Forum Polityka, aktualnościKraj

Microsoft przejął dział sprzętowy Nokii

Microsoft przejął dział sprzętowy Nokii

Money.pl / 2014-04-27 17:26
Komentarze do wiadomości: Microsoft przejął dział sprzętowy Nokii.
mariamarcinyak / 188.73.252.* / 2014-04-27 17:26
Do FB..Piszę to wszystko nie tylko w mej sprawie, ale wielu innych osob majacych swoje konta na Fb. bo co do mojej osoby to fb przeszedl sam siebie.!Tak sobie pomyslalam , ze skoro FB nie sprawdza tego co posyla...To moze calkowicie zamknac ta strone..! Jerzeli grzechem jest zapraszanie kogos..bo natychmiast dostaje sie blokade..Atak na marginesie.
To nasza decyzja kogo przyjmujemy na nasz fb.tu nie ma przymusu..by kogoś przyjmowac..i dlaczego w te decyzje ingeruje FB??!! Napisaliscie mi ze zostanie mi zablokowana mozliwosc zapraszania osob! Tak? A to z jakiego powodu..??? Bo jerzeli ja zaprosze teraz pana lub pania.bo nie wiem..to mozecie mnie przyjac lub nie?! Czy nie tak?? I to jest powud by kogos blokowac.Wasza ustawa jest niestety bardzo zla..Wiecie o tym prawda.ja ten pomylkowy fb zalorzylam w lipcu 25 /a od grudnia blokujecie mnie namietnie !! I dllatego mam nowy jako dodatek do fb ale niestety od piatku znowu nie dziala , co uda mi sie dojsc by rozpoznac moich przyjaciol! Napis..nistety nie zmiescilas sie w czasie! Mimo ze oznaczylam wszystkich znajomych!! Nadal nie moge dostac sie fo mego fb.bo nie zmiescilam sie w czasie!!! Ta osoba ktora wymyslila ten tekst! Przyznaje jej "OSKARA"i ktos taki bierze za takie teksty i utrudnienia wypłatę. .?! Za nie dlugo zablokujecie mnie całkowicie! Co sie stanie z mymi znajomymi z tymi co mnie zaprosili i ztymi co i ja zaprosil..! Czy popelnilam kare lub inne osoby bo one tez zapraszaja..bo chyba poto zostal otwarty FB by poznac przyjaciół a bez zapraszania ich nie da się ich poznac?! Czy nie tak..?? Ijak to możliwe ze moze cie zablokowac kto tylko chce! Podkreslam...ze to tylko nasza decyzja z kim chcemy pisac i kogo przyjąć! Wiec gdzie jest problem..i dla kogo?!..Ja osobiscie nie mam dla was slow by to okreslic co wy mi ciagle robicie...I pomija slowa slowa ktore chcialabym.tu powiedzieć. .mam nadzieje ze to jest po raz ostatni..ze zostalam zablokowana.i mysle ze to mozr FB należałoby zamknac..skoro sa nim takie problemy...?!!! I jest zakaz zapraszania....! Przyjaciół bo jest to ttaktowane jako nekanie...Smiechu warte.nieche kogos nie przejmuje...to nie powud do blokady.bo to sie mija z celem strony FB.i dlatego nie widze jej powodu istnienia..!!! Bo poslanie komus rubryczki ..i naciskanie czyjegos guzika blokady..latwe ..ale po co????!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy