Forum Polityka, aktualnościKraj

Matka Madzi dostała nowe zarzuty

Matka Madzi dostała nowe zarzuty

Money.pl / 2012-03-28 17:29
Komentarze do wiadomości: Matka Madzi dostała nowe zarzuty.
Wyświetlaj:
Ira / 84.10.56.* / 2012-03-28 22:44
I jeszcze "a propos". Mojej siostrze zmarła córka w trakcie porodu. Siostra przez trzy lata nie potrafiła psychicznie dojść do siebie. Może zaważyła tutaj akurat sprawa, że lekarka odbierająca poród powiedziała: jest pani młoda, może pani mieć jeszcze nie jedno dziecko! A tu ginie z rąk MATKI dziecko półroczne i po matce nie widać ani przez moment tragedii?
Ira / 84.10.56.* / 2012-03-28 22:38
Prześladuje mnie dziwne uczucie, że rodzice Madzi bawią się naszym kosztem. Ten "scenariusz" mógł narodzić się w ich głowie długo przed ślubem. Ci ludzie są chorzy. Powinien ich przebadać dobry psychiatra (na [polecenie sądu). Mamy dobrych specjalistów, więc nie będzie z tym kłopotów. Nie znam drugiego takiego wypadku, a parę znam, żeby rodzice tak zachowywali się po stracie dziecka. A to, że do tej pory graja policji i nam wszystkim na nosie świadczy tylko o tym ,że "kiełkowało" to w ich głowach już od dawna. Przecież kiedy brali ślub matka Madzi była już w ciąży. I taka osoba pozuje z karabinem? przecież to chore. Martwi mnie tylko wypowiedź Pana Jackowskiego, że policja dojdzie prawdy ... albo i nie. To jedynie mnie bulwersuje. Zwracam się do Państwa zatrudnionych w policji. Zróbcie wszystko, co w waszej mocy (nie dla opinii publicznej), żeby ta historia miała swój koniec. Prawdziwy koniec.
ZARZUT / 79.185.190.* / 2012-03-28 19:22
TAKIE ZARZUTY MOŻNA POSTAWIĆ KAŻDEMU PODEJRZANEMU. NAWET POLITYKOM. JEST TO PRÓBA WYJŚCIA PROKURATURY I ORGANÓW ŚCIGANIA Z KOMPROMITUJĄCEJ ICH SYTUACJI SPOWODOWANEJ PRZEZ RUTKOWSKIEGO.
polska to dziki kraj / 89.170.6.* / 2012-03-28 19:55
to co wokół tej sprawy się dzieje -to wszystko szukanie tych skompromitowanych prl-owskich mediów tematów zastępczych
-odwrócić uwagę od acta
odwrócić uwagę od drożyzny,korupcji,biurokracji,emerytur,zakłamania,i innych ćiecia posunięć -polska to nie normalność
jajo102 / 89.200.210.* / 2012-03-28 17:42
Jeżeli dziecko upadnie wzywa się pogotowie, robi to nawet obca osoba, tym bardziej matka. To wszystko mi się nie podoba!!!!!!!!
tojapiszę / 46.112.141.* / 2012-03-28 17:32

Zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie i tworzenie fałszywych dowodów - zarzuca katowicka prokuratura Katarzynie W., matce półrocznej Magdy.


W takich przypadkach zgłaszającego fałszywie zdarzenie należy obciążać z urzędu kosztami podjętych działań poszukiwawczych itp. Postępowanie powinno być podobne, jak w przypadku fałszywych alarmów bombowych i innych. Szanujmy pieniądze publiczne.
taki tam / 46.112.141.* / 2012-03-28 17:29
W takich przypadkach zgłaszającego fałszywie zdarzenie należy obciążać z urzędu kosztami podjętych działań poszukiwawczych itp. Postępowanie powinno być podobne, jak w przypadku fałszywych alarmów bombowych i innych. Szanujmy pieniądze publiczne.

Najnowsze wpisy