Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nauczyciele poproszą prezydenta o weto?

Nauczyciele poproszą prezydenta o weto?

Money.pl / 2009-01-12 14:04
Komentarze do wiadomości: Nauczyciele poproszą prezydenta o weto?.
Wyświetlaj:
kilof / 195.117.22.* / 2009-01-12 16:03
..to niech teraz nie beksują. Wybrali to mają.
Pilsener / 2009-01-12 14:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"...krytykuje przede wszystkim te rozwiązania proponowane przez MEN, które ułatwiają przekazywanie szkół prowadzonych dotychczas przez samorządy w ręce fundacji i stowarzyszeń." - nic dziwnego, bo w szkole, która nie jest prowadzona przez partyjnych działaczy nauczyciele nie mieliby przywilejów i musieliby pracować, a tego boją się jak ognia. Też bym chciał być nauczycielem - zarabiać 30 zł na godzinę (wg GUS) za "kształcenie" funkcjonalnych analfabetów (wg licznych, niezależnych badań polacy są jednym z najgorzej wykształconych narodów w Europie) i mieć liczne przywileje.

Mam też dość gadania, jak to nauczycielom jest źle - zarabiają więcej niż w sektorze prywatnym, pracują mniej a do tego przywileje, karty nauczyciela i inne bolszewickie bzdety. Gdyby nauczycielom było choć w 10% tak źle, jak próbują to nam razem z politykami wmówić, to mielibyśmy przypadki zwalniania się nauczycieli z pracy i niedobory kadrowe w szkołach. Tymczasem nic takiego nie wystąpiło - najwyższy czas zlikwidować publiczną oświatę w polsce, bo to inkubator pasożytnictwa, polityczne zaplecze i postsowiecki skansen. Jak ktoś chce komunizmu, to niech wy... do Korei Północnej lub na Kubę, ja chcę kształcić siebie i swoje dzieci a nie sponsorować partyjnych towarzyszy w polskich szkołach.
jliber / 2009-01-12 14:40 / Tysiącznik na forum
Na urynkowieniu usług edukacji na pewno stracą nauczyciele _kiepscy_.
Pilsener / 2009-01-12 14:46 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Czyli 99,99% polskich nauczycieli.
kaczorra / 156.17.202.* / 2009-01-12 14:26
Populizm, populizm, populizm!!!!!!! I tylko tyle
?! / 2009-01-12 14:04 / Tysiącznik na forum

brama do prywatyzacji polskiej szkoły.

Broniarz uważa, że na niekontrolowanym przekazywaniu szkół ucierpią przede wszystkim nauczyciele.

Klasyczny populizm, tym razem w wykonaniu ZNP!!! Moje dzieciaki chodzą do szkoły społecznej i jakoś nauczyciele stratni nie są. Znowu robienie ludziom wody z mózgu.
Pilsener / 2009-01-12 14:48 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Oczywiście, bo przecież najważniejsi są ZAWSZE nauczyciele - nigdy rodzice, którzy płacą duże pieniądze na utrzymanie szkół, a już na pewno nie uczniowie, których rzekoma edukacja stanowi tylko pretekst do dojenia podatników i zatrudniania partyjnych towarzyszy w szkołach.
bobbby / 83.175.191.* / 2009-01-13 01:10
Pilsener zajmij ty się lepiej cyklinowaniem.

Najnowsze wpisy