Forum Polityka, aktualnościKraj

Michael O'Leary: Ryanair nie będzie walczyć o nowe polskie trasy

Michael O'Leary: Ryanair nie będzie walczyć o nowe polskie trasy

Wyświetlaj:
Pilot R.A. / 164.126.123.* / 2015-02-11 17:41
RyanAir nie dysponuje tak małymi samolotami i pilotami żeby bawić się w obsługę max 100 pasażerów na przelot ...
fgf / 176.102.80.* / 2015-02-11 17:23
lecialem z tą firmą na cypr już nie polecę dziękuje
Zuzanna12 / 89.65.222.* / 2015-02-11 19:22
a ja latam i dość często liniami ryanair do Londynu i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jedynie dla mnie pogorszyło się z kawą, gdyż do połowy 2014 roku można było kupić rozpuszczalną, a po drugiej połowie juz tylko fusiastą i dla mnie to jest nie do przyjęcia. Uwielbiałam własnie lot, gdy zamawiałam sobie kawkę rozpuszczalną 4 mleczka do tego i fruuu i oczywiście krzyżóweczka. Lot do Londynu nie wiadomo kiedy mijał. Do tego można jeszcze zabrać drugą torebkę podręczną i wcale tam mało nie wchodzi, a wręcz bym powiedziała, że całkiem dużo i ostatnim lotem uratowało mi to "życie", bo do wnuczek nie leci się z pustymi rękami :) Polecam tą linię jak najbardziej. Pewnie, zawsze coś się znajdzie, że może się nie podobać, ale przy tych cenach to tylko malkontenci narzekają. Niech się przeniosą na połączenia autokarowe lub samochodowe i będzie ok. Ja sobie 2 godzinki lecę i jestem na miejscu. Więc oto chodzi w tym wszystkim - tanio, szybko i tyle na ten temat :)
observer148 / 89.64.173.* / 2015-02-11 16:00
firma skarbu państwa wiec niedochodowa. czy to może dziwić? Nieudacznicy u władzy a pensje z kosmosu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy