Forum Forum finansoweKredyty

mieszkanie na kredyt

mieszkanie na kredyt

dublin23 / 2012-07-25 10:28
bierzecie mieszkania na kredyt? innej opcji an własny kąt raczej nie ma, ale jak sobie pomyślę, że tzreba się zadłużyć na 30 lat to mi się odechciewa trochę. Boję się, bo nei wiadomo jak ten cały kryzys się potoczy
Wyświetlaj:
CZUX / 185.161.93.* / 2019-07-07 16:04
Mieszkanie na kredyt to niewątpliwie dobra oferta, no ale trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać. Na pewno jeśli ktos chce kupić pod wynajem to może warto się dowiedzieć czegoś o finansowaniu inwestycji (firmy pozabankowe Financial Home, budownictwo itd.) i samemu zacząć coś budować.
koliderpro / 109.196.89.* / 2012-07-25 20:04
Masz dość płacenia innym za wynajem? Planujesz zakup domu lub mieszkania? Brakuje ci środków? Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert kredytowych dostępnych na rynku? Chciałbyś wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy?
Poznaj oferty kredytowe wszystkich banków i spełnij marzenie o własnym M.
http://kredytyonline.hpu.pl
makler09 / 2012-07-25 12:36 / Bywalec forum
ja z pocałowaniem ręki wziąłbym kredyt tylko że mi to akurat nikt nie chce dać, takie życie, na umowie o dzieło to Cię wyśmieją w banku i tyle
Profen / 46.112.151.* / 2012-07-25 12:30
Wolisz całe życie mieszkać z rodzicami albo pchać komuś kaskę w zadek? Późnej z kredytami będzie w bankach jeszcze gorzej, póki co są jeszcze promocje, w PKO np. niedawno była, ale z czasem będzie coraz trudniej dostać.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: