Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najlepsze reklamy tej jesieni. Wybierz swoją ulubioną kreację

Najlepsze reklamy tej jesieni. Wybierz swoją ulubioną kreację

Wyświetlaj:
yt56 / 83.22.170.* / 2013-10-30 18:07
kto gra afrodytę z szymonem majewskim w spocie pko bp ?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Hej siup 4 baby 8 d... / 81.190.52.* / 2013-10-15 23:18
Na myśl by mi nie przyszło do głowy ,że są entuzjaści oglądania reklam ...
Jola Sala / 2013-10-15 20:50
Swój głos oddaje na reklamę Plusa.Bardzo spodobał mi się pomysł uczestnictwa w tej reklamie takiego zwyklego szarego człowieka,sama byłam uczestnikiem wyboru Jacka i oddałam na niego głos. Moim zdaniem reklama ta nie pokazuje suchych faktów dotyczących mobilnego internetu LTE, a przedstawia po pierwsze pozytywne relacje pomiędzy dużą firmą telekomunikacyjną jaką jest Plus a zwykłym klientem,po drugie w subtelny sposób zachęca nas do zainteresowania się portalem społecznościowym jakim jest Facebook i po trzecie najwazniejsze przedstawia nam zalety mobilnego internetu LTE.Uważam,ze panowie spisali się na medal,a reklama jest miła dla oka , przekonująca i pełna pozytywnej energii.
ŁukaszLikos / 37.202.41.* / 2013-10-15 18:53
Plus jako jedyny wpadł na pomysł aby w reklamie wystąpił ktoś kogo wybierzemy my ,czyli klienci. Sam głosowałem na Jacka i jestem w pełni usatysfakcjonowany z jego postawy. Co do treści reklamy jest na czym zawiesić oko. Dużo się dzieję i wręcz fenomenalnie pokazane jest to jak możemy wykorzystać ofertę Darmowego Facebooka którego promuje ta reklama. :D
Ola555 / 84.205.15.* / 2013-10-15 18:40
Na każdym kroku spotykamy się z działaniami marketingowymi, które mają na celu przyciągnięcie naszej uwagi. Jednym wychodzi to lepiej, drugim gorzej. Mnie osobiście przekonuje kampania marketingowa Plusa z udziałem Maćka Rocka. Jest to bardzo pozytywna postać, która emanuje ciepłem i dużą energią. Nie da się ukryć, że podbił on moje serce. Duża dynamika reklamy oraz niezwykle dobrze dobrana melodia sprawiają, że reklama "się podoba". Bardzo pozytywny aspekt wprowadza fakt, iż Plus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom "zwykłych ludzi" i poprzez konkurs umożliwia spełnienie marzeń. Bo wystąpienie u boku zakręconego M. Rocka jest wydarzeniem godnym uwagi. I jeszcze jedno najważniejsze, reklama nie kłamie. Kto korzysta z LTE ten dobrze wie. Reklama oceniona jak najbardziej na Plus:) Czekamy na więcej:)
A123123123 / 89.66.58.* / 2013-10-15 18:38
Najbardziej moją uwagę przykuła reklama Plusa. Kreatywna, zabawna i po kilku tygodniach nie mam jej dosyć.:-) Maciek Rock świetnie odgrywa swoją rolę celebryty, a postać studenta daje powiew świeżości w sferze reklamowej. Plus jest najlepszym wyborem dla osób, które nie chcą się wiązać umową z operatorem oraz chcą zaoszczędzić trochę grosza. Jak dla mnie, ważne jest też to, że to jedyny, polski operator na rynku. Jak mam coś kupić, to staram się wybierać polskie produkty, trzeba wspierać polską przedsiębiorczość.:-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
385 / 2013-10-15 17:37
Dla mnie strzałem w dziesiątkę jest reklama sieci Plus, w której udział bierze Maciek Rock oraz Jacek, zwycięzca facebookowego konkursu. Ta reklamą sieć pokazuje, iż dba o klientów i ceni sobie ich zdanie. Reklama ta to nie tylko reklama sieci Plus, to także reklama nowości - Internetu LTE ale i reklama portali społecznościowych, na których praktycznie każdy z nas posiada konto. Reklama ta jest dobrą formą komunikacji operatora z abonentami sieci Plus. Mam nadzieję, iż Plus nie przestanie tylko na tej reklamie i zrealizują kolejne reklamy tego typu. Fajnie byłoby gdyby w kolejnej także udział wziął zwycięzca kolejnego konkursu.
nestaa / 5.60.170.* / 2013-10-15 16:11
Bardzo podoba mi się reklama Plusa, z resztą, jak wszystkie. Bawią oraz sprawiają, że oczekiwanie na film nie jest nudne. Do tego interakcja z ludźmi z zewnątrz. Jesteśmy użytkownikami i możemy brać udział w tworzeniu sieci. To bardzo miłe, kiedy Plus dba o swoich klientów i nie traktuje ich zbytecznie. Poza tym ... Maciek Rocek jest bardzo przystojnym a nie tanim celebrytą ! ;-)
364 / 2013-10-15 13:59
Najlepszą reklamą moim zdaniem to Maciek Rock w Plusie.
Bardzo mi się podoba.
Dlaczego ?
Świetnym pomysłem jest udział w reklamie zwycięzcy konkursu- człowiek zwykły, przeciętny bez parcia na szkło z połączeniem znanej osoby wygląda świeżo.
Reklama pokzajue jak naprawdę korzysta się z portali itp gdzie trzeba mieć jedank szybki dostęp do internetu.
Przekaz jest typowo dla osób młodych.

Co można poprawić?
hm... raczej nic, ale fajnie aby w reklamach brali udział zwykli ludzie, klienci Plusa cokolwiek niż "znani Celebryci" jak u konkurencji co nic nie wznoszą.

Najnowsze wpisy