Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Luka w Nasza-klasa.pl - są powody do obaw?

Luka w Nasza-klasa.pl - są powody do obaw?

Money.pl / 2009-04-10 10:21
Komentarze do wiadomości: Luka w Nasza-klasa.pl - są powody do obaw?.
zenobiuszZZZ / 77.254.37.* / 2009-04-10 10:21
Jezeli jest umieszczone stare zdjecie klasowe w internecie (a ja nie wyrazam zgody na publikowanie wizerunku swojego w internecie bez wlasnej zgody skoro nie jestem osoba publiczna to czy jest to zlamanie prawa?). Czy na to jeszcze nie ma paragrafu? Kazalem usunac zdjecie na ktorym jestem widoczny ale ono nie znika z tego portalu nasza-klasa! Co mam robic! Pomocy! Czy musze kierowac sprawe do sadu i kogo organy sprawiedliwosci maja scigac? Dodam, ze nie wyrazalem nigdy i nie wyraze na publikacje swojego wizerunku w sieci!
To jest przeciez skandal! Zaraz kogos zabije albo pojade z siekiera i zniszcze im te serwery! Juz trace cierpliwosc przez tych burakow z naszej klasy co nie umieja sie poslugiwac internetem! Za sprzatniecie tych chwastow to bedzie dla mnie ukojenie posiedziec za krata o chlebie i wodzie nawet do konca zycia!
Chce tylko, zeby Ci przestepcy czy to n-k czy Ci co umiescili zdjecia prywatne byli ukarani! Nie wiem kogo mam sadzic nawet ale jak ich zobacze na rozprawie to pozabijam wszystkich tych gnoji co zniewazali mnie w internecie na "fikcyjnych" kontach!
Te dupne portale dla "polskich burakow" powinny byc na pesel jak allegro!

Najnowsze wpisy