Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marszałek Jurek: Będę rozładowywał konflikty

Marszałek Jurek: Będę rozładowywał konflikty

Wyświetlaj:
arahat / 83.24.134.* / 2006-10-15 08:34
mordercy wlasnego narodu pinoczeta???? az strach pomyslec jakie to on ma mysli w swoich zwojach mozgowych...pytanie: czyzby mial stosowac metody pinoczeta??
waldek / 212.244.141.* / 2006-10-14 13:55
Pamiętam konflikt między marszałkami:Jurek chciał koniecznie odebrać przewodnictwo dla Kotlinowskiego,ten się zaparł i za nic nie chciał opuścić fotela marszałka,więc w celu rozładowania konfliktu postanowiono ukarać Olejniczaka,jeżeli to jest sposób na rozładowywanie konfliktów przez p.Jurka to może być wesoło.
sisi / 83.31.46.* / 2006-10-14 20:55
Uważasz, że Olejniczak jest tym "cyganem", którego powiesili? To by znaczyło, że jeszcze wiele przed nim. Pewnie wielu byłoby za tym. Z pewnością ty nie.
waldek / 212.244.141.* / 2006-10-15 11:45
PIS mi się podoba,że czyści,no może przynajmniej ma wielką determinację by to zrobić,ale ich styl rządzenia "dla nas więcej wolno,bo my jesteśmy lepsi",a w szczególności za brak reform w finansach i gospodarce,za rok.który,moze nie straciliśmy,ale zyskac moglibyśmy o wiele więcej,to w mojej ocenie Ich przekreśla,no jeszcze fatalna polityka zagraniczna.Opowiadam się za partią jak najbardziej pragmatyczną,która słowa potrafi ważyć i której słowa nie stanowią zarzewia walki.To marzenia,a rzeczywistość to partia która najbardziej jest skuteczna w gospodarce i finansach,myślę,że "dobry byt" jest najważniejszy.Gdybym nie pamiętał p.Milera,Pęczaka,Jakubowską itd
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-10-14 13:33
"Marek Jurek ocenił, że "pewien wpływ na to ma bardzo mocna kampania prasowa w kraju i za granicą, inspirowana szczególnie przeciwko obecnemu rządowi". "

A jak Ci się wydaje blady człowieczku, ta kampania to tak z nudów Polaków i całej reszty świata na przekór PiS-owi z zazdrości pewnie tak? A o co? O nieudolność i zastuj w rozwoju kraju?
Więcej pokory Ci potrzeba i poproś o to swojego biskupa. Szkoda, że tren rozumu nie rozdaje.
marek19-53 / 83.24.49.* / 2006-10-14 23:52
To fakt. O Pana biskup nie zadbał.
maa / 2006-10-15 20:34 / Tysiącznik na forum
Powoli zamieniacie to forum, Panowie pisowcy, w szambo. Zero logiki, dyskusji, same inwektywy.
Zaczyna być jak w Sejmie, jak w radio i telewizji.

Najnowsze wpisy