Forum Forum prawneBankowe

Na jakiej podstawie można umorzyć kredyt wraz z odsetkami-potrzebuję pomocy!!

Na jakiej podstawie można umorzyć kredyt wraz z odsetkami-potrzebuję pomocy!!

Dogmarov / 2011-05-20 13:38
Witam serdecznie!! Popadłem w wielkie kłopoty, jakieś dwa lata temu wziołem kredyt na mieszkanie wraz z żoną, niestety. pół roku temu moja zona zmarła i zostałem sam na sam z kredytem i z nie wyremontowanym mieszkaniem!! starałem się jak mogłem ale, nie potrafiłem spłacić ostatnich 4 rat!! Teraz mam naliczone odsetki!! Czy jest jakaś szansa aby , bank umorzył mi kredyt w raz z odsetkami ze względu na trudna sytuację?
Wyświetlaj:
piotr996 / 5.173.201.* / 2020-03-06 20:38
https://piotr-dzierzawski.oferty-kredytowe.pl/kredytymieszkaniowe/
Pięciorak / 37.235.48.* / 2018-10-07 10:07
cześć, jestem z Pięciorak, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę, a jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu szybko spienięję moją kwotę pożyczki w wysokości 5.000.000,00 euro założyłem moją firmę transportową tutaj, w Polsce, chcę użyć tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, że kiedykolwiek potrzeba pożyczki należy połączyć z {mrsstellareneloan1@gmail.com} ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś ja melduj o tym, jak codziennie zarabiać moją pożyczkę i gazetę, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, aby wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły kryzysem finansowym i dziękuję Bogu Rozumiem.

Pięciorak
xxx_xxx / 89.72.70.* / 2011-05-31 01:22
Nie ma najmniejszych szans. Mieszkanie po prostu przejdzie na bank. Takich kredytów w żadnym wypadku banki się nie pozbywają. Musisz odezwać się do banku i negocjować ale na 100% nie umorzą kredytu.
xxx_xxx / 89.72.70.* / 2011-05-31 01:22
Nie ma najmniejszych szans. Mieszkanie po prostu przejdzie na bank. Takich kredytów w żadnym wypadku banki się nie pozbywają. Musisz odezwać się do banku i negocjować ale na 100% nie umorzą kredytu.

Najnowsze wpisy