Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Microsoftu nie stać na porażkę z Windows 7

Microsoftu nie stać na porażkę z Windows 7

Money.pl / 2009-10-19 15:11
Komentarze do wiadomości: Microsoftu nie stać na porażkę z Windows 7.
Wyświetlaj:
Paj` / 91.212.242.* / 2009-10-19 15:11
Niestety wymagania sprzętowe W7, wcale nie są małe. I - jak na razie - euforyczne wypowiedzi są udziałem (tak jak przy Viscie) głównie samego MS...
Fajnie by było, żeby W7 był lepszy od XP (o Viscie nie wspominając), ale IMHO da się to osiągnąć tylko wtedy, gdy odchudzi się system z niepotrzebnych aplikacji i zmieni sposób tworzenia samego systemu z pakietowego na dedykowany, do czego Microsoft jeszcze nie dorósł.
Zresztą nie tylko on.
Chrome ma szansę to osiągnąć, ponieważ nie jest tak zbiurokratyzowany, jak MS i nie musi uważać tak mocno na prawa konkurencji.
A zresztą - stabilny i wydajny JEDEN system niekomercyjny, który obsługuje dotychczasowe formaty plików innych producentów i posiada ergonomiczny (przynajmniej tak jak Office 2003) podstawowy pakiet biurowy, jest w stanie zlikwidować problem W7. Do zera :)
realist / 212.2.116.* / 2009-10-19 15:37
tylko kto i kiedy taki wypusci, oraz kiedy w ludziach przebudzi sie swiadomosc i potrzeba uniezaleznienia od microsofu??
Drunkenmynky / 78.154.77.* / 2009-10-19 20:59
Na dzisiejsze komputery "podzespoly" windows 7 wcale nie jest taki wymagajacy. Kazdy system pisany jest pod bieżące konfiguracje i wydaje mi sie ze to ile potrzebuje to jest na dobrym poziomie. W czasach kiedy to wychodzil Xp nie bylo takich maszyn jak dzisiaj. Wiec nie przesadzajcie.
Gryco / 195.238.227.* / 2009-10-27 15:00
Tylko, że niektórzy nie przesiedli sie na szybsze maszyny, bo nie muszą grać ani obrabiać grafiki. Poza tym MS zapowiadał na początku, że system bedzie mniej wymagający od XP, a tu na maszynie z 256MB RAM 1,6GHz raczej nie ma co mażyć, że się odpali
Wilkulodz / 77.97.165.* / 2009-10-20 08:27
Kto wypusci? --> Apple z systemem Mac Leopard (wada: narazie dostosowany do wlasnych komputerow) ale gdyby ten system sie otworzyl na rynek to na pewno by to zmienilo myslenie ludzi. Sam uzywam Maca i niestety ale caly system Vista oraz 7 przegrywa z MACiem.Takie jest moje osobiste zdanie. Kazdy moze sie nie zgodzic.
web / 89.108.203.* / 2009-10-22 22:39
Nie rozumiem tych achów i ochów nad Mac'ami. Apple to jeszcze większy monopolista od Microsoftu. Poza tym nie każdemu odpowiada wzornictwo ich komputerów, np. mnie się wyjątkowo nie podoba. W mojej ocenie wzornictwo odpowiednie dla małolat albo zniewieściałych chłopców...
komputer maniac / 212.76.37.* / 2010-01-18 10:41
jestem informatykiem i nie jestem zniewieściałym chłopcem a ty zwykły szary polaczku dalej pracuj na wadliwym windowsi e w oczekiwaniu na zawieszenie procesora ;) polecam macbook pro wszystkim którzy chcą wykorzystywać w pełni możliwości komputera a nie tylko bawić się na windows 7. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy