Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek____MFW przyznał Polsce linię kredytową w wysokości 20,58 mld$

Maniek____MFW przyznał Polsce linię kredytową w wysokości 20,58 mld$

bidnymaniek / 2009-05-06 20:43
znaczy ze juz maja dostep do kasy...........i mozliwe interwencje na wieksza skale w
połączeniu z wig20 który p ompowany ponad miare...................................na wyborcze cuda czas..........do puki kurs eur/usd nie ruszy na południe.mozliwe i
3.0 za $.......................................alez by była panika :)
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-07 09:50 / Tysiącznik na forum
Zaczyna się sprawdzać to, co było przypuszczane. Są już głosy, że ta linia kredytowa zostanie wykorzystana na pokrycie deficytu budżetowego (http://biznes.onet.pl/5,1556043,prasa.html). Ot ci "platynowy klub" :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-05-06 23:14 / Pogromca jeleni
tara......spoko..................jeżeli coś będzie kręcic nie tak........to tóż przed decyzją to chyba trzeba będzie zamieszać............................ale nic na szybko.................albo zwyczajnie poczekać do końca miesiąca i wowczas zakręcić...tak jak radził bax..................i wowczas jutrzejszy dzień mozesz być na luzie
tara / 2009-05-06 23:20 / Tysiącznik na forum
Greenstar tylko czy na koniec miesiaca doleci do mojego poziomu ,no coz zobaczymy rano ,pa
bidnymaniek / 2009-05-06 23:12 / Tysiącznik na forum
papa ide spać............jola daj sobie na wstrzymanie bo nakrecasz sie szybciej niz euro...a ono od tygodnia :)
greenstar / 2009-05-06 23:08 / Pogromca jeleni
i jeszcze jedno...........coś panowie z EBC......................zamilkli........................................nie mają wyjścia......dzisiejsza informacja o sprzedaży w marcu przechyli szalę................
greenstar / 2009-05-06 23:06 / Pogromca jeleni
a teraz pomyślmy................dlaczego dziś podaję się info, że środki z MFW zostały przyznane?.......ale czy są już w dyspozycji zaklinacza węży?.................śmiem wątpić- biurokracja i techniczne możliwości..................to zwyczajny straszak jest ...............jak zwykle
tara / 2009-05-06 23:09 / Tysiącznik na forum
Greenstar jednak ta informacja wystarczy a i sesja za oceanem na plusie spowoduje ,ze rusza stadem na zakupy a to przyczyni sie do umocnienia pln.
greenstar / 2009-05-06 22:56 / Pogromca jeleni
a ja, myślę że jutro będzie większe zamieszanie,, ....................Wujo na Nową Zelandię/........................wiesz jak tam się długo leci/?..........................
wujo_bankier / 2009-05-06 22:58 / Bywalec forum

Wujo na Nową
Zelandię/........................wiesz jak tam się długo leci/?..........................


nie wiem :) sprawdzę to napiszę :)))) jeszcze nie byłem :)
bidnymaniek / 2009-05-06 22:28 / Tysiącznik na forum
Mysle ze 1.42 nie w tym tygodniu.....szykuje sie korekta na S&P......juz pora na nia.....co do wejscia na pare zgadzam sie
bidnymaniek / 2009-05-06 22:04 / Tysiącznik na forum
Spokojnie nie mysle ze zrobia dolca po 3 w tym tygodniu............ale jak bedzie okazja i opadnie pył po EBC i stress testach .............hmmmmmmmmmmmmmmm.....tak ostatni tydzien maja
tara / 2009-05-06 22:13 / Tysiącznik na forum
Witam ,widze sa nowe wiadomosci i znowu jestesmy ugotowani,co teraz robisz bidnymaniek bedziesz wyskakiwał z dolara.
sierota marycha / 2009-05-06 22:12 / Tysiącznik na forum

Spokojnie nie mysle ze zrobia dolca po 3 w tym tygodniu

USD nie zakonczyl korekty z poziomu 1.25 i to juz pewne, EUR bedzie nakrecal sie do 1.37 aby zakonczyc korekte, ale przebicie 1.3742 moze otworzyc droge do 1.4150/1.4200 czyli 3 PLN jest w dalszym ciagu relane

obsuw EUR bedzie wykonalny jedynie, gdy ECB potwierdzi plan dodruku, dlatego jutro lepiej nie wchodzic w pare bo nie wiadomo w ktora strone powedruje
Maks_ / 2009-05-06 22:16 / Tysiącznik na forum

obsuw EUR bedzie wykonalny jedynie, gdy ECB potwierdzi plan dodruku, dlatego jutro lepiej
nie wchodzic w pare bo nie wiadomo w ktora strone powedruje


Dokładnie tak - możliwy scenariusz z poprzedniego posiedzenia ECB - minimalna obniżka, a o "niestandardowych" instrumentach nie wspomną i rozejdzie się po kościach...
Przyjdzie poczekać

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-06 22:33 / Tysiącznik na forum

Dokładnie tak - możliwy scenariusz z poprzedniego posiedzenia ECB - minimalna
obniżka, a o "niestandardowych" instrumentach nie wspomną i rozejdzie się po
kościach...Przyjdzie poczekać

na tym nie koniec, jankesi nie ujawnia jutro calej prawdy aby nie zasiac paniki, wszyscy zainteresowani znaja juz przyblizone wyniki i w powszechnej opinii sa one kiepskie, watpliwe jest aby Obama po raz kolejny wystepowal do Kongresu o pieniadze, najprawdopodbniej banki beda usilowaly samodzielnie zbierac kase na dokapitalizowanie albo upadna te najslabsze - ten ostatni wariant jest bardzo realny -ogolnie sytuacja jest krytyczna, optymizm jest nakrecany manipulacjami i mam wrazenie, ze prawde poznamy dopiero w czerwcu - najzabawniejsze sa donisienia z Chin i Indii o wzroscie produkcji, ktore podniosly cene surowcow i ropy, nie wiadomo jedynie kto ma byc odbiorca skoro na swiecie spada zatrudnienie i ceny
wujo_bankier / 2009-05-06 22:54 / Bywalec forum
a ja dzisiaj Sierotka zastanawiałem się jakie dane podadzą o zapasach ropy... przeciez to wszystko jest ciągnięte jak po sznurku...
nie dajcie się zwariować :) bawmy się z duuuuużymi a nie będzie źle :))))
pozdr :)
idę spać. jutro będzie kozacko :))))
bidnymaniek / 2009-05-06 21:58 / Tysiącznik na forum
http://www.bankier.pl/wiadomosc/MFW-przyznal-Polsce-elastyczna-linie-kredytowa-w-wysokosci-20-58-mld-dolarow-1948945.html
Brutus12 / 79.185.158.* / 2009-05-06 22:01
no to jutro moze byc ciekawie jutro ECB i teraz ta nowina o pozyczce ike dolar???3.2 czy 3.4......
Giorgio13 / 79.185.158.* / 2009-05-06 21:53
skad wies o pozyczce??? nprawde z tym dolarem mowisz ze3 pln??? kurde to trzeba go obchnac...
bidnymaniek / 2009-05-06 21:48 / Tysiącznik na forum
to wielce prawdopodobne.............bo nie ma ruchow na wiadomej parze a pln umacnia sie juz 4gr.
sierota marycha / 2009-05-06 21:45 / Tysiącznik na forum

znaczy ze juz maja dostep do kasy.........

buahahahahahaaa.....innymi slowy, starym zwyczajem kase przes.....ja walczac z rynkiem a dlugi splacac beda przyszle pokolenia...niezle.....powinni jeszcze wepchanc kraj na sile w strefe EUR tak aby narod posmakowal cudu sztucznej waluty przed rozwalka eurokolchozu
wujo_bankier / 2009-05-06 22:51 / Bywalec forum

buahahahahahaaa.....innymi slowy, starym zwyczajem kase przes.....ja walczac z rynkiem a
dlugi splacac beda przyszle pokolenia...niezle.....powinni jeszcze wepchanc kraj na sile
w strefe EUR tak aby narod posmakowal cudu sztucznej waluty przed rozwalka eurokolchozu


no to fajnie :( czyżby czas na Nową Zelandię? woda, góry :)) necik i heja :)
podajcie adresik to pocztówkę przyśle ;)
ludwiczek / 2009-05-06 21:14
Popieram w całej okazałości.Jak miło że są wśród nas jeszcze ludzie,którzy potrafią realistycznie podchodzić do życia.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy