Maniek___Jola

bidnymaniek / 2009-06-05 12:58
nikogo ni euraziłas..bynajmniej nie mnie..............ale działasz na własna szkode!!!!!!!
Zastanów sie kogo słuchasz.i jaka masz strategie.........bo zwykle pojawia sie mesjasz podaje poziom a ty bez urazy dostajesz głupawki........................

kupila bys rano po 3.16-3.18 i masz juz cos zawsze.........i poziom dobry nawet na tydzien trzymania bo usd zrobiło juz szczyt tego miesiaca !!!! jak narazie 3.2188 i to jest opór nastepny wazniejszy 3.27
Wyświetlaj:
tara / 2009-06-05 13:13 / Tysiącznik na forum
Dziekuje Bidny teraz załuje ,ze Cie nie posłuchałam ,chciałam odrobic straty ale jak widac ,to mi nie wychodzi wogole.Ciesze sie ,ze chociaz ty mnie nie masz dosyc..
irons45 / 2009-06-05 14:01 / BAKSIK ZIELONYCH
,tara do MANKA CIESZE sie ze chociaz ty mnie nie masz dosc ----------------------- jola ja tez nie mam cie dosc tylko ty robisz wszystko na odwrot niz ja ci mowie i ja moze nie zniechecony ale przez ciebie tak glupieje tu na portalu ze najlepiej wlasnie pilotem bym ci przycisnal kiedy kup kiedy sprzedaj ale to niwe mozliwe bo to twoja kasa malo tego odklupilbym te twoje dolary i sprzedal 10 razy z zarobkiem codziennie nawet przy twym spredzie mozesz zarobic tylko trzeba decydowac a nie rozgladac sie na boki
majka z bankiera / 2009-06-05 14:22
Witam wszystkich i podrawiam.
Do Irons: Ty irons masz nerwy i cierpliwość, z Ciebie byłby niezły materiał na pedagoga hahahahhahahaha........:)
irons45 / 2009-06-05 14:26 / BAKSIK ZIELONYCH

009-06-05 14:21:52 | tara [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Wiem Bax ale byłam przekonana ,ze jak giełdy ,kontrakty NY ,ropa na plusie,Azja na plusie
to dolar bedzie leciał w doł i dlatego sie wstrzymałam i to moj bład i mysle ze teraz
,to juz musztarda po obiedzie euro/dolar zaczyna odkrecac od 1.4170 .

a noca moze spadnie kto go zna zreszta a czy pamietasz ze by kupic taniej to poziom ponizej 3.15 czy juz zapomnialas???????????????????????????/ poziom ponizej 1.40 wyraznie staje sie poziomem niebezpiecznym czyzbys zapomniala bo wg mnie z 10 razy to tu bylo napisane jak zapominasz to zapisuj i tyle
irons45 / 2009-06-05 14:28 / BAKSIK ZIELONYCH


2009-06-05 14:21:52 | tara [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Wiem Bax ale

i sorki ale ten bax to sni ci sie po nocach chyba buzka
tara / 2009-06-05 14:38 / Tysiącznik na forum
Irons 45 ,jakos tak przyzwyczaiłam sie ,ze tylko on miał do mnie tyle cierpliwosci co TY i dlatego zawsze Was myle sory.
tara / 2009-06-05 14:21 / Tysiącznik na forum
Wiem Bax ale byłam przekonana ,ze jak giełdy ,kontrakty NY ,ropa na plusie,Azja na plusie to dolar bedzie leciał w doł i dlatego sie wstrzymałam i to moj bład i mysle ze teraz ,to juz musztarda po obiedzie euro/dolar zaczyna odkrecac od 1.4170 .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy