Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mobilny internet tanieje. Średnio płacimy 55 zł

Mobilny internet tanieje. Średnio płacimy 55 zł

Wyświetlaj:
kijanka / 2009-08-28 11:26
nie uważacie że czasem warto zapłacić więcej żeby tylko mieć coś lepszego? nie twierdzę że play jest zły, nie miałem go więc się nie wypowiadam ale skądś wszystkie opinie o zasięgu słabym się biorą.. mogę jedynie powiedzieć że zainwestowałem w cdma i net firmowy orange, i jak komuś zależy na dobrej jakości połączenia po za miastem to polecam. Ale coś w tym jest bo i plus zaczął inwestować w cdma.
issael / 188.33.99.* / 2009-08-27 20:57
Moi pracownicy/współpracownicy pozakładali sobie internet z Play.
W zasadzie taka obniżka cen wymuszona została przez Play, który swoja oferta cenową, rynkowo bardzo ciekawa, zmusił zastałe towarzystwo ( Era, Plus, Orange i ich pochodne) do obnizki swoich taryf.
CO ciekawe, dotychczasowy "triumwirat" telefoni komórkowej , w swoisty sposób karze za to Play, tak ustawiajac swoje taryfikatory, aby do Play z ich sieci było drozej. Tylko czy taka polityka cenowa nie strzelaja gola do własnej bramki?
marlowe / 2009-08-27 22:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To nie kara. To wymóg UKE, że do play od innych operatorów jest drożej. Przez to inni operatorzy "sponsorują" obniżkę cen playa.
szajsega(L) / 77.254.62.* / 2009-08-27 22:46
Pewnie ten szajs jest limitowany?

Najnowsze wpisy