Forum Forum finansoweInne

najlepsze sposoby na oszczędzanie

najlepsze sposoby na oszczędzanie

andzia23 / 2013-03-18 08:40
Temat pewnie wałkowany wiele razy, ale jaki wy macie najelpszy sposob na oszczedzanie? ja ostatnio zaczalem weryfikowac wydatki i zrezygnwoalem ze zbednych wydatkow zaoszczedzajac tym sposoboem okolo 100zł miesiecznie a nja kto jest u was?
Wyświetlaj:
Adam8766 / 212.88.230.* / 2020-03-21 15:36
Szybkim stworzeniu listy zakupowej na ekranie smartfona pomoże Ci https://gazetkipromocje.pl/
asia9 / 188.146.105.* / 2020-10-21 21:22
Jeśli mówimy o PoloMarkecie mowa to spokojnie polecam własnie taką fajną ofertę https://www.polomarket.pl
Dla mnie mega fajna, zwłaszcza ze codziennie tam robię zakupy.
ania96775 / 31.61.129.* / 2015-01-23 00:40
Ja nigdy nie mogłam z mężem oszczędzić dopóki nie założyłam sobie tego konta http://www.mbank.net.pl/32367 To konto jest darmowe w 100% i w koncie jest bezterminowa lokata 4%. Polecam założyć sobie takie konto z tego linku i co wypłatę przelewać tam 50-100zł albo i więcej jeśli kogoś stać i nie ruszać tych pieniędzy. Wtedy na pewno zaoszczędzisz. Konto można założyć z tego linku nie wychodzą z domu. Wystarczy kliknąć na link i złożyć wniosek i wybrać "drogą elektroniczną". Robicie potem przelew ze swojego obecnego konta w wysokości 10groszy i Bank już ma wszystkie wasze dane a wy macie konto :) ah ten XXI wiek.
Marek704 / 79.190.208.* / 2014-12-17 13:33
Sprawdzałem portal www.edufinance.pl. W prosty sposób pokazuje i wyjaśnia w dziale edukacja wszystkie pojęcia i bardzo dobrze uczy zarządzać finansami. Zachęcam do sprawdzenia.
anetazagumna / 2014-11-09 16:28
Ja ostatnio zaczęłam używać serwis Bilonowo.pl który mnie zaintrygował.

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Sklepy płacą prowizję za nasze zakupy. Część z tej prowizji (podejrzewam, iż nie całą) serwis Bilonowo.pl przekazuje nam na konto, z którego środki możemy wypłacać na konto bankowe lub konto PayPal.

Aktualnie oferta przedstawia się rewelacyjnie, firma nawiązała współpracę z większością dużych sklepów internetowych (aktualnie około 500 sklepów) np. Agito, Media Markt, Empik, Smyk, Sephora, Answear, Merlin.pl, Ispot, jak również operatorami sieci komórkowych i telewizji kablowycg tj. Plus, Njumobile, Play, UPC, Vectra oraz wiele wiele innych.

Zakupy w każdym sklepie to oszczędność do kilkunastu % wartości zakupów.
Janek829 / 89.75.187.* / 2015-09-22 10:12
Korzystałem - niestety sposób naliczania oraz wartośći, które niby miały do mnie wrócić nie były zbyt wysokie. Przerzuciłem się natomiast na planetplus.pl, który działa w ponad 500 sklepach ale również jest rekomendowany przez Banki.
ankieta / 176.221.120.* / 2014-05-22 12:24
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat oszczędzania. Ankietę przeprowadzam w celu uzyskania zaliczenia na studiach. https://studentswatch.pl/ankieta/5378a707-64ec-499e-bcd7-10f35992c7d0 Dziękuję
mark02 / 2014-03-26 12:54
wiesz jest duzo metod, ale u mnie najbardziej sprawdza sie lokata, po prostu od razu z wypłaty chomikuje kilka stówek zazwyczaj 2 czasem 300 zł i potem po kilku miesiacach wpłacam na lokate, wiec moge polecic skok wolomin bo wlasnie tam lokuje swoje oszczedności nawet do 4%
HasmikLaVey / 2014-03-20 15:17
Jeśli o oszczędności i inwestycje chodzi, osobiście polecić mogę portal www.permanent.cba.pl. Nie tylko można dowiedzieć się tam wiele interesujących rzeczy, ale i uzyskać wsparcie i inspiracje do działania. Szczerze polecam :)
Ewka528 / 89.76.45.* / 2014-01-07 21:17
Gdzie można szukać pomocy w oszczędzaniu? Nie umiem sama ogarnąć mojego portfela.
marysia_87 / 46.215.79.* / 2014-01-02 12:05
Ja wpadłam kiedyś na internecie na stronę czas na finanse i na wpisy jakiejś blogerki o oszczędzaniu. Miała kilka fajnych pomysłów, np. odkładanie pieniędzy na różne cele do kopert, albo zachęciła mnie do przeliczenia ile wydaję pieniędzy na jedzenie na mieście i kawę na wynos. Dramatycznie dużo. Nauczyłam się też szukać zamienników produktów spożywczych. Np. takie rzeczy jak cukier, składniki ciast, warzywa kupuję w dyskontach - są tańsze a jakościowo nawet lepsze niż w tych dużych sieciach handlowych.[..]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
bibamax / 37.130.44.* / 2013-12-07 12:35
Tak sobie patrzę na wiejską i od dawna dostrzegam mentalność, iż nie ważne co będzie po nas, ważne aby wypchać kiesę po brzegi. Niestety zaszło to zbyt daleko, bo nasze oszczędności w systemie emerytalnym, przestały być bezpieczne. Ostatnią pozytywną opcją, jest ike. Tutaj jakiekolwiek konfiskaty, byłyby już bezpośrednim i niezaprzeczalnym skokiem na prywatną kasę. Brak belki nieźle wpływa na wyniki, nawet jeśli są one niewiele wyższe od lokat w skali roku,to i tak w kontekście tych kilkanastu bądź nawet kilkudziesięciu lat, matematyka jest po naszej stronie.
Bartkosik / 2013-06-25 11:24
No jak się mało zarabia to skąd wziąć kasę na inwestycje w fundusze. Ja ostatnio zacząłem dość efektywnie oszczędzać mniej wydając a głównie na koncerty i imprezy teraz mam kapitał do inwestycji. Po prostu zacząłem chodzić na bezpłatne otwarte imprezy i koncerty a każdą zaoszczędzona kasę za niezapłacony bilet odkładałem. Ostatnio zacząłem korzystać z portalu który gromadzi takie informacje http://free-fun.pl/ i od razu zaczęło więcej zostawać w kieszeni. Gorąco Polecam i Pozdrawiam
ciapata / 2013-03-25 10:02
zeby zaoszczedzic musisz przedewszystkim zrobic rekonesans zwiazany ze swoimi wydatakami. Ja zauwazylem np. ze wystarczy ze wstane 5 minut wczesniej i zrobie sobie kawe do kubka zeby wziac go do samochodu, niz placic za kawe na stacji badz mcdonaldzie za 6zl za kubek. Tygodniowo daje ci to 30zl na samej kawie porannej oszczednosci!
sprawiedliwyjan / 2013-03-18 11:32
ja zacalem oszczedzac zmieniajac swoje przyzwyczajenia kulinarne. Zrezygonwalem z fastfoodow typu kfc na korzysc malych mlecznych barow, zjem lepiej , taniej i zdrowiej. Inna sprawa to zakupy, nie kupuje np. keczupu za 7zl rnomowanej marki, ale za 2.50 innej marki a samkujacego nawet lepiej! takim sposobem naprawde mozna wiele oszczedzic
miniulka / 95.40.26.* / 2014-07-26 18:48
Rzeczywiście można sporo oszczędzić zmieniając swój styl życia na zdrowszy a wszystkim wydaje się, że zdrowe jedzenie jest droższe. Ja każdy zaoszczędzony grosz odkładam na konto i coraz częściej myślę o założeniu lokaty. Z tego co wiem w skoku wołomin do 31 lipca można założyć lokatę na piątkę. Oferta jest moim zdaniem bardzo korzystna bo oferują oprocentowanie stałe na poziomie 5,5% a teraz mało który bank coś takiego proponuje.
Marietta991 / 185.125.227.* / 2020-11-16 20:58
Super, że zaczęłaś od domowego budżetu. W internecie można znaleźć dużo ciekawych sposobów. Opisuje to na przykład blog finansowy https://finansenatak.pl/
KOSSARII / 31.0.27.* / 2021-02-03 15:15
Cześć, ostatnio zastanawiałem się w czym jestem dobry i wpadłem na świetny pomysł. Jestem świetny w oszczędzaniu. Mam do tego głowę i lubię to robić. zmniejszanie kosztów życia codziennego to coś co lubię i robię na okrągło.
Chciałem pomóc osobą którzy nie radzą sobie z oszczędzaniem i chcą to zmienić. Chcę ich nauczyć nowych dobrych nawyków i pokazać mnóstwo technik i możliwości, dzięki którym będą wstanie zacząć oszczędzać.
Jeśli byłbyś zainteresowany taką prezentacją online to proszę Cię o wypełnienie ankiety abym się lepiej przygotował poznając twoje największe problemy i przeszkody,
forms.gle/NAvUcJ6kgQR3vcjYA

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: