Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom

Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom

Money.pl / 2015-02-07 12:13
Komentarze do wiadomości: Nie ma zgody w sprawie pomocy frankowiczom.
Wyświetlaj:
Umyślny / 83.10.109.* / 2015-03-23 09:34
Jeżeli państwo tak chętnie chce pomagać osobom które podjęły ryzyko wzięcia pożyczki we frankach, to niech mnie teraz zwrócą choćby połowę pieniędzy które straciłem podejmując ryzyko grania w totka i nie wygrywając przez 30 lat nic. Takich jak ja Polaków (lub którzy wygrali jakieś marne grosze)jest więcej niż "frankowiczów". Jeżeli pomagać to wszystkim. Tym którzy stracili majątki, grając na giełdzie, grając na "jednorękich bandytach", jak wszystkim to wszystkim. W 2008 roku "frankowicze" śmiali się z Polaków którzy brali pożyczki w złotówkach. Teraz narzekają. Nikt im nie kazał brać we frankach. Ja i wielu moich znajomych jako podatnicy, nie zgadzam się spłacać za nich ich zadłużenia, choćby złotówki.Ja mam pożyczkę w złotówkach i mogę tylko modlić się o niską stopę procentową. Może państwo mnie i mnie podobnym też spłaci połowę zadłużenia, choćby samo oprocentowanie. W życiu za podejmowane ryzyko odpowiada się indywidualnie, a nie zbiorowo. Czasy komuny się skończyły...
bbb13 / 83.28.239.* / 2015-03-09 17:14
Ja mam podobny kredyt, tylko rata moja wynosi 2200 zł miesięcznie i obecnie mój kredyt wynosi 510 000 zł. Coś nie tak redaktor wyliczył
krzys1961 / 178.42.142.* / 2015-02-28 09:38
Mam kredyt w złotówkach tak jak miliony Polaków proszę również o jakieś ulgi,wakacje w spłacie itp.Chyba my daliśmy naszemu państwu więcej zarobić.Ciekawe czy jak spadnie wartość franka czy frankowicze zwrócą swój zysk państwu? Jaka jest sprawiedliwość w tym kraju ?
uklak / 85.237.161.* / 2015-02-17 21:52
Rządzący wraz z banksterami pokazali frankowiczom wała (czyli tzw gest Kozakiewicza) Wszelkie ruchy w tej materii są ruchami frykcyjnymi,które nic nie wniosą do sprawy. Sprawa przyschła frank staniał, trzeba szybko temat uciszyć...Ale za to górnicy....
war100 / 91.146.251.* / 2015-03-01 06:56
a czemu przecierz nadal splacacie tyle samo frankow co przedtem nic sie nie zmienilo zabraliscie kredyt wtej walucie to se splacaj w niej a od moich podatkow to wara
nemesis#@ / 194.177.31.* / 2015-02-09 13:35
Jedno co jest pewne w tej sytuacji to to, że udało się po raz kolejny skłócić społeczeństwo. Podpuszczaj was poprzez własne bankowe komentarze,że niby cwaniacy brali kredyty w CHF i takie inne bzdury. A o to im właśnie chodzi,wywołać negatywne nastroje i ugrać swoje przy wyborach. Ja nie ukrywam mam kredyt w PLN, w chwili kiedy go brałem całkowity koszt był na poziomie 125%, teraz z uwagi na niższy WIBOR jest niższy. Nie są dla mnie zrozumiałe takie sytuacje jak obecnie że frankowcy mają do spłaty 100% więcej kapitału niż zaciągnęli kredytu, takim sytuacjom należałoby przeciwdziałać. Nie chodzi o to że nie są w stanie tego spłacać, bo są, dalej mają suma sumarum tańsze kredyty, ale chodzi o stronę psychiczną której co niektórzy nie wytrzymują, że pomimo 7-8 lat spłacania, naraz kapitał jaki pozostaje do spłaty wzrasta w sposób niekontrolowany. Pozdrawiam wszystkich co mają kredyt czy to CHF,PLN,EUR,i USD,trzymajmy się razem, niestety nasze Państwo jest w rękach bankierów i kogo byśmy nie wybrali w wyborach ciężko będzie cokolwiek zmienić, co nie oznacza że nie trzeba próbować.
rycardo505 / 217.75.59.* / 2015-02-09 10:00
Biorąc kredyt podpisywali umowę to ich decyzja
Nigdy nigdy nie będzie zgody na żadną pomoc szczególnie że to sami mądrzy ludzie Posłowie i dlatego walczą o pomoc
Zawarłem z Bankiem ugode i bank mi umorzył odsetki karne a Skarbówka za żądała odsetki od wzbogacenia i niema uproś musiałem zapłacić mimo że zostawało mi 79zł. na miesiąc na życie to i tak za dużo stwierdziła skarbówka
OSCARTE / 77.100.196.* / 2015-02-08 23:58
SPOKOJNIE KOCHANI! pan SZCZUREK jak i jego kolezki z bankowosci dbaja o swoje wplywy.. to zrozumiale.. nas jest ok 950 ty wg BIK z rodzinami ponad 3 mln! oprocz pozwow niech kazdy rozwazy UPADLOSC KONSUMENCKA po 3 latach mozna zaczac od nowa.. nie strace calego zycia na lichwe dla cwaniaczkow.. a i wybory juz niedlugo.. w tej sytuacji go..no mnie obchodza preferencje osobiste ( choc szczerze piszac zawsze wybieralem PO ) teraz mam troszczyc sie o swoja rodzine i moich bliskich.. albo PO wymysli normalna propozycje PRZED wyborami i wdrozy ja w zycie albo niech szukaja sobie innych posad! jest pewne ze to frankowcy zdecyduja kto wygra wybory.. na h..j mi taki rzad ktory ma w du..ie 3 mln ludzi?? mam zdychac albo z dziecmi nad rzeke isc?? o nie lichwiarze.. uczciwie placilem 7 lat.. teraz mam jeszcze 200 proc dlugu a wy pie..cie ciagle o liborach albo spreedach? buchaaaa i myslicie ze ze to przejdzie? moze nie jestem bystry.. moze naiwny.. moze nie czulem az takiego zagrozenia.. ale nie musze sie znac na wszystkim,, jedno wiem,, zawsze bylem uczciwy! pytam gdzie byla komisja nadzzory finasowego ?? ze pozwalali na lewo i prawo rozdawac pseudo bankowe produkty?? teraz mam sam ponosic konsekwencje?? w zyciu!
ROT271 / 46.205.100.* / 2015-02-08 19:16
Dlaczego Frankowcy mają być jedyną grupą której Rząd nie pomaga? Górnicy, kolejarze, pielęgniarki czy kredytobiorcy RODZINY NA SWOIM mogą liczyć na wsparcie. Żądam równości w udzielanym wsparciu dla frankowych rodzin na których żerują banki.
EWAEWA404 / 46.205.100.* / 2015-02-08 19:05
Zastanawiam się czy te POZOROWANE ruchy ze strony KNF mają uciszyć Frankowiczów? KNF wydaje się bronić interesów - ale BANKÓW.
swevb / 31.61.136.* / 2015-02-08 15:59
KNF jest utrzymywany z moich podatków, to ja im płacę i co zrobili?? NIC. dopuścili do bezprawnych umów kredytowych. Gdzie byli??? tyle lat??? Myśleli że się jakoś uda???
Looooooper / 31.61.131.* / 2015-02-08 15:21
Przejaw "wsparcia" banku, bank na literę M wysłał do mnie wczoraj informacje o 30% PODWYŻCE miesięcznej składki na"dobrowolne" ubezpieczenie na życie kredytobiorców licząc kredyt po kursie UWAGA 4,51 za CHF!!!
Etyibftyt / 31.61.131.* / 2015-02-08 15:16
I co będzie? WIELKIE NIC!
frankowyborca / 77.253.203.* / 2015-02-08 15:07
NAKAZ USUNIĘCIA. Z UMÓW KREDYTOWYCH KLAUZUL. ZAKAZANYCH PRAWEM POLSKIM I EUROPEJSKIM to JEDYNA DROGA przed którą NIE MA ODWROTU.
Frankowicze wyegzekwują to w sądach polskich lub europejskich.
To tylko kwestia czasu.

Politycy którzy tego nie zrozumieją zostaną wkrótce wyautowani przez. 2 mln dorosłych frankowyborców którzy stanowią 30% z 6 mln głosujących przy urnach.
Podobnie urzędnicy którzy reprezentują interesy nie Obywateli lecz finansjery nie zagrzeją dłużej miejsca na swoich pośladkach.

Nic nie da kampania dezinformacji ,nie zapraszania zainteresowanych reprezentantów kredytobiorców do rozmów w MF , KNF , u Prezydenta .

Czy nie macie krzty honoru ,wyobraźni i uczciwości?
Sądy, wyborcy i historia oceni postawy każdego z was,którzy asekurują grabież społeczeństwa i gospodarki.

http://m.poczta.wp.pl/lista.html?no_ticaid=&no_ticket=&action=newmsg
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eg0n / 94.254.198.* / 2015-02-08 14:40
Żal du_pę ściska?? Tacy byliście ostrożni, płacicie od lat wyższe raty. A teraz jeszcze dołozycie się do naszych rat. Hahahaha
zxasnho90,- / 31.61.136.* / 2015-02-08 15:51
CZY nie rozumiesz, że dziś my frankowicze a jutro ty, że finasjera i do ciebie się dobierze, że tu chodzi zniszczenie narodu CAŁEGO jeśli więc jestes Polakiem tez pójdziesz na przemiał, może później niż my, może miesiąc później więc baw się i korzystaj z życia bo niewiele czasu ci zostało
MYŚLĄCA MAMA / 31.1.4.* / 2015-02-08 14:45
NIE CHODZI OTO ŻEBY DOKOPAĆ KOMUKOLWIEK
ZDENERWOWANA MAMA / 31.1.4.* / 2015-02-08 14:43
NIE NA MIEJSCU TE KOMENTARZE
eg0n / 94.254.198.* / 2015-02-08 14:48
To miała być chamska prowokacja.
Zrozumcie ludzie, że:
1. frankowcy nie chcą żadnych pieniędzy z budżetu
2. najlepiej jak rząd będzie trzymał sie z daleka od naszych spraw.
3. od[powiednim miejsce do roztrzygania sporów są sądy.
4. W kilku już roztrzygnietych sprawach zostało udowodnione, że banki dopuściły sie oszustw na gigantyczną skalę.
c zas34h / 31.61.136.* / 2015-02-08 15:56
A dlaczego mam płacic jeszcze adwokatom, od tego właśnie jest państwo by chroniło obywateli przed bezprawiem to państwo ma nakazac bankom działania konkretne, to ono dopuściło do bezprawia niech się wytłumaczy dlaczego w tym kraju może każdy złodziej prowadzić gangsterskie interesy
UMĘCZONY PRZEZ PKO BP / 83.20.112.* / 2015-02-08 14:15
KOMOROWSKI ,ZANIM COŚ POWIESZ W SPRAWIE KREDYTÓW WE FRANKACH ,POROZMAWIAJ Z PROF. MODZELEWSKIM....DOBRA RADA DLA CIEBIE, BO INACZEJ JUŻ MOŻESZ PAKOWAĆ MANELE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO......
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy