Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Młodzi o obietnicach wyborczych: Nie wierzę w ani jedno z haseł

Młodzi o obietnicach wyborczych: Nie wierzę w ani jedno z haseł

Wyświetlaj:
...jeśli wam to cokolwiek mówi / 83.21.83.* / 2015-10-23 23:27
Młodzi mają w d.... politykę, bo im się wydaje, że od nich nic nie zależy. Jeśli tak jest, to dlaczego politycy tak się teraz do nich łaszą i złote góry obiecują? Gdyby młodzi wybrali młodych, a są tacy pod ręką, to mieliby jakieś szanse na przyszłość, ale jak wybiorą mniejsze, albo większe zło, to skończą na zmywaku w Anglii, albo podcierając tyłki stetryczałym Niemkom.
______________________________________
Razem młodzi przyjaciele, w szczęściu wszystkiego są wszystkich cele!...
wypas111111 / 66.183.128.* / 2015-10-23 23:25
Gdzie mozna znalezc gre "Komor"? Jak poszly sprawy stworcy tej gry? Siedzi?
h.y. / 94.254.209.* / 2015-10-23 23:21
Wszystkie wypowiedzi są sensowne i dowodzą, że młodzi nie dają się nabrać. Nikt więc nie porwie ich opowiadaniem bajek. I dobrze. Widać że na studiach uczą co nieco ekonomii i ci ludzie nie dadzą z siebie głupka zrobić nikomu. Szkoda tylko że nie zjawił się na scenie ktoś z wizją, kogo mogliby poprzeć. Polska demokracja długo dojrzewa. To jeszcze potrwa. Szkoda że nie wyjechałem 20 lat temu. Niektórzy mówili że normalnie to będzie za 2 pokolenia ale wierzyłem że uda się szybciej. Teraz jedyne co można zrobić to oddać władzę młodym, mądrym ludziom a dziadki i babcie polityczne pokroju Millera, Kopacz, Kaczyńskiego, Tuska, Petru, Niesioła, Szydło i całej reszty odesłać tam gdzie ich miejsce. Oni nic dobrego dla tego kraju nie zrobią.
tentego5 / 212.109.164.* / 2015-10-23 23:29
ale co oni zrobią ci młodzi bez żadnej branży to jestesmy wasalem
Akrog / 31.174.169.* / 2015-10-23 23:19
Nie dość ze nas bezgranicznie bije, to teraz nawet śmiedziuchy partyjne tez nas bija. takich partii nie wybieramy.
rudyzbieg / 78.11.12.* / 2015-10-23 23:18
3 RP to umowa pomiędzy stalinowcem Michnikiem a Kiszczakiem komunistą od czerwonych baronów, teraz tzw. dyskretnych ludzi na górze. Za zmianą tego dziadostwa było środowiska Kaczyńskich w 1992 i teraz tego trzeba dokonać głosując na PIS.A jak chcecie dalej tyrać na baronów to głosujcie na PO ZLEW i resztę badziewia.
Emerytka 800 / 178.37.188.* / 2015-10-23 23:31
Tak głosuję na PIS jestem biedną emerytką a Pan Prezydent obiecał że zrobi wolną kwotę od podatku .Ufam że tak będzie
G.T / 93.176.237.* / 2015-10-23 23:26
RP w/g PiS to władza w rękach oszołomów religijnych i episkopatu. Taka ma być przyszłość Polski? Państwo wyznaniowe ?
idziemy na wybory! / 31.175.97.* / 2015-10-23 23:16
Proponują się nie sugerować sondażami tylko uruchomić pełną mobilizację. Te najbliższe lata mogą zadecydować o tym, że zamiast kilku mln świeżo upieczonych maturzystów którzy planują z kraju wyjechać, będziemy mieć lukę zapychaną "matkami i dziećmi" wyznającymi islam i szczegółowo korzystających z koranu w swym życiu. Znajomi z krajów które już dawno są zalewane takimi osobami dobrze wiedzą jak to u wygląda... u nas tego nie pokazują - gwałty, morderstwa itp

Dość podnoszenia podatków!
Dość "kary" za prace w postaci dochodówki!
Dość wtrącania się rządu w sprawy wolności obywateli!
Dość propagandy w TV, dość głosów nic nie dających Polsce!
Dość zadłużania obywateli !
Dość narzucania nam dziwnych ustaleni, "ustaw" eurokołchozu (ue...)
Czas rozliczyć złodziei - wysprzedaż majątku za kwoty lekko mówiąc dziwne..niszczenie wielu osób przez ostatnie lata
Zależy to od nas jednak aż od nas..... podzielili nas na popisy a nie w tym tkwi problem to jest ich sukces! Wspierają ich mniejsze krypto partie tworzone w celu odpowiednich wpływów na nasze myślenie, że niby wybór i opozycja (tak naprawdę haratają kasę na koalicjach). Nie dla KUKIZ15 w tej kadencji - nie może tak być, że osoby od lewa do prawa startują z jednej listy!!!! Po wyborach nastąpi rozbiór tego ruchu - nie ma szans aby też taki rozrzut ludzi w poglądach głosował jednogłośnie w sejmie - a więc drodzy wyborcy Pawła Kukiza stworzycie kolejne " nowe obozy" kłótni....Co z tych załóżmy 30 posłów jak jeden tak drugi nie?.. Czyli znów żadnych zmian. Apeluję o rozsądek i głoś na kogoś kto jest jednomyślny i od lat proponuje nam te same istotne postulaty - już czas je wprowadzić i odbić Kraj z rąk bandytów!
Idziemy na wybory :-))))))
LISTA NUMER 4 - PARTIA KORWIN
Ten głos jest w interesie każdego!
OBYWATEL -PRL / 178.252.56.* / 2015-10-23 23:21
ZA KOMUNY BYLO ,,,TOWARZYSZE ,ZA PO BYLO PANOWIE A ZA ,,,PIS,, BEDZIE ,,,SZCZESC BOZE ,BOG ZAPLAC GLUPI POLAKU ,,,SREDNIOWIECZE,,, I CIEMNOGRODZIE ,,
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
c.d.n. / 94.254.132.* / 2015-10-23 23:15
Tylko PIS może ochronić ten kraj i jego obywateli. Wrócić do przyjaciół z Trójkąta Wyszehradzkiego i przeciwstawić się Niemcom i Francji.
Trzeba zatrzymać tą ekspansję z Afryki - dla przyszłych pokoleń. "Po czynach ich poznacie a nie po słowach".
Oddajcie swoje głosy na silny PIS. Uświadomcie sobie, że glosowanie na małe komitety to marnowanie swojego cennego głosu.
PO- dość.
OMFG / 89.69.2.* / 2015-10-24 10:44
A jak myślisz kiedy te małe komitety staną się większe i będą miały szansę coś zmienić? Nie narzucaj innym co mają robić bo nie różnisz się wtedy niczym od PO. Właśnie na te małe trzeba głosować. Ty słuchasz co Ci mówią w TV i powtarzasz te głupoty.
Pamiętam / 83.30.128.* / 2015-10-23 23:15
Ja głosuję na lewicę z powodu tego ze Min. Leszek Miller obniżył CIT dzięki czemu wzrosły dochody do budżetu i wprowadził ans do UE na superwarunkach negocjował do rana wszyscy mu dziękowali nawet przeciwnicy co teraz nikt nie pamięta. To on dał nam 6% wzrost gospodarczy PO wtedy krzyczało ze ludzie mało z tego mają a co było gdy doszli do władzy.... PIS olało gospodarkę ale nic nie spieprzyło stąd nie pogorszyła się sytuacja gospodarcza ale do czasu. Pod koniec już się pogarszało a PO już wszystko przerżnęło.
lllllll762 / 88.156.8.* / 2015-10-24 00:12
Wes się człowieku lecz, gospodarka się rozwijała hak rządził PIS a nie te lewicowe złodzieje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pamiętam / 83.30.128.* / 2015-10-23 23:16
Poseł Wipler przypomniał to w Kropce nad I w rozmowie z liderem partii razem.
tadeusz703 / 212.109.164.* / 2015-10-23 23:15
przemysł stoczniowy roznieśli na poczatek, z kłamstwami o okresie przejściowym ... a potem się zaczęła dewastacja branż z przyzwoleniem zawiści narodu ... i jest bilion długu ... a teraz młodzi inzynierzy tułają sie po świecie i o pracę żebrzą u obcych ... pozostał tylko jakiś taki patriotyczny wstyd
Kuba561 / 217.99.255.* / 2015-10-23 23:13
Dlaczego w tym artykule wypowiadają się jedynie humaniści? Bez obrazy :)
kamil909 / 88.199.92.* / 2015-10-23 23:19
dlatego że to głownie im jest potrzebna pomoc. pozdro ale polibudy
polibuda / 88.199.92.* / 2015-10-23 23:17
bo to głównie im jest potrzebna pomoc. pozdro dla polibudy
Aldona 001 / 83.13.93.* / 2015-10-23 23:11
UMOWY ŚMIECIOWE ....... zlikwidowac ? Ja osobiscie prowadzę firmę i zatrudniam na umowe zlecenie 3 studentki i 3 osoby które gdzies pracuja i mają umowy o pracę ........ A dorabiają u mnie jak mają czas tzn ewentualnie po pracy lub np po wykladach ( ich wola i ich pieniadze ). Od umowy -zlecenia równiez odprowadza sie panstwu pieniadze. Jesli nie bede mogł ich zatrudnic na umowe zlecenie to zatrudnie 2 pracowników na 1/8 etatu ......czyli jaki to jest sens ? ZUS od pracownika to 1000zł to jak to mozna wszystko utrzymac ?
Normalny1052 / 83.30.128.* / 2015-10-23 23:11
Nie kierujcie się modą na prawicę lecz zdrowym rozsądkiem i głosujcie na Zjednoczoną Lewicę!!!!
&&& / 5.134.65.* / 2015-10-23 23:19
Do ZLewu to ja ostatnio sikam. A Marksem, Engelsem, Leninem i Stalinem podcieram tyłek, resortowy dzieciaku. Lewacy mojemu dziadkowi zrywali paznokcie.
Arti459 / 176.221.120.* / 2015-10-23 23:11
W PRL-u waszych rodziców dymali na potęgę komuniści i traktowali wszystkich jak bydło. A dzisiaj was dyma PO, PSL, PiS i SLD jako tanią siłe roboczą. Głosujcie dalej na tych złodziei i cwaników. Oni wam zrobia dobrze. Ciesz się i baw się teraz tania siło robocza z Polski bo do emerytury nie dożyjecie. He He He
a432 / 62.141.225.* / 2015-10-23 23:08
A ja sprzedaję swój głos ponieważ nie mam pieniędzy
Roberto653 / 77.112.148.* / 2015-10-23 23:07
Kilka lat temu czytałem to w sieci i nie wiem kto pisał ale nadal jest aktualny:
Ku pamięci. Rok rządów PiS
To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod
wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'.
W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa", powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów.
Dwukrotnie TK zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów.
Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.
Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę. Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4 krotnego recydywistę (Lepper), członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat.
Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PIS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PIS, nie PO, a sędzia w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę.
Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ.
Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP. Komuniści dzielą się na pisowych i pozostałych, z tym, że pisowi tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go morderca demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie……....
Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1 punktowej inflacji i PKB na poziomie 5 pkt. Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.
Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami.
Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.
Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu.
Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na
misje `pokojowe'.
Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie, oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu. Nie było takiego przypadku by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie pali pochod
gghhhh / 88.156.8.* / 2015-10-24 00:18
Brednie i glupoty
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy