Forum Forum inwestycyjneForex

MINIMALNA CENA EURO W KANTORACH???

MINIMALNA CENA EURO W KANTORACH???

KatBec / 79.185.70.* / 2012-02-21 00:06
Witam, czy istnieje narzucona na kantory minimalna cena za Euro?
Rozwinę nieco: dzisiaj zaniosłam do kantoru 150Euro (3x 50), spieszyłam się, ale zdziwiło mnie to,że dostałam 457zł.
Spytałam dlaczego tak mało kobieta spojrzała na mnie jak na głupią, powiedziałam, że w takim razie chciałabym cofnąć transakcję, spojrzała jeszcze dziwniej i powiedziała "spytałam na początku "w czym mogę pomóc" naco pani powiedziała -"muszę wymienić 150 euro". Koniec rozmowy. Stwierdziłam, że może Euro spadło znowu nisko... później jednak w internecie zobaczyłam, że minimum w Polsce było dzisiaj około 4,16 A NIE 3,05 ...

Moje pytanie brzmi:
czy na kantory jest narzucone jakiekolwiek minimum cen walut? Jeśli tak, czy istnieje jakiś artykuł w kodeksie, cokolwiek, czym mogłabym poprzeć swoją chęć zwrotu pieniędzy z kwitkiem niecałe 24h później?

Z góry dziękuję za odpowiedź...
Wyświetlaj:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa / 83.7.118.* / 2012-02-23 19:02
jak sie nazywal kantor i gdzie to bylo?
mazurek.jan / 77.65.74.* / 2012-02-23 11:00
uwaga na kantor na przejsciu granicznym na swiecku oszusci maja pozanizane skupy nawet o 1zł banda nierobów i złodzieji a do tego maja wielka akcje protestacyjną ze ich chca z tamtad wyrzucic,dobrze a kto by trzymal plaka zlodzieja
SvenFrans / 77.185.187.* / 2012-02-21 14:35
Myślę, że została Pani oszukana przez nieuczciwy kantor. Pozostaje tylko uważać na kurs przed wejściem do kantoru. A ten kantor omijać z daleka.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy