Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Minister finansów Grzegorz Kołodko podał się do dymisji

Minister finansów Grzegorz Kołodko podał się do dymisji

Wyświetlaj:
nerwus / .* / 2003-06-12 08:05
Kołodko czy ktoś inny to bez znaczenia do czasu gdy Państwo nie wycofa się z gospodarki i nie zrezygnyje z zapewniania "szczęścia ogólnego dla swoich obywateli". Rząd powinien ciąć wydatki budżetowe a nie kombinować jak załatać deficyt.
elgor / .* / 2003-06-11 21:21
A ja odejściem Kołodki jestem zatroskany, tak jak owa staruszka z przypowieści, która płakała na pogrzebie złego króla, wbrew większości, która się ostentacyjnie cieszyła. Gdy nowy król, syn zmarłego złego władcy, spytał się jaka jest przyczyna tak odmiennego zachowania - staruszka odpowiedziała, że pamięta także jego dziadka i pradziadka - każdy kolejny był gorszy od poprzedniego.
Andy / .* / 2003-06-11 20:26
I co z tego, pozostanie Miller jeszcze większy kabotyn. Wstyd mi za tych kretynów rządzących moim krajem
jojo / .* / 2003-06-11 23:04
masz zupełną racje --taka banda nami rządzi --oni powinni wisieć na szubienicy
balcerowicz kolodko i reszta / .* / 2003-06-12 09:19
A kogo chcesz wieszać na szubiennicy. Może siebie więc biję ci brawo. Pomyśl, jeżeli potrafisz.Od kilkudziesięci lat dzieje się jak się dzieje w tej naszej biednej Polsce - i było i dobrze i źle. Koniec lat 60-ych to odejście Gomółki ale i nadwyżka bilanoswa - kilkanaście milonów USD. Potem fatalni doradcy - również ci z zachodu co tak Polskę przed komunizmem chcieli ratować - czytaj uzależnić od siebie - i był Berliet, Massey Ferguson, Huta Katowice, huty aluminium itd. Potem był rok 89 i Balcerowicz rozpoczął dożynanie Polski. Nastęne lata to lawinowa reakcja i w efekcie nie ma już normalnego sposobu na wyjście z dołka. Kolesie i ci lewi i ci prawi rozkaradli i niszczyli kraj ( teraz ofiarę składa Rywin a przekręty Fozz, tunel w Warszawce za 500 mln złotych mosty po 500 mln złotych szczególnie świętokrzyski itd to tak zwane wielkie sukcesy - to zupełnie jak za dawnych lat Pana Gierka) więc może powiesić wszystkich po kolei co rządzili. Zwróć uwagę koleś, że ekipa buzka zostawiła łajno dla następnej ekipy, ta ekipa zostawi takie same łajno następnym, przed buzkiem poprzednia ekipa zostawiła też łajno tylko mniejsze, i tak jak się będziemy cofać to poprzednicy celowo zostawiali coraz gorsze łajno by następni mogli już tylko się w tym utopić. To jest koleś polityczka i Polacy się tu nie liczą i kraj i nic poza ego Balcerowicza, Belki, Kołodki, Wałęsy, Kaczyński, Tuska, Płażynskiego, Leppera, Kalinowskiego a zresztą przejżyj sobie listy wyborcze do Sejmu i Senatu i składy rządów - tam są wszystkie nazwiska. Więc wieszanie Kołodki nieczemu nie posłuży oprócz kolejnego rozśmieszania innych - tych z zachodu. A teraz przepychanki kolesiów i z prawa i zlewa niczemu nie posłużą - do Uni może wejdziemy, a może nie ( to byłoby źle) tylko w jakim stanie - rozpadu gnoju i łajna na atomy.
jk / .* / 2003-06-13 09:41
-i tak tworzy się miejsce dla przywódzców takich jak:Stalin, Hitler czy Pinoczet (oczywiście w nowym wydaniu)nie wiedziałem jakie mechanizmy doprowadzały narody, do takich rządących - teraz już wim
novic / .* / 2003-06-11 17:52
Proponuję dzisiejszy dzień zrobić świętem narodowym. Usiąść przy flaszce ze znajomymi i wypić toast "na pochybel kołodce".
Krzysztof / .* / 2003-06-11 17:15
Swoje i tak zrobił.Mi wcisnął np. kasę fiskalną bezpardonowoKoleżki zarobią...Boże broń nas przed jego powrotem!!!Przydałoby się ubezpieczenie przed powrotem Kołodki, warto by je miał każdy przedsiębiorca...
muj / .* / 2003-06-11 18:24
Jaka cześć?? Człowieku, za nim trzeba szybko spuścić zasłonę mi8lczenia i niepamięci!!

Najnowsze wpisy