Forum Forum finansoweKredyty

Najlepsze oferty kredytów, pożyczek, kont - promocje bankowe

Najlepsze oferty kredytów, pożyczek, kont - promocje bankowe

www.kredyty-pasaz.pl / 89.65.26.* / 2018-10-12 21:25
Witam,

jeżeli szukacie najlepszych ofert pożyczek, kredytów, kont, lokat lub interesują Was promocje bankowe z premiami pieniężnymi lub nagrodami zapraszamy na naszą stronę:

www.kredyty-pasaz.pl

Z nami znajdziesz najlepszą i najtańszą ofertę.
Wyświetlaj:
ewcix22 / 37.47.8.* / 2020-04-09 20:37
Cześć, polecam Ci konto w mBanku.
Możesz zgarnąć nawet 150zł premii za otwarcie konta.
Mój identyfikator poleceń to: EWCIA2020. Podaj go, gdy będziesz zakładać konto. 

Co dajemy Ci za 0 zł ?
-wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
-za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
-za wypłaty z bankomatów za granicą  
-za otwarcie i prowadzenie rachunku

Zapraszam do skorzystania z tego linku: https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=EWCIA2020&kampania=mobile
KamilaKowalczyk / 2020-03-26 13:36
Dobrze sobie można warunki chwilówki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Jacus / 37.47.161.* / 2018-10-16 13:15
www.lista-firm.com.pl tam znalazłem chwilówki online bez sprawdzania baz
Ania530 / 94.75.103.* / 2018-10-16 10:35
ja z czystym sumieniem mogę zarekomendować taratatu.pl - wygodnie, bezpiecznie, bez zbędnych formalności.
Olga91181 / 2018-10-13 14:26
Też przedtem korzystał tym serwem, lecz dla się znalazł znacznie lepszy i надійший! Tu wygodna forma wypełnienia i koszty będą na waszej mapie już przez 10 minut. Toż całym rekomenduję właśnie ten)!
https://binixo.pl/
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Olga91181.]
Paweł Zalewski / 95.41.23.* / 2018-11-08 21:02
Jestem w mBanku już od wielu lat, a w międzyczasie korzystałem już z wielu baków, i wciąż muszę przyznać, że mBank może pochwalić się najlepszą ofertą na rynku. Jeśli jesteś obecnym klientem możesz spać spokojnie i nigdy nic złego się nie dzieje, żadnych głupich zmian warunków konta jak gdzieniegdzie.

Jeśli jesteś nowych klientem? MBank oferuje nie tylko korzystne warunki, ale również ciekawe bonusy.

Podsumujmy:
- 0zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
- 0zł za wypłaty kartą, korzystanie z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet (duża dostępność)
- 0zł za przelewy internetowe
- 0zł za kartę przy paru transakcjach w miesiącu

Czego chcieć więcej? No ale nowy klient zawsze ma lepiej więc jeśli założy dziś konto… to skorzysta z promocji i zyska nawet 150 zł. Miesięcznie można otrzymać do 30 zł premii, a wszystko co wystarczy zrobić to używać aplikacji mobilnej czy płacić kartą. Łatwizna, racja? Promocja obowiązuje tylko przez 5 miesięcy, no ale zawsze pojawiają się kolejne, tego typu. Nie chce mi się rezygnować z konta i zakładać na bliskich tylko po to, by skorzystać, no ale to też jest opcja :P Ogólnie zostaje z mBankiem bo go cenię. Także MOCNO polecam mBank, prosty interfejs konta i przejrzyste w obsłudze. Osobiście zraziły mnie inne banki. Na przykład interfejs od PKO jest straszny według mnie.
MBank = najlepszy polski bank, moim zdaniem.
Macie inne opinie?

PS: Jeśli ktoś jest zainteresowany wspomnianą przez mnie promocją mBanku, poniżej link ze szczegółami.

http://bit.do/mbank-promocja-150

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: