Forum Forum finansoweKredyty

MILLENIUM - MEGA SYF

MILLENIUM - MEGA SYF

ziutek / 213.134.176.* / 2006-11-21 00:43
zdecydowanie odradzam wszelakie pomysly brania kredytu w tym banku, ludzie w oddziale nie maja blade pojecia o produktach, wymaganych dokumentach a dodatkowo totalny zlew klienta

stracilem 2 tygodnie na bieganie z kolejnym zaswiadczeniami tylko po to zeby sie dowiedzec ze mam za krotki okres zatrudnienia o co pytalem pan w oddziale 3x przy skladaniu wniosku

poza tym mialem otrzymac telefoniczna informacje o decyzji a jakbym sie nie przeszedl i nie zapytal to czekalbym dalej ( pewnie do tej pory)

najgorszy syf wsrod bankow
Wyświetlaj:
Triz / 2011-07-25 15:02 / Bywalec forum
Bardzo możliwe, że bank millenium zostanie sprzedany. Skoro prezes banku mówi, że rozważa taką możliwość, to pewnie jest bliski swojej decyzji...

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10004432,Kolejny_polski_bank_na_sprzedaz__Prezes_Millennium_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Wyborcza_biz
Arturj1 / 193.111.166.* / 2007-06-18 11:06
faktem jest że mają bardzo ciekawą ofertę ale rzeczoznawców nie z tej ziemi.. nie wiem skąd oni biorą ceny nieruchomości; napewno nie stosują cen rynkowych jeżeli tak to nie patrzą na wartość mieszkania w bloku z cegły a bloku z wielkiej płyty.
Szczelba / 213.158.196.* / 2008-02-12 22:21
drogi kolego , rzeczoznawcy są nie z banku, tylko z krajowej listy rzeczoznawców majątkowych, więc to nie są pracownicy banku... a co do metod wyceny, to też nie są procedury bankowe, tylko procedury zawodowe. Kwota z wyceny nie musi odpowiadać cenie transakcyjnej- dlaczego? proponuję jakąś fachową lekturę nt. szacowania wartości nieruchmości... Powinno rozjaśnić całą sprawę
Niezadowolony / 80.54.79.* / 2007-06-17 00:21
Potwierdzam, że to syfiasty bank. Przenosiłem kredyt hipoteczny miało wszystko trwać 2 tygodnie a bujałem się 2 miesiące. Kredyt przeniosłem na korzystnych warunkach ale po doliczeniu wszystkich dodatkowych opłat wyszedłem gorzej na tym interesie. Poza tym w PKO BP karty kredytowe i karty do bankomatu dostałem za darmo a w millennium policzyli sobie za nie. Obsługa konta bankowego przez net wymaga bardzo dużo cierpliwości i często trzeba czynność powtarzać, bo wyskakuje błąd odczytu. Bank tragedia.
mONIKA2006 / 213.25.106.* / 2006-12-01 10:53
Potwierdzam - MILLENNIUM - TOTALNE DNO, NIEUDACZNICTWO I OLEWANIE KLIENTA !!!!!
rybka / 2006-11-21 07:37 / Tysiącznik na forum
Widocznie pracownik wiedział o przypadkach, kiedy to za złe wieści posłańca powieszono!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: