Forum Polityka, aktualnościKraj

NetArt i poważna awaria serwerów

NetArt i poważna awaria serwerów

Money.pl / 2010-12-16 22:59
Komentarze do wiadomości: NetArt i poważna awaria serwerów.
Wyświetlaj:
AntyNetart / 46.134.160.* / 2012-01-12 10:41
Dzis 2012-01-12 znow jest awaria od rana!

Netart to czysta kpina, najgorsze jest to, ze nie inforuja o awarii, nie podaja zadnego przyblizonego czasu rozwiazania problemu. Telefony wylaczyli, zablokowali LiveChata. Na prosbe o podanie terminu naprawienia usterki - odpowiedz z e-mail napisali, zeby zglosic reklamacje na adres korespondencyjny! Generalnie odradzam! Mam u nich kilka serwerow i miarka sie przebral a przenosze wszystko gdzies indziej, ale tu nie zostaje. Zastanawaiam sie, kto i za co przynal im godlo - Firma Przyjazna Klientowi!!!! Odradzam ta firme! Na szczescie jest coraz wieksza konkurencja!
klient_NetArt / 87.207.55.* / 2010-12-16 22:59
Oświadczenie, oświadczeniem a e-maile które były wysłane w czasie awarii nie doszły do mnie. Klienci wściekli a co ja mam powiedzieć ?? Że NetArt dał ciała ?? To jakaś porażka !!! Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem ani nie widziałem żeby jakaś firma hostingowa miała takie problemy. Ktoś planuje zacząć współprace z nazwa.pl ?? Niech to dobrze przemyśli... Mogę wysłać logi na pocztę ile nie działała poczta. Zero info na stronie i tłumaczenie że ciężko było się dodzwonić na infolinię...wystarczyło podać info na swojej działającej stronie !!! Ale po co odstraszać nowych klientów ?? Lepiej stracić stałych wieloletnich!!! Niezła polityka firmy...powodzenia z takim postępowaniem !!!
inny klient_NetArt / 91.218.211.* / 2010-12-17 10:29
Ja tam uważam, że NetArt to najlepsza firma , na pewno lepiej mi się współpracuje niż z home.pl.

Najnowsze wpisy