Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Milicja na Ukrainie. 10 osób rannych w szturmie na komisariat

Milicja na Ukrainie. 10 osób rannych w szturmie na komisariat

Wyświetlaj:
pola 989930 / 178.183.192.* / 2013-07-03 11:06
Dzięki Money za artykuł.Poszłam za komentarzem pod nim i w ten sposób dotarłam do facebook-a i weszłam na profil Valerija i Pani Ani Pawłowskiej.Jestem przerażona faktami,które udostępniła mi Anna.To obrazy wobec których nie można przejść obojętnie.Polska i Ukraina usiłują poprawiać wzajemne stosunki i najwyższa na to pora.Może właśnie dla dobra tych stosunków żadne instytucje państwowe i społeczne nie chciały zainteresować się faktami barbarzyństwa wobec ludności cywilnej,jakie mają miejsce teraz i jak blokuje się te informacje.Czy można milczeć wobec takich aktów jak gwałty,pobicia,rozpruwanie brzuchów ciężarnych kobiet?Pani Anna nie dostaje odpowiedzi od żadnych polskich instytucji do których się zwróciła.Szanowna Redakcjo!Prosimy o pomoc.Publikujcie temat,bo przeraża,a dotarcie do pani Anny i Valerija-dziennikarza,to dziennikarski obowiązek.
Walerij / 2013-07-02 13:06
Bracia i Siostry!!! Kochani Polacy!!! Ludzie dobrej woli!!! S.O.S. !!!
Na Ukrainie milicja kolejny raz dopuściła się bandycyzmu: gwałt i pobicie młodej kobiety z województwa
Nikołajewskiego miejscowości Wradijewka. Gdzie przed tym została zgwałcona i podpalona młoda dziewczyna Oksana Makar!
Ludzie ruszyli przeciw milicji! Padły pierwsze strzały! Są ofiary!
Władza Ukrainy morduje i gwałtuje swój narod, który dzisiaj powstał przeciw bandytów!
Ale z gołymi rękami my niczego przeciwko uzbrojonym po zęby zabójcom nie zrobimy, tylko rozlejemy krew najlepszych z nas. Wyjście jest tylko jedno:
PROSIMY O FIZYCZNE UWOLNIENIE UKRAINY OD PRZESTĘPCZEJ WŁADZY, OD
KRYMINALISTÓW, KTÓRZY W CAŁOŚCI OPANOWALI JEJ PAŃSTWOWE STRUKTURY.
Dzisiaj zakładamy Sztab Ludowego Oporu Ukrainy! Aby połączyć się, piszcie na mój e-mail: valery.lubchenko@ukr.net.ua
W Polsce Ukraińcom pierwszą przyszła na pomoc Anna Pawłowska z Legnicy i teraz jest naszym człowiekiem z polskiej strony. Ją kontakt: Anna Pawłowska anemari@wp.pl
Moją pocztę władza Ukrainy blokują. Szukajcie mnie na facebooku. Mój telefon +38 063 714-63-77, jeśli jednak zostanę zablokowany w całości, jeżeli oni mnie zabiją, sami organizujcie się! Sami wysyłajcie swoje odezwy do świata!
BANDYTOM WIĘZIENIA! WŁADZA NARODOWI!
Walerij Lubczenko
Sztab Ludowego Oporu Ukrainy

Najnowsze wpisy