścianek, niewiedza do hasła LPR-u ubrane w obietnice bez pokrycia. Ale to my sami daliśmy im do tego prawo, i nie czas teraz rozwodzić się nad ich pomysłami. Pracująca na dwóch etatach Matko i Ojcze przy następnych wyborach pamiętaj o tych pomysłach, a dzieciom pokaż jak ważne jest uczestnictwo w wyborach.
ilona / 83.29.255.* / 2006-06-09 08:20
PO becikowym i seniorowym był jeszcze jeden pomysł - leczymy ludzi tych, który mało ważą i mierzą (jakoś koniec 2005 początek 2006r.) - a w tym układzie to ja się chyba z pracy zwolnię i zatrudnię się jako LPRrowska rodzicielka. Ludzie czy to nie jest patologia - a dlaczego ja która liczę się z kasą (mam jedno dziecko bo na więcej mnie nie stać) - mam być jeszcze bita w tyłek skadkami i podatkami bo sąsiadka jest "reproduktorem". A może tak zająć się edukacją tych dzieci, ich lepszym startem, 'wyrównywaniem szans" a nie powielaniem biedy i namawianiem do siedzenia w domu.
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-09 06:57
O ile wzrosną nasze podatki, aby pokryć te zachcianki pod publiczkę? Może byście się w końcu wzieli do roboty i zarobili na te becikowe starzykowe i inne, a nie non stop wymyślali jak wydać kasę której nie ma.
1. Ile Polska traci na braku porządnych dróg?
2. Ile tracimy na braku porządnych przpisów i braku równości ich egzekwowania wobec wszystkich obywateli?!
można by mnożyć te pytania, ale one pozostaną bez odpowiedzi, bo są ważniejsze sprawy w Polsce niż jego obywatele - stołeczki na następną kadencję
mama / 83.16.116.* / 2006-06-08 22:34
czyżby Salomon się pomylił i z pustego też można nalać??? Śmiechu warte!!!! Komu mydlą oczy?!!!!
nikt / 85.89.162.* / 2006-06-08 22:11
nie......... poczekam, zobaczę jeszcze jak ten cały PIS diabli wezmą.
nikt / 85.89.162.* / 2006-06-08 22:10
no nie mogę już, jestem totalnie dobity idę się powiesić :-)
roko / 83.29.71.* / 2006-06-08 21:22
po becikowym, seniorowym nowy pomysł - pieknie.
Może by tak jeszcze powiedzieli skąd wziąć tą kasę??? czyżby znowu podnieść jakąś akcyzę czy temu podobny pomysł.
Może by tak jeszcze powiedzieli czym te dzieci karmić skoro nie ma pracy dla rodziców ale cóż tam przecież mogą jechac do pracy za granicę.!!!
Opamiętajcie się i zajmujcie wreszcie gospodarką a ludzie sami na siebie zarobią i nie beda potrzebować łaskawych pieniędzy z budżetu.
Niech rząd zajmie sie tworzeniem warunków do powstawania miejsc pracy a nie pobożnymi życzeniami.
Brak słów.
gej / 83.24.223.* / 2006-06-08 20:21
matko boska!!! ależ to zacofane chłopki
Andrew / 83.17.195.* / 2006-06-08 16:01
Po prostu jedna wielka tragedia jak się czyta wypowiedzi Szanownych Państwa.
Czy zapomnieli Państwo, że rodzące się dzieci to następni konsumenci tak bardzo niezbędni starzejącemu się społeczeństwu i gospodarce? Od kiedy jedynacy są lepsi od dzieci z rodzin wielodzietnych? U jedynaka jest dopiero frustracja...

Lepiej wydać państwowe pieniądze na antykoncepcję, aborcję, promowanie postaw i mniejszości "odmiennych". Jeśli tego dokonamy to będziemy mieli więcej jedynaków lub nawet brak tych dzieci, coraz mniej małżeństw. Niech zostaną sami starzy.
Po nas choćby potop...Za sto lat nie będzie nas...
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-09 08:58
Nie wolałbyś, aby nie czekać na jałmużnę i żeby cię było stać za swoją pracę dostawać godne wynagrodzenie i godnie żyć i mieć tyle dzieci ile chcesz i nie martwić się czy na nie cię stać !
Chyba, że jesteś leniem i nie chce ci się pracować to przepraszam.
Na państwowe pieniądze nie licz bo kasa pusta.
silver / 2006-06-08 16:41 / Bywalec forum
A skąd ten pęd do wydawania? Posłowie LPR w prywatnym życiu podobnie? Dom z basenem, samochód, studia dla żony i nowa komórka co miesiąc. Może trochę się rozpędzieli i wypadałoby wyhamować?

Zatracili kontakt z rzeczywistością, trzeba odwiedzić psychiatrę i leczyć się z hazardu.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-08 16:06
Według tej logiki za opiekę nad starszymi rodzicami i dziadkami też powinno się dostawać kasę. Według Wszechpolaka nie ma nic za darmo, rodzina się liczy ale tylko jak są pieniądze z budżetu.
Andrew / 83.17.195.* / 2006-06-08 16:01
Po prostu jedna wielka tragedia jak się czyta wypowiedzi Szanownych Państwa.
Czy zapomnieli Państwo, że rodzące się dzieci to następni konsumenci tak bardzo niezbędni starzejącemu się społeczeństwu i gospodarce? Od kiedy jedynacy są lepsi od dzieci z rodzin wielodzietnych? U jedynaka jest dopiero frustracja...

Lepiej wydać państwowe pieniądze na antykoncepcję, aborcję, promowanie postaw i mniejszości "odmiennych". Jeśli tego dokonamy to będziemy mieli więcej jedynaków lub nawet brak tych dzieci, coraz mniej małżeństw. Niech zostaną sami starzy.
Po nas choćby potop...Za sto lat nie będzie nas...
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-08 14:57
Proponuję płacić dzieciom za naukę.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-08 16:04
Dzieciom za naukę to może już przesada, w końcu robią to dla własnej korzyści. Za to wg logiki LPRu na pewno sensowne byłoby płacenie dzieciom za opiekę nad starszymi babciami i rodzicami. Co, tak za darmo będę to robił? Niech mi budżet płaci! Dla Wszechpolaka liczy się tylko kasa, jeżeli nie ma to po co mu rodzina, lepiej popić z kumplami i tłuc gejów na ulicach.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-08 13:35
Pomysły LPR są jak cała ta partia- niedożeczność!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy