Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Memorandum to błąd spółek - uważa wicepremier Piechociński

Memorandum to błąd spółek - uważa wicepremier Piechociński

Wyświetlaj:
philipss / 2013-04-22 13:44
cos mi sie wydaje ze psl ma teraz jakis swoj pomysl na lepsza polske bo zacza cos piechocinski mowic glosniej i zacza sie przeciwstawiac temu rzadowi ktory teraz jest bo niestetu on tez za to w jakis sposob odpowiada wiec stara sie calkowicei z tego wypisac, oby!
dfhrh / 31.63.165.* / 2013-04-19 20:38
Cichooooooo!!! Psujesz Pan przedstawienie Tuskowi.
Waniek / 178.252.38.* / 2013-04-19 18:53
Ha ha gość, który odpowiada za błędy wróży z fusów dobre. Ciekawi mnie fakt jakim prawem obwiniono budzanowskiego za błędy w zarządzaniu piechocińskiego (z małej specjalnie). Czy ktokolwiek wieży że budzanowski robi coś samodzielnie czy też po prostu pobiera instrukcje od szefa jak za pawlaka.
pola989930 / 178.183.195.* / 2013-04-22 07:19
Jeżeli poprawisz błędy ortograficzne,to odpowiem Ci za jakie błędy odpowiada Budzanowski,bo jest ich sporo.Zresztą po stronie rządu wcale tych błędów nie jest mniej.Zresztą poczytaj sobie wpis poli 989930,pod artykułem w Money,jak RBN ma zamiar dyskutować w maju,bo z chaosu,jakie wprowadziły media trudno cokolwiek zrozumieć.Zresztą utajnianie posiedzeń rządu w kwestii bezpieczeństwa energetycznego jest również niezbyt rozsądne,gdyż media nie mając przejrzystości w temacie,powodują chaos informatyczny.

Najnowsze wpisy