MOSTALWAR

Money.pl / 2007-12-25 14:12
Komentarze do spółki: MOSTALWAR.
Wyświetlaj:
siła spokoju / 87.207.136.* / 2011-07-16 22:25
Apel do akcjonariuszy OFE PZU ZŁOTA JESIEŃ I Aviwa OFE o wycofywanie środków z tych inwestycji. Dotychczasowe doświadczenia jednoznacznie wskazują, iż wskazane fundusze ulokowały Wasze fundusze w trefnej spółce - ponad 30% spadek w okresie ostatnich 3 miesięcy i pomimo posiadanych możliwości nie kiwnęły palcem, aby wymusić na spółce konstruktywnych działań. Słowem jest im wszystko jedno, czy będą straty, czy też zyski, prezesi swoje prowizje przecież pobrali. Inwestycja w takie fundusze to wyrzucanie własnych pieniędzy w błoto
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-07-07 17:12
Ja się po raz kolejny grzecznie pytam, jak długo jeszcze Prezes Popiołek będzie dołował tą spółkę, chyba zacznę się publicznie pytać, w jaki sposób przywołane wcześniej OFE zarządzają pieniążkami emerytów
sila spokoju / 77.114.143.* / 2011-07-04 10:40
Apel do Acciony, OFE PZU Złota Jesień i Aviva OFE o zwołanie nadzwyczajnego walnego i dokonanie niezbędnych zmian w zarządzie spółki, czytaj odwołanie Prezesa Popiołka. Przecież ten facet rozwala dobrze funkcjonującą spółkę. Mam niewiele akcji w stosunku do całości, ale szlag mnie trafia jak widzę efekty działalności Prezesa Popiołka
sila spokoju / 77.115.140.* / 2011-07-02 11:20
No cóż nowe wiatry w Mostostalu Exporcie i Prezes Skipietrow na aucie, niezbędne jest równiez wietrzenie w tej spółce i wywalenie na zbity pysk Prezesa Popiołka, jak długo jeszcze można tolerować uprawiane przez niego szkodnictwo i dołowanie spółki
niedoświadczony / 94.192.100.* / 2011-06-25 00:10
Czy ta spółka straciła już płynność finansową? co się z nią dzieje?Czy ja wdepnąłem w g--wno?
sila spokoju / 95.40.28.* / 2011-06-25 13:21
Trafnie to ująłeś, faktycznie wdepnąłeś w szambo stworzone w spółce przez Prezesa Popiołka, są takie modele, które robią pod siebie i uważają, że tak jest poprawnie. Takie typy nie znają pojęcia godności i honoru, gdyż pochodzą ze szkoły kija i pałki. To, że małe żuczki giełdowe ponoszą konsekwencje głupoty Prezesa to rozumiem, taki urok kodeksu handlowego , ale się pytam, gdzie są wiodący akcjonariusze, którzy już dawno powinni wywalić Prezesa na zbity pysk. Jeżeli nic się nie zmieni to pójdziemy śladem Prezesa Skipietrowa i spółki Mostal Export, czytaj kurs poniżej 1 zł
kkkkkkkkkkkk / 95.160.107.* / 2011-05-31 15:39
prezes nie wyleci i to długo... wszystkie ważne stanowiska obstawił swoimi ludźmi, a niestety wylecieli ci, którzy chcieli zrobić coś dla firmy...
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-06-15 15:16
Tyle, żę Prezesa zwalniają nie pracownicy, lecz akcjonariusze. Jeżeli ludzie zaczną wycofywać fundusze z OFE, które tak trefnie inwestuje ich pieniądze to zobaczymy co się będzie działo. W końcu akcjonariusze żyją z dywidendy nie zaś z pensji. Prezes Popiołek zarabia jedynie na siebie. Na dłuższą metę akcjonariusze na to nie pozwolą i faktycznie wyślą Prezesa na zieloną trawkę. Dawno już to powinni zrobić
xmmx / 83.30.137.* / 2011-06-29 02:13
to są układy i układziki, przecież to w kółko to samo grono osób, a w dodatku obracających nie swoimi pieniędzmi. Prezesowi krzywda się szybko nie stanie.
chartstock / 2011-05-30 12:46
AT przygotowane czterema różnymi metodami. Na dole plik pdf do pobrania

http://www.chartstock.pl/artykul/88/
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-05-26 09:10
Spółka dnia to może dopiero będzie jak Prezes Popiołek wyleci na zbity pysk, tylko w tym roku ponad 40% w plecy i to ma być hit. Jest to po prostu przykład degrengolady i to robionejbezkarnie. Jeżeli wszystkie OFE tak czujnie inwestują nasze środki jak w tym przypadku to ja się nie zgadzam, aby jakiekolwiek moje pieniądze były przekazywane do OFE, banda darmozjadów i tyle
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-05-21 18:53
Panie Prezesie Popiołek, apeluję o odrobinę refleksji nad Pana osiągnięciami w tej spółce. Jest to Pan winien akcjonariuszom
sila spokoju / 77.114.163.* / 2011-05-17 10:04
Rewelacyjne dane, spadek zysku w I kwartale o 97%, a Prezes ma się dobrze i niczym sie nie przejmuje. Przecież jego zarobki są stale i oczywiście wysokie.No cóż kolejna spółka tonie, taki widocznie los wszystkich Mostostali, które nie maja szczęścia do szefów. Recepta jedna, na zbity pysk, dopóki nie zdołował spółki całkowicie
siła spokoju / 87.207.136.* / 2011-05-10 13:16
No cóż polskie realia, spółka dołuje, a Prezes ma się dobrze i pewnie myśli o jakichś bonusach motywacyjnych dla siebie i kolegów, zaplacą oczywiście akcjonariusze. Przypominam jednak Prezesowi, iż kodeksie handlowym jest przepis karny dotyczący działań podejmowanych na szkodę spółki i akcjonariuszy
siła spokoju / 87.207.136.* / 2011-04-26 12:53
No cóż prezes Mostostalu Warszawa zapatrzył się na prezesa Mostostalu Export, a więc mogiła, obydwaj tacy sami zdolni i obydwaj z rownym skutkiem dołują swoje spółki, z tym że prezes Skipietrow ma w tym zakresie większe osiągnięcia i pewnie jeszcze w tym roku Mostal Export zostanie postawiony w stan upadłości. Mostal Warszawa rownym kursem zmierza w tym samym kierunku
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-04-07 17:47
Kolejne info o kolejnym kontrakcie i oczywiście związana z tym kolejna zwałka akcji, chyba juz wwszyscy akcjonariusze zdążyli sie przyzwyczaić, iż każdy kolejny kontrakt to nowe kary umowne. Oczywiście w żaden sposób nie niepokoi to Prezesa, ktory swoje uposażenie pobiera w dotychczasowej wysokości, zaś premie od podpisanych kontraktów, straty przerzuca na akcjonariuszy
sila spokoju / 87.207.136.* / 2011-03-31 18:06
Całkowicie się zgadzam, w tej spółce przede wszystkim Prezesa trzeba wywalić na zbity pysk i to bez żadnej odprawy, a raczej z zobowiązaniem na zaplat z własnego majątku wszystkich wyrządzonych spółce i akcjonariuszom szkód
bud / 193.238.180.* / 2011-03-30 21:51
Podobno zwalniają masę ludzi, może i to dobrze tylko słyszałem, że zwolnili wszystkich w jednym dniu na budowie, a Ci zamknęli ją na cztery spusty i poszli do domu. Ciekawe czy ktoś nad tym panuje, chyba lepiej zwalniać prezesów i centralę?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy