Mzuri CFI

Marui / 2017-09-09 09:27
Szukam bezpiecznej inwestycji, taką wydaje mi się tytułowa spółka, a konkretniej myślę o Mzuri CFI 2. Czy ktoś z Was włożył tutaj kapitał? Czy prawnie nie ma jakichś dziur, przez które stracę pieniądze?

Zysk na rękę z tego co liczyłem wynosi ponad 4% rocznie, czyli lepiej niż dzisiejsze lokaty czy konta oszczędnościowe. Wydaje mi się to spoko opcja, ale nadal się waham.

Co myślicie o inwestycji tutaj? Nie znam innych sposobów na uzyskanie więcej zwrotu przy tak niskim (jak deklarują) ryzyku.
Wyświetlaj:
MecenasŁódź / 178.192.146.* / 2019-04-13 14:27
Obecnie na tapecie jest Śląsk. Nie do końca jestem przekonany czy powtórzą ten świetny wynik ale pole do popisu jest więc przy znalezieniu odpowiedniej ilości inwestorów będą mogli się wykazać.
gerto / 89.230.198.* / 2019-04-04 22:04
Jak chcecie się dowiedzieć więcej to poczytajcie na blogu fridomia.pl, prowadzony przez twórców Mzuri CFI, ogromna kopalnia wiedzy i tak zgadzam się z Tobą, że te 10% to jak najbardziej realna kwota, na żadnych obligacjach takiej kasy nie zarobisz.
Sorgo88_walendzik / 178.194.82.* / 2019-01-10 09:28
Z tego co wiem mają jakieś inwestycje w Warszawie - ciekawe czy zbliżą się do podobnych wyników co w Łodzi. Szczegóły dot. aktualnych naborów do spółek masz na stronie.
Kacper Rydz / 193.105.251.* / 2018-11-21 11:50
Słyszałem o inwestycjach w Łodzi. Z tego co czytałem projekty miały bardzo dobre zwroty w skali roku. Pierwsza inwestycja - remont kamienicy - zakończyła się wynikiem około 16% a druga - budowa nowego budynku ponad 19% Uważam, że zakończyło się to całkiem przyjemnie i warto się nad tym zastanowić
Kalampur / 37.30.22.* / 2019-03-19 21:59
20% w Łodzi to był strzał w 1000! Życzę samych takich sukcesów aczkolwiek po tym co czytam uważam, że 10% to minimum, które w każdym z ich projektów jest jak najbardziej realne. Osobiście uważam, że biorąc pod uwagę minimalny start 10tys to jest bardzo dobry rezultat oraz przede wszystkim bardzo bezpieczny kierunek
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy