Mam nadzieję

skay / 84.10.253.* / 2007-08-22 18:21
że spadki się skończyły
Wyświetlaj:
skay / 84.10.253.* / 2007-08-24 18:40
Sorry Tas, pomyłka narazie nie posiadam żadnych fundów.
Przed lipcowymi spadkami wszystko sprzedałam .
Mam ochotę kupić znowu lecz niestety nie wiem czy to koniec korekty :)
Jak większość życzę sobie by rosło- nie jestem jedną z tych co to kupią same akcyjne i śpią spokojnie myśląc tylko o zysku.
Pozdrawiam.
TaS / 2007-08-26 23:14 / Tysiącznik na forum
próbuje uwiezyc,ze wyczaiłas moment do sprzedazy... ciezko mi idzie :)
probuje uwiezyc,ze wiesz kiedy sie korekta skonczy...


Jak większość życzę sobie by rosło- nie jestem jedną z tych co to kupią same akcyjne i
śpią spokojnie myśląc tylko o zysku.

gratki.
skay / 84.10.253.* / 2007-08-27 16:46
Nie Tas nie wysilaj się twoje próby są niepotrezebne.
Nie mam pojęcia kiedy si skończy korekta może już się skończyła.
Tytuł "Mam nadzieję" sugeruje że nie wiem.
Momentu do sprzedaży także nie wyczaiłam poprostu sprzedałam bo potrzebowałam kasy. Koniec. Ale gdybym nie sprzedała to napewno nie pisałaym tekstów typu pomocy co robić?! Czekałabym aż wszystko się uspokoi. Tas dlaczego zabawiasz się w psychologa i próbujesz ze zwykłej informacji wydobyć drugie dno przecież ja nie napisałam że wiedziałam o spadkach.
Tak czy inaczej Pozdrawiam Cię.
TaS / 2007-08-27 17:03 / Tysiącznik na forum
hmmm, po prostu z mojego - krótkiego - doswiadczenia na tym forum wynika,ze ludzie ktorzy robia "tylko dobre ruchy"... zazwycza chwala sie by sie podbudowac,a nie idzie to w parze z realnymi wynikami. w dodatku psychologia jest w przypadku inwestowania waznym elementem (nie mowie,ze dobrym) :)

jakkoliwek gratuluje zgrania potrzeb finansowych z cyklem giełdowym ;)

pozdrawiam i nie zrażaj sie do malkontenta :D
TaS / 2007-08-23 00:14 / Tysiącznik na forum
Kazik Staszewski w jednej swojej pieśni ludowej spiewa:

"nadzieja jest matką głupich...
i swoich dzieci nie lubi..."

mow wprost życzysz sobie by rosło - jak wszyscy majacy fundy akcji w duzych ilosciach.

tez trzymam kciuki, ale jestem realista...
cortez / 2007-08-22 23:38 / Bywalec forum
wszyscy mamy...:)
Jednak według mnie jeszcze się nie skończyły, ale jest to moje subiektywne zdanie. Realizm bierze górę nad optymizmem:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy