Forum Forum nieruchomościOferty

Mieszkanie dwupokojowe najłatwiej sprzedać

Mieszkanie dwupokojowe najłatwiej sprzedać

Money.pl / 2012-11-03 09:24
Komentarze do wiadomości: Mieszkanie dwupokojowe najłatwiej sprzedać.
Wyświetlaj:
Mirek127 / 2018-10-02 10:03
Na stronie https://www.wykup-nieruchomosci.pl/ jest oferta firmy która moje mieszkanie kupowała nie tak danwo temu. Jestem zadowolony z ceny i samej obsługi. Tak jak piszą na stronie, to jest kwestia dosłownie paru dni i można spisac umowę i dostać pieniądze (pełną sume!).
gini / 2012-12-08 18:00 / Bywalec forum
Takie zawyżone te ceny nie są. Teraz jest na przykład wyprzedaż u JWC i po okazyjnych cenach można kupić mieszkanie.
k aczordonald / 92.20.33.* / 2012-11-03 09:38
wszystko z biedy i zawyzonych cen mieszkan wynika.
Kazdy to wie,ale przeciez pisac mozna wszystko.

Majac jedno dziecko potrzebuje minimum 3-pokojowe mieszkanie,okolo 80 metrow.Przy czteroosobowej rodzinie 4 pokoje to minimum niezbedne do normalnego zycia.

Kto z jednym dzieckiem majac pieniadze chce mieszkac w w dwoch pokojach i 50 metrach.
Ani goscia przyjac,sypialni urzadzic,czy pokoju do pracy.Przeciez to "meczarnia"

jak pisalem wszystko z biedy i zawyzonych cen wynika.Ludzie kupuja klitke na jaka sa w stanie uzbierac kase,do tego pozyczajac po bankach i rodzinie.Dlatego mieszkanie dwupokojowe najlatwiej sprzedac.

A ludzie ktorzy maja pieniadze mieszkan nie szukaja,tylko je wybieraja,a jak kupia 2 pokoje to chyba w prezencie dla samotnej matki,bo do normalnej egzystencji rodziny takie mieszkanie sie nie nadaje.
sdsdsds / 91.236.163.* / 2012-11-03 09:24
mam krótką odpowiedz...
polacy poszukują mieszkań TANICH.juz nie daja rady opłacać lichwe i deweloperów,wypstrzykali sie z pioeniazków i trzeba zejsc z cena...

Najnowsze wpisy