Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie było szans na podwyżkę stóp na ostatnim posiedzeniu RPP

Nie było szans na podwyżkę stóp na ostatnim posiedzeniu RPP

Wyświetlaj:
rara / 77.255.83.* / 2011-12-23 13:15
Masakra Zobaczcie notowania WIBORU 3M , a LIBORU w CHF U nas prawie 5% a u szwajcarów 0,5%. Gdzie tu równość i szanse na normalnosć. Rata mojego kredytu to ponad 1200 zł(22 zl dziennie odsetek, kredyt hipoteczny na 10 lat , kwota 111.400 zł do spłaty jeszcze) i za każdym razem jak rośnie wibor o 0,1% to skacze ona do góry o 15 zł, tak z już mam prawie 1300 zł a brałem raty malejące. Tani kredyt to większy zysk dla Panstwa a nie problem.
nienawistyny liberal / 164.126.23.* / 2011-12-23 01:15
jedyne co dobre to to ze nie podniosa stopy rezerwy obowiazkowej zle ze redyskont stoji tak nisko powinien pujsc do gory chociarz o 1 punkt procentowy toby zmusilo banki mniej znane do pozyczania zdrowych pieniedzy od ludzi a nie z podatku inflacyjnego ja nie bede potem placil droszym chelbem by jakis cfaniaczak na umowe o prace z urzedu wziol sobie kredycik na nowy samochod. wogule RPP jest do rozwiazania a NBP do zamkniecia nie beda bandyci niszczyc moich pieniedzy i i wycierac sobie gebe jakimis keynsienowyskim bredniami natemat celu inflacyjnego. KONIEC Z INFLACJA to koniec z NBP!!!

Najnowsze wpisy