Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niemcy: Władza ratuje obywateli przed tanim alkoholem

Niemcy: Władza ratuje obywateli przed tanim alkoholem

Wyświetlaj:
melder / 2007-08-02 17:19
Panie Robercie: "meczy piłki nożnej"
* MECZ MECZU; MECZE; MECZÓW
* MECZEĆ MECZY, MECZĄ, MECZAŁ
jliber / 212.180.147.* / 2007-08-02 14:50
Myślę że dla wielu ludzi, w tym mnie, przyjemność z torturowania władz tego miasta przez przypalanie i łamanie kołem, byłaby tak przyjemna, że tego też musieliby zakazać. Tyle że nie mogliby bo już nie mieliby rąk i palców :)
leih. / 217.153.26.* / 2007-08-02 14:38
bardzo grozny proceder jakim chcą się wykazac władze miasta. Wolnosc obywatelska to prawo do picia takiej ilosci czegokolwiek jaka mi siępodoba,jezeli nie robię krzywdy innemu człowiekowi. Dosc temu choremu narodowemu socjalizmowi, ktory zabrania juz nawet picia alkoholu, nie mowiąc o prawie do broni czy innych swobodach. Zreszta, w sumie jak sie ktos zapije na smierc, to jednego idioty mniej. Ale nie rozumiem dlaczego mialoby to byc zakazane dla ludzi powyzej 18 roku zycia...
R.K. / 2007-08-04 06:23 / Tysiącznik na forum
a za czyje pieniadze leczy sie potem tych wszystkich idiotow i kto zabija jezdzac po pijanemu????
Moze jednak mysl /na trzezwo/ zanim cos napiszesz
sceptyk / 2007-08-02 15:57 / Tysiącznik na forum
Żeby było śmieszniej, ten system nazywa się LIBERALNYM.
A Polska, wg Niemców, to kraj zamordyzmu i nietolerancji, gdzie demokracja jest zagrożona przez totalitarny,brutalny i bezwzględny kaczystowski reżym.
jliber / 212.180.147.* / 2007-08-02 16:27
Niemcy liberalne? Gdzie to przeczytales? Chyba ze chodzi ci o nazewnictwo amerykanskie gdzie liberalne (US) = socjaldemokratyczne (Europa)?

Najnowsze wpisy