Forum Money.pl - wspieramy lot każdej Waszej złotówki!

Mam pytanie...jesli ktos masz czas niech odpisze.

Mam pytanie...jesli ktos masz czas niech odpisze.

Michal S / 83.6.108.* / 2006-09-03 18:59
Zainteresowalem sie ogólnie prawem finansowym.Studiuje prawo wiec miałem ten przedmiot i mam w związku z tym krotkie pytanie. W jaki sposob mozna zarobic poprzez np.akcje lub obligacje ? Dajmy na to iz co miesiac zarabiałbym jakas skrona sume(200 lub 300 zł)?Jest w ogole taka mozliwosc?Dodam iz nie jestem bogaty ani nawet nie mam za duzo kapitału.Czy mozna w cos zainwestowac powiedzmy pareset złotych i zarobić cos na tym czy w to racjonalnie niemozliwe.Nie znam sie na takim biznesie i czy moglby ktos kompetentny napisac o tym pare słow?Bo jesli mozna to gdzie trzeba isc co kupic co podpisac itd?Bylbym bardzo wdzieczny.Z gory dziekuje.
magdak / 83.25.247.* / 2006-10-04 20:32
To co mogę poradzić, to tylko fundusze. W zasadzie nie piszesz ile chciałbyś zainwestować? 200 - 300 zł? Czy to jest kwota, którą zarabiasz i jakaś część chciałbyś zainwestować? Nastepne pytanie to na jak długo. Oczywiście jeśli nie znasz się na tym, warto zwrócić sie do jakiegos banku albo towarzystwa ubezpieczeniowego, które w swojej ofercie ma fundusze. Ja kilka miesięcy zaczęłam wpłacać na taki fundusz do Generali. Trudno mówić oczywiscie juz o jakimś duzym zyski, ale za kilka lat, wg wyliczeń powinno mi to przynieść korzyści.
Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy