NETIA

Money.pl / 2007-04-19 14:52
Komentarze do spółki: NETIA.
Wyświetlaj:
kbarkowski / 2007-04-19 14:52 / portfel
Jestem tu dopiero od paru dni i bardzo jestem ciekaw - jakie macie opinie na temat szans wzrostu dla Netii? Czy ostatnie wieści na temat możliwości rozwoju jako dostawca internetu, ew. fuzji z P4 oraz dość optymistyczny raport, powinny skłonić do kupna, mimo trwającego od dłuższego czasu systematycznego spadku?
tentegotamten / 164.126.252.* / 2015-05-01 09:49
Kolego - Udziałowcem w Neti jest m.in p.Jakubas a to nie jest inwestor tylko człowiek który wyciska firmę i sprzedaje . Ostatnio kupiono światłowód w dużej relacji aby w przekroju 15 lat mniej płacić. To udana , wieloletnia inwestycja tylko że kosztowała 7 000 000 i Pan własciciel o*****….. zarząd gdzie jest jego 7 mln i on nie ma zamiaru tak długo inwestować w spółkę
tentegotamten / 164.126.252.* / 2015-05-01 09:48
Kolego - Udziałowcem w Neti jest m.in p.Jakubas a to nie jest inwestor tylko człowiek który wyciska firmę i sprzedaje . Ostatnio kupiono światłowód w dużej relacji aby w przekroju 15 lat mniej płacić. To udana , wieloletnia inwestycja tylko że kosztowała 7 000 000 i Pan własciciel o*****….. zarząd gdzie jest jego 7 mln i on nie ma zamiaru tak długo inwestować w spółkę
Piotreq / 87.207.5.* / 2007-05-22 19:14
Wiadomość o udziale netii w P4 czyli w Play spowodowała że w jednej chwili Netia stała się longtermem. Konsorcjum musi zainwestować koszmarną kasę w maszty, reklame, przez pierwszy rok w roaming Plusa. Kiedyś będą z tego jakieś zyski, jak islandzki fundusz sprzeda całość jakiejś dużej firmie.
mrazi / 2007-05-25 21:28 / Bywalec forum
Nie daję P4 dużych szans, radzę się z Netii ewakuować i to szybko...
andreas / 2007-05-25 23:28
Ale jeszcze nie w tej chwili:) Ładnie idzie!

Poza tym wzrost przychodów z usług internetu i telefonii stacjonarnej jest gigantyczny. Udział w P4 to nie jedyna działalność spółki. A na innych gruntach jest bardzo dynamicznie.
lkk / 80.53.112.* / 2007-04-19 18:41
Jestem nowy na gieldzie. Upatrywalem w netti szanse, jednak coraz bardziej w to watpie. Jest to o tyle watpliwe, ze spolka teoretycznie radzi sobie coraz lepiej, a teraz otwieraja sie dla niej nowe perspektywy. Jednak mozliwe, ze ludzie boja sie sytuacji w jakiej netia znalazla sie pare lat temu, nie znam dokladnie szczegolow, ale pamietam ze byla blisko upadlosci, ktos kiedy mi mowil ze chyba przeinwestowali (moge sie mylic). Mam wrazenie ze w tej chwili moga doprowadzic do podobnej sytuacji. Ostatnie komunikaty mam wrazenie maja dac dobry obraz przyszlosci, ale czy naprawde za 3 lata osiagna rentownosc. Pamietaj ze netia ma nie wyplacac dywidendy do odwolania i planuje uzyskanie rentownosci za cos ok 3 lata.

Chociaz z drugiej strony patrzac na gielde jako laik, mam wrazenie ze u nas wiekszosc to spekulacje, nie umiem wytlumaczyc wzrostow w ciagu jednej sesji na poziomie 25% niektorych spolek, to chyba jednak nienormalne.
kbarkowski / 2007-04-20 10:08 / portfel
Hmm... o sytuacji sprzed 3 lat nie miałem pojęcia. Dzięki za info.
andreas / 2007-05-25 23:26
Raczej była związana z problemami Elektrimu.
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy