Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ministerialna sieć dezinformacji

Ministerialna sieć dezinformacji

Money.pl / 2006-07-19 10:17
Komentarze do wiadomości: Ministerialna sieć dezinformacji.
Wyświetlaj:
ws / 83.31.9.* / 2006-08-22 18:18
"Portal finansowy Nr. 1", jak sam siebie nazywa Money.pl, nie zna się na finansach. Pod płaszczykiem finansów zajmuje się politykierstwem. Robi to w sposób "szmatławy" manipulując nami. Prześledźcie to. Krytyczne wpisy o swich działaniach bezpardonowo usuwa. Kto za tym stoi? Brzydzę się oszustami i manipulantami. Fe. Nie odwiedzajcie tego portalu. Uczcie się, ale bojkotujcie oszustów i manipulatorów. Macie inne, bardziej obiektywne, fachowe i przyzwoite portale.
Dopóki Money.pl publikuje i nie usuwa ze swojego forum wulgarnych, ale i obraźliwych wpisów - ja mam prawo umieszczać swoje krytyczne uwagi na ten temat. Chamskie postawy i szmatłastwo cały czas prowokujecie. Sami to siejecie. Spójrzcie nawet na same tytuły waszych tzw. "wywiadów". Mam bardzo rozległe znajomości. Oni mogą was zalać setkami protestów. Jeszcze tego nie uruchamiam, bo liczę, że się Money.pl opamięta. Jeśli chamstwa nie będziecie "siać", tylko skrupulatnie eliminować - ja zaniecham swoich nawet uwag krytycznych pod adresem Money.pl W przeciwnym razie, nietrudno przeiwdzieć, że wkrótce będziecie mieli kłopoty nawet z prokuraturą. Jeśli ktoś prowadzi strzelnicę, musi zadbać, aby do przechodniów nie strzelano. Na forum społecznym nie ważne, czy coś jest prywatne, czy państwowe. Nie pomoże tu żadna "krycha", "maniuś", czy "MSMAXXIS". Prywatnym możecie być u siebie w domu. Podsycacie bezpardonową, niecenzuralną i wulgarną krytykę. Robicie to rękami "anonimów" i niezorientowanych ludzi. Spróbujcie, gdy was ktoś krytykuje, tymbardziej, że robi to w dozwolony sposób. Ja nei z roli, ani z soli, jeno z tego co mnie boli. (nie jestem z Samoobrony, czy LPR-u, zresztą to nie wasza sprawa.)
MSMAXXIS / 2006-08-25 16:16 / Bywalec forum
Proponuję redakcji Money, aby weryfikowała ilość postów zawierających tekst w 95% (może odrobinę mniej lub więcej) podobny do już wysłanego. Mały programik rozwiąże problem tego typu postów i spamu (z tego co wiem, dokładnie powyższy tekst pojawił się 8 razy pod różnymi artykułami - nie muszę dodawać iż nie dotyczy tematu komentowanych artykułów).
kasia i / 80.55.239.* / 2006-08-24 10:09
chyba jestes nadgorliwy pracowniku Bankiera.
Ondraszek / 83.31.43.* / 2006-08-20 01:09
Admin usuwa wypowiedzi krytyczne dla Money.pl.
Jest to portal nie "finansowy nr 1" ale polityczny, uprawiający swoją politykę pod płaszczykiem finansów. Prześledźcie to.
aniap / 84.40.233.* / 2006-08-22 11:03
juz dalbys spokoj spamowac po kolei wszystkie watki tymi tekstami jakie to money.pl jest slabe i polityczne, nie podoba sie to nie musisz tu zagladac...
Lee Voytee / 87.206.69.* / 2006-07-22 09:37
Na wybory pójdę i wszystkich proszę i zachęcam do wzięcia
udziału w tym wyrazie obywatelskiej aktywności. Aby jednak
nie brać udziału w fingowaniu demokracji na kaczą modłę
proponuję aktywny bojkot przez oddanie nieważnego głosu,
przekreślenie list i wpisanie : TYLKO JEDNOMANDATOWE OKRĘGI
WYBORCZE. W przypadku masowego bojkotu damy sygnał że taki
sposób zawłaszczania państwa jest obcy społeczeństwu.
Od 15 lat Obywatelski Ruch na rzecz Jednomandatowych Okręgów
Wyborczych (JOW) walczy o najważniejszy ustrojowy akt: zmianę
ordynacji wyborczej z partyjniackiej na jednomandatową w
okręgach bez progów,gdzie zwycięża najlepszy , taki który
chce ponosić odpowiedzialność wobec wyborców i chce być ich
reprezentantem. Ta inicjatywa jest blokowana ze wszystkich
stron od prawa do lewa. SZ.Pan D'Tusk i jego PO próbuje
zawłaszczyć tę ideę poprzez zmanipulowanie
jej ponieważ ich projekt pod którym 2 lata temu zebrali ponoć
750 000 podpisów nie zakładał czystej idei JOW.
Ruch JOW przyłączy się i poprze każdego kto wykaże prawdziwą
wolę wprowadzenia tego prawdziwie demokratycznego sposobu
wyłaniania reprezentantów społeczeństwa. Jednak tej woli nie
ma bo decyzja zależy od sejmowej zbieraniny partyjniackiej
która wie że w wypadku wprowadzenia JOW zostanie zmieciona z
tej lukratywnej synekury na którą namaszczją ją partyjni
bossowie.
Majstrowanie przy ordynacji przez PiS to jeszcze jedna próba
kaczorów na całkowite odsunięcie społeczeństwa od wpływu na
kształt państwa.
Proponuję bliżej zaznajomić się ze szczegółami tej idei na
stronach JOW, UPR, Normalne Państwo.
Tylko w JOW wyłonimy prawdziwych reprezentantów ktorzy
wyprowadzą kraj z upadku!

Why duck? No ducks!
maniuś / 83.27.84.* / 2006-08-13 22:16
Człowieku co Ty za brednie wypisujesa o obywatelskiej aktywności?Tym pajacom oto chodzi aby społeczeństwo tłumnie uczestniczyło w tym wielkim teatrze absurdu.Póżniej będą się chełpić jakie to zdyscyplinowane społeczeństwo w tym ciemnogrodzie.Moim zdaniem należy okazać nieposłuszeństwo obywatelskie i tym zademonstrować niechęć do nich.Ja tak czyniłem za czasów komuszych i tak czynię do tej pory.Nigdy w swoim życiu nie uczestniczyłem w wyborach ponieważ oni nie zasługiwali na moje zaufanie,a ja nigdy nie czułem się obywatelen tego oszukańczego kraju.
wiwan / 81.219.231.* / 2006-07-24 11:36
cieszę się ,że popierasz,ale dlaczego tutaj ?!?! nie śmieć proszę
Bernard / 83.30.138.* / 2006-07-24 09:36
Popieram ideę jednomandatowych okręgów wyborczych.
szczególnie w ywborach do samorządów Gminnych i powiatowych. W wyborach do sejmików wojewódzkich powinna byc wybieraqna 1/3 radnych w okręgach wielomamandatowych a 2/3 w okręgach jednomandatowych nie większych niż jedna gmina tak aby kazda gmina województwa miała swojego reprezentanta w sejmiku. Natomiast do sejmu należy wybierać 1/2 posłów w okręgach jednomandatowych i 1/2 w okręgach wielomandatowych ale nie większych niż 4 mandaty. proponuję tak dlatego że 100% okręgów jednomandatowych ma równiez pewne poważne wady a okręgi wielomandatowe maja swoje zalety. Życie zaś najlepiej rozwija się w różnorodności form.
Lee Voytee / 89.75.212.* / 2009-06-20 08:02
NONSENS
wiwan / 81.219.231.* / 2006-07-24 11:33
cieszę się ,że popierasz.tylko dlaczego tutaj ?!?!
Andrzej Sadowski / 83.5.226.* / 2006-07-21 20:03
Macie rację. Urzędnicy są niedouczeniu i nieodpowiedzialni. Ściągnęliśmy z moim wnukiem PIT-37 ze z internetu. Wypełnił i przesłał do US Warsawa-Ursynów. Teraz US go wzywa - po trzech miesięcach - do ponownego wypełnienia. Adnotacja na wezwani, że nieaktualny formularz. Dlaczego MINISTERSTWO FINANSÓW BUIE DBA O AKTUALNĄ INFORMACJĘ! Aż strach pomyślećco się będzie działo jak pozwolą ludziom składać zeznania podatkowe przez internet.
A wogóle, to cały internet jest zaśmiecony nieaktualnymi stronami. Ale od ministerialnych (rzekomo wysokokwalifikowanych, a napewno wysokowynagradzanych) urzędników powinno się wymagać minimalnego porządku i odpowiedzialności.

Dziadek Andrzej, 75
listonosz / 84.205.223.* / 2006-07-21 00:47
Uprzejma prośba do red. red. T. Bonka i B. Chochołowskiego: sprawdżcie panowie strony Poczty Polskiej : jest 0,40, 21 lipca - nie można się dostać na ich strony. Ciekawe: chyba nie ma ich także na stronach Min. Skarbu Państwa. Czyżby nie było nad Pocztą nadzoru właścicielskiego ? Podobno w tej instytucji jest niezły bałagan, handel mydłem i powidłem, reorganizacje co 5 minut, etc. Może będziecie mieli niezły temat do raportu. Podobno pracownicy boją się mówić z obawy przed zwolnieniem. Pozdrowienia.
MUC / 80.48.97.* / 2006-07-20 14:21
Strony internetowe administracji publicznej to nie jest komercyjna strona typu money.pl. I sklonny jestem stwierdzic ze powinna byc neutralna. Czy to sie komus podoba czy nie musza one zawierac czesto informacje "urzednicze" a wiec takie ktore w publicznym odczuciu sa oschle, trudne w przyjeciu. Musza tez zawierac duza ilosc informacji, poniewaz nakazuje tego taka a nie inna ustawa... Nie rozumiem krytyki wygladu strony. O gustach sie nie rozmawia i to ze 2m redaktorom sie ona nie podoba to nie oznacza ze wszystkim... Zgodze sie z uwagami dotyczacymi nawigacji i "ergonomii" strony.. Podsumowujac uwazam, ze krytyka jest zbyt mocna, zwlaszcza ze nie ma tam slowa pochwaly dla ogromnej zmiany w stosunku do poprzednich lat. Strony te sa coraz ciekawsze i uzyteczne. przypomincie co mozna bylo znalezc w sieci 5 lat temu... Najlatwiej krytykowac ;)
w o l f s h a d o w / 89.171.79.* / 2006-08-11 15:09
Drogi BU... znaczy sie... MUC'u. Jestes typowym przykladem urzedniczego bezmozga i zwyklej gryzipiorskiej ograniczonej umyslowo istoty. Stwierdzenie to opieram na domniemaniu niemoznosci wyobrazenia sobie ze w krajach w ktorych nie panuje system wrogi obywatelom (UK, USA, Irlandia i inne) istnieja specjalne akcje i programy edukacyjne, ktore maja za zadanie uczynic jezyk urzedniczy przyjaznym obywatelom. I to dziala. Natomiast w Polsce urzednik ma o sobie wyobrazenie prawie demiurgiczne. Nienawidze was jak psow (to do bandy urzedasow ktorych przymusowo zatrudniam placac podatki).
bizon / 83.17.143.* / 2006-08-03 09:25
MUC - 5 lat to kupa czasu - mój drogi postęp techniczny powinien iść w parze z umysłowym.
Pitr / 213.77.33.* / 2006-07-31 11:43
Hola, hola a czy to przypadkiem urzędy i urzednicy nie są dla nas obywateli właśnie! przecież strony, informacje itd nie są dla urzedników ale własnie dla petentów..... jak można, przecież to rząd, urzędasy i cała reszta jest dla obywateli....
Dziadek Andrzej / 83.5.226.* / 2006-07-21 20:17
A zatem wychodzi na to, Szanowny Obrońco urzędników (MUC) – że na Forum Dyskusyjnym, powinniśmy przychwalać. Tymczasem postęp rodzi się w ogniu krytyki, a nie przychwalania.
A propos krytyki jednak: pytanie – czy krytkowani ją choćby czytają. Kiedyś były ksiązki zażaleń, listy do KC PZPR, listy do Rady Państwa, do Bieruta, itd. Czasem ktoś na te listy odpowiadał, cjociaż też nic z tego nie wynikało. Teraz można bpisać do Pana Boga, tylko Poczta Polska tam nie dociera. A urzędnicy mają nas w dupie, jak trafnie stwierdził szymon_g
Dziadek Andrzej / 83.5.226.* / 2006-07-21 20:17
A zatem wychodzi na to, Szanowny Obrońco urzędników (MUC) – że na Forum Dyskusyjnym, powinniśmy przychwalać. Tymczasem postęp rodzi się w ogniu krytyki, a nie przychwalania.
A propos krytyki jednak: pytanie – czy krytkowani ją choćby czytają. Kiedyś były ksiązki zażaleń, listy do KC PZPR, listy do Rady Państwa, do Bieruta, itd. Czasem ktoś na te listy odpowiadał, cjociaż też nic z tego nie wynikało. Teraz można bpisać do Pana Boga, tylko Poczta Polska tam nie dociera. A urzędnicy mają nas w dupie, jak trafnie stwierdził szymon_g
wiwan / 81.219.231.* / 2006-07-20 15:39
a kto mówi o gustach ? czy w urzędzie państwowym urzedniczki,które maja stycznośc z obywatelem moga sie ubierac jak chcą czy maja prezentować umiar i klasę ???
właśnie dlatego,że sa to strony niekomercyjne skandalem jest to ,że znaczna ich część jest albo zapyziała albo wyfiokowana,nieaktualna i głucz na korespondencję
wiwan / 81.219.231.* / 2006-07-20 15:40
miało być "głucha" oczywiście
rozważny / 83.15.229.* / 2006-07-20 11:03
Gratulacje dla red.red. Bonka i Chochołowskiego - to się nazywa rzetelna robota. Strony te są : nieprzejrzyste, pomyślane bez sensu /np. ministerstwa Środowiska/, częściowo po prostu durnowate! Rano przeglądałem "NYT": wygodnie, szeroko i jasno.
Regan / 80.240.166.* / 2006-07-20 10:22
Ależ to rzeczywiście wielkie i głębokie odkrycie! Przecież urzędnik ma po to przepis, żeby nie musiał myśleć... A tych ministerstw to jeszcze kilka można dorzucić... Fakt, że to jest utrapienie dla urzędnika być tak wystawionym na publiczny ogląd, ale za dużo nie wymagajmy... Jest moda i przyzwolenie na "bylejakoś/ć" i niekompetencję w Polsce. Tak, tak - to smutne, ale nadal prawdziwe . Też się tym martwię :-(
wiwan / 81.219.231.* / 2006-07-19 10:20
żenująca prawda.i to wszystko gdy tyle sie mówi o "strategii społeczeństwa informacyjnego" , akcji " e-urząd" ,a Dornowy "netbus" jeżdzi przez polskie miasteczka....
ps. poza tym wydalismy ogromne pieniądze na informatyzacje wymienionych w raporcie urzędów--http://www.forbes.pl/forbes/2006/06/29/030_e_bajki_czyli.html
szymon_g / 2006-07-19 10:17 / Bywalec forum
Też mi odkrycie, że władza i urzędnicy mają nas w dupie
logicznosc / 87.96.72.* / 2006-08-18 14:48
sama prawda i tylko prawda tz.w europie gownem poprostu nie zajmuja sie tz. juz z tego gowna wyrosli tz to wladza zajmuje sie p********* gownanymi a logicze myslenie tonazywaja grzechem lub niesubordynacja amoze ludzie wolni tworczo sa nieskazeni na gowno ktore wladza sukcesu robi pod siebie i dla swoich klesi to droga do raju.

Najnowsze wpisy