Forum Polityka, aktualnościKraj

Nieoficjalne informacje: 3 osoby przeżyły katastrofę

Nieoficjalne informacje: 3 osoby przeżyły katastrofę

Wyświetlaj:
decko / 217.237.53.* / 2010-05-02 22:59
http://www.youtube.com/watch?v=3466dPCjAT0&feature=player_embedded#!
Film po katastrofie w dobrej wersji wizualnej, niestety zalala net fala nedznych kopii, po obejrzeniu ktorych kazdy rozsadny czlowiek uzna, ze ci, kto twierdza, ze "cos widzieli", to oszolomy; tez tak twierdzilam z uporem maniaka, poki sie nie przyjrzalam tej wersji (zawierajacej powiekszenia i slow motion).
Miedzy 37 a 43 sekunda widac ubrana na bialo kobiete lezaca na ziemi nogami do kamerzysty, lekko w lewo, machajaca do niego chustka.
Mozna porownac do ubrania osob wchodzacych na poklad i sprawdzic, kto byl ubrany na bialo i mial na sobie chustke. Sprawdzilem.
http://www.youtube.com/watch?v=20Y-jDfCrn4
Moze zmarla, zanim pojawila sie karetka.
Niechby.
Szkoda ze taki kiepski ruch na tym forum. Jak sie informowac, kiedy oficjalne media nie dzialaja? Ma ktos pomysly?
ździcho / 87.205.200.* / 2010-07-26 16:07

Ma ktos pomysly?

Ja mam. Był kiedyś taki Bednarski, co to zabili go i uciekł. Tu też tak mogło być.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-07-26 15:25
O rany decko co ty widzisz na tym filmie?? Ty widzisz to co chcesz a nie to co naprawde sie tam znajduje a człowiek który nakrecił ten film żyje oto on :

http://www.onet.tv/autor-filmu-nikt-nikogo-nie-zabijal,7107127,1,klip.html#

Nie szukajcie problmów gdzie ich niema.
passanger / 84.10.222.* / 2010-04-25 23:51
mnie najbardziej zastanawia to co tam słychać.......
po polsku:
1. 20-21 sekunda "uspokój się"
2. 28-30 sekunda "ta pani z tyłu żyje? żyje,żyje

nizwłocznie p tych słowach później po rosyjsku
wsiech.....ubijat..... i słychać pierwsze strzały

http://www.youtube.com/watch?v=luOtt6q1L6c&feature=related

3 osoby według pierwszych doniesień agencji miały być cięzko ranne i miały przeżyć

z obrazem różnie widać albo i nie ale osobiscie uważam, że nie ma problemu na fachowym sprzęcie porównać te głosy z próbkami wszystkich pasażerów, to byli ludzie medialni i próbek do analizy aż nadto........
dlaczego nikt sie za to nie weźmie?
anestezja / 188.147.105.* / 2010-04-18 04:16
Jezu Chryste, przywróć Polakom odrobinę trzeżwości! Jak można bezgranicznie wierzyć i powtarzać to, co mówi komisja śledcza innego państwa, z pewnościa niezaprzyjażnionego. Przecież każde Państwo na świecie najpierw musi wykluczyć zamach. Czy u nas to zrobiono? My w rosyjskie komisje wierzymy bezgranicznie! Tak samo Rosjanie (i nie tylko!) mówili po Katyniu, po Gibraltarze... WYKLUCZMY NAJPIERW ZAMACH i dopiero potem sie obejmujmy. Dlaczego w Polsce nie ma stacji TV o poziomie CNN czy BBC. Kto to widział, żeby w TVP I pokazywać reportarze zbliżajace sie poziomem do Drzyzgi, zamiast podawać na bieżąco podstawowe informacje i ustalenia polskie i międzynarodowe przede wszystkim, a ruskie na końcu.! Takie milczenie potwierdza podejrzenia!!!!!!!
Alicjz i Janusz / 99.248.63.* / 2010-04-23 18:09
Zgadzam się z anestezją - najwyższy czas aby zadać parę prostych pytań :
1/ dlaczego premier Tusk , Minister Sikorski czy Minister obrony narodowej nie
zaprotestował przeciwko obecności tylu ważnych osobistości na pokładziejednego samolotu
i to lecącego do Rosji .
2/ dlaczego nie sprawdzono lotniska przed przylotem polskiego prezydenta
3/ dlaczego Tusk doprowadził do osobnych wyjazdów do Katynia zamiast sprzeciwi się
stonie rosyjskiej i powiedzieć , że bez prezydenta nie lecę
4/ Dlaczego zgodzono się na rosyjską komisję do " sprzątania śladów po wywołanej przez
rosjan w porozumieniu z Tuskiem KARASTROFIE ?
5 / dlaczego polskie media a zwłaszcza TVN nadal okłamuje polskie społeczeństwo .

6 / DLACZEGO POLACY NIE POWIEDZĄ W KOŃCU DOŚĆ KŁAMLIWEJ PROPAGANDZIE TUSKA?
kubrix / 178.182.178.* / 2010-04-30 18:07
Zgadzam się, gdyby na początku wyjaśniono nam polakom przyczyny to dzis teorii spiskowych by nie było .
Dlaczego portale w rosji- smoleńsku pisały już o katastrofei pare minut po usmej ok. 8.10
Dlaczego polecieli historycy ważni którzy walczyli o mordy w Rosji by ja ukazać, dlaczego poleciał sztab generalny WP. Co rząd nie wiedzial?, BOR? nie wiedział? - coś nie tak
a jeżeli nie wiedzieli to znaczy że są nie udolni zarządzać krajem i współodpowiedzialni i powinni sami podać sie do dymisji. W trakcie pogrzebów Tusk podpisuje w niemczech umowe z Rosją na 290 mlrd zł na dostawe gazu - czemu w tym czasie .
Zamach ?, Próba zamachu Stanu?- odpowiedzmy sobie.
Spojrzmy co sie stało na Ukrainie- taką drogę wybrał Tusk z Putinem dla Polski.
Dziś w świecie zdominowanym przez kilka Państw i Elity powinniśmy się zastanowić i pujść do wyborów i nie dopuścić aby PO wygrało.
Czemu zlikwidowano str. prawda.xlx???????????????????????????????
Jesteśmy już manipulowani i zarządzani jak siła roboocza
ola100 / 88.156.25.* / 2010-04-17 23:30
paranoja narodowa. To co wypisujecie mozna nazwać chorą fantazją a to juz krok do schizofrenii. Rosjanie stworzyli mgłę??????????????? Panie Boże słyszysz i nie grzmisz. Ludziska czas skończyć te pogwarki bo czas uleczy rany. Błąd pilota i własnie tych ludzi z załogi tak młodych najbardziej żal. Dziwię się, że Polacy tak reagują. jakby swoich zmartwień mieli mało.
kubrix / 178.182.178.* / 2010-04-30 18:10
Polacy to normalny rozumny naród, czy ty jesteś agentem KGB
Mgła tu nie ma nic do czynienia.
Zamiast pilotów oczerniac zadaj pytani dlaczego tyle sytuacji jest nie wyjaśnionych
mamamija / 84.157.103.* / 2010-04-16 12:47
To nie rosjanie ! To NASI ! Tak wielu z naszych na tym skorzystalo, ze strach pomyslec !
Punch dociekliwy / 85.222.86.* / 2010-04-16 10:37
Klituś bajduś pieprzu za grosz - czyli manewr skrętu na wysokości kilkunastu metrów nad ziemią, gdzie do cholery wskaźniki wysokości, zostały w Warszawie tak jaki i rozum. Bo my musimy i bęc!
kubek1978 / 2010-04-12 07:27 / Bywalec forum
Być może były tam osoby trzecie jacyś miejscowi którzy chodzili po lesie...
1932 / 78.8.118.* / 2010-04-11 15:22
TAK ? ale że tylu najwyższych urzędników w jednym miejscu na pokładzie? kto podjął tą decyzję? Gdzie bezpieczeństwo narodowe? - bo jeśli ktoś rzeczywiście chciał to wykorzystać, miał jedyną taką okazję, i wiedzę o tym miesiące wcześniej.
Zginęli najlepsi dowódcy, którzy perfekt znali angielski, byli szkoleni do najwyższych stanowisk NATO. Rosja nie jest winna, tzn naród rosyjski. nikt ich nie posądza, wiemy, że nam współczują i jest im przykro, ale może i oni mają 5 kolumnę..
mamamama / 93.105.34.* / 2010-04-15 17:47

ale że tylu najwyższych urzędników w jednym miejscu na pokładzie? kto podjął tą decyzję?

A czy gdyby nic się nie stało ktoś by wogule zwrócił na to uwagę, że wszyscy lecieli jednym samolotem? Lecieli razem to lecieli...
Obywatelka / 79.190.213.* / 2010-04-28 16:04
Masz rację. Polak zawsze mądry po szkodzie. Teraz będzie się szukać dziury w całym i tworzyć teorie spiskowe wybielając cały PIS i wieszając psy na Tusku i Komorowskim. Ja osobiście nie mam im nic do zarzucenia. W tak trudnej do ogarnięcia ludzkim umysłem tragedii, zrobili wszystko, aby z należnym szacunkiem sprowadzić i pochować w ojczystej ziemi rodaków. Brak mi słów, aby wyrazić
uznanie Pani Minister Kopacz. Ona przeżyła większą traumę przy identyfikacji zwłok niż niektóre rodziny, które nie chciały ich oglądać.
kubrix / 178.182.178.* / 2010-04-30 18:16
Zgadzam sie z wypowiedzia. Tusk zrobił co chciał podczas organizacji pogrzebów wszystko przygotowała Moskwa a Tusk prowadził prywatne rozmowy z Putinem Miedwijewem- podpisał umowe dla nas niekorzystną - komus to pasowało. Ale marketingowo i pijarosko było fajnie pokazane.A znam sie na tym zawodowo. Minister Kopacz - żeczywiście współczuje kobiecie
tola62 / 77.254.3.* / 2010-04-30 02:01
...To ona jest lekarzem i biegłym sądowym....to Jej praca
siostra to ja / 83.26.91.* / 2010-04-12 09:32
I tu nasuwa się pytanie-czy aby dbali tak o nasze bezpieczeństwo jak zadbali o swoje?Bezmyślne decyzje pełne obaw, zagrożenie poczucia bycia bezpiecznym,wszystko na żywioł.Nienawiść i zawiść prowadzi na skraj przepaści.
hhhhhhhhhhhh / 87.66.101.* / 2010-04-12 06:07
"V kolumna" jest wszedzie,w kazdym kraju,dopoki dopoty znajda sie ludzie dla ktorych jedynym bogiem jest MAMONA a jedynym uczuciem chciwosc.Ale mysle ze nie jest to wina Rosji.
dadaliko / 88.156.194.* / 2010-04-11 10:45
Uważam że już najwyższy czas aby pojednać się z rosją musimy dostrzec że w swoisty rosyjski sposób oni wyciągają do nas rękę i chylą czoła. Pokazaliśmy im że nasze zdanie się liczy i że jesteśmy narodem z harakterem. Przesańmy szukać wroga za wschodnią granicą tbo tam już go nie ma. W obliczu takiej tragedi powinniśmy wykazać największą wstrzemięźliwość i zrozumienie. Powinniśmy wiedzieć przynajmniej z histori że kłótnie i waśnie niczego dobrego nie przynoszą dla narodu. Nie żyjmy mażeniami o Ameryce i amerykańskim stylu - ostatnio ameryka nam pokazała jak traktuje swoich przyjaciół i sojuszników ( wizy, tarcza antyrakietowa , wpływy w iraku a teraz palenie polskiej flagi w afganistanie ) oto do czego ta jednostronna miłość nas doprowadziła. Mamy bogatego sąsiada który chce z polską współpracy gospodarczej jak również po niekąd politycznej możemy to wykorzystać dla wspólnego dobra. O histori trzeba pamiętać i mówić o niej lecz czasy się zmieniają i ludzie też ta teraźniejsza rosja to już nie ten sam ZSRR co kiedyś. Chyba pamiętamy co Niemcy zrobili z polską o oświęcimiu i innych zbrodniach nazistowskich a jednak jeździmy tam do pracy, paktujemy z niemcami i wspieramy się gospodarczo i politycznie - więc o co chodzi z tym obrażaniem się na Rosjan.?
Oczywiście są też głosy w internecie że wypadek samolotu to rosyjska robota - mam nadzieję że jesteśmy w większości mądrzejsi od tych nielicznych wyjątków którzy tak myślą . Zastanówmy się przez chwilkę czy w taką rocznicę dodatkowo taką narodową tragedję by nam zgotowali i chcieli nagłośnić to jeszcze na cały świat? nie bądźmy głupcami !!! Dla nich jest to sytuacja wyjątkwo niezręczna i nie pożądana która na pewno znajdzie odbicie i w polityce rosji i na pewno całej europy. Tak więc wzywam was rodaków do pamięci o katyniu i o całej histori ale wzywam was też do pozytywnego myślenia o przyszłości. Szkoda tylko że takie tragedje dopiero pokazują nam drogę i otwierają szeżej oczy - dotyczy to równierz i mnie Pozdrawiam wszystkich rodaków.
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv / 88.135.170.* / 2010-04-25 08:30
polaków od zarania dziej€w wszyscy mordowali jak nie szwedy to niemcy,rosjanie ukraińcy białorusini rosjanie a nasi politycy przebaczają idają się kopać dalej kied będzie temu koniec jedynym politykiem z jajami był piłsudski bo gonił moskala kdzie pieprz rośnie wspłcześni politycy są bez ikry boją się wszystkich potrafią siękłucic pasorzytować na społeczeństwie myślą sobie że polska to belweder sejm i senat a reszta to nie potrzebny balast
Piqś / 87.206.199.* / 2010-04-16 21:26
Masz Rację,Trzeba by się pogodzić z sąsiadem!
krzysztof-tychy-bolonia / 87.16.56.* / 2010-04-11 18:53
PODPISUJE SIE W CALOSCI POD TYM KOMENTAZEM a mam 60 lat i znam zycie
krzysztof-tychy-bolonia / 87.12.160.* / 2010-04-18 08:26
Ja tez sie podpisuje i na Boga przestanmy sie klocic!!!!!!!!
buntavi / 77.255.10.* / 2010-04-10 20:59
Wydaje mi się, że to tylko przypadek. Mówienie o antyrosyjskości śp. Prezydenta to przesada. Nazwałbym to tylko pobrzękiwaniem szabelką a nie poważną polityką i Rosja chyba nie miała interesu w likwidacji takiego polityka.
Poza tym odszedł ostatni Prezydent suwerennej Polski.

Wszystkim, którzy dzisiaj zginęli nie tylko w tym wypadku Wieczny odpoczynek racz dać im Panie.
vvvvvvvvv / 87.66.101.* / 2010-04-11 06:24
Zgadzam sie z ta wypowiedzia w 100 procentach.Treba by sie zastanowic kto mial interes w tym zeby troche rzucic na kolana niesforna Rosje,a glownie Putina?.Zaczelo sie od zamachow terrorystycznych,kto chcial sprowokowac pogorszenie stosunkow dyplomatycznych?Bo juz zaczelo sie nawet niezle ukladac,a to jest sporym zagrozeniem dla niektorych(nie bede przytaczal bo nie jest to czas i miejsce,poza tym to moje osobiste przemyslenia).Zastanowil mnie wyraz twarzy J.B podczas wczorajszej wypowiedzi.Moim zdaniem On najwyrazniej byl zadowolony.Kto chcial odwrocic uwage opini swiatowej?a napewno polskiej od rzeczy bardziej istotnych,ktore albo juz sie staly albo stana sie niebawem.Jeszcze raz powtarzam,moim zdaniem Rosji(mowie tu o elitach rzadzacych) nie zalezalo na takim "rozglosie".
moiuo / 78.8.118.* / 2010-04-10 19:28
Rzeczywiście- ogrom zbiegów okoliczności, mam nadzieję, że zbiegów, bo inaczej trzeba sobie zadać pytanie, do czego ten świat zmierza :( i nasza w tym wszystkim bezsilność. Kto mądry mogł puścić tych wszystkich ważnych ludzi razem? przecież to jakaś paranoja
imi / 78.8.118.* / 2010-04-10 19:10
te wasze teorie spiskowe są całkiem logiczne... niedawno w katastrofie casy zginęli dowódcy lotnictwa, teraz reszta.. co do mgły, to na pierwszych zdjęciach byłó jej mało, świadkowie widzieli samolot gdzie ci świadkowie? nikt ich nie witałby, nikt nie czekał na lotnisku) żadnego wywiadu, zarekwirowane aparaty i kamery, mysz nie prześlizgnęła sie na miejsce katastofy, szczątki rozrzucone, tak jakby coś w powietrzu sie rozpadło, uroczystości podzielone na 2 części, remont tutka , dość dobrze to sie trzyma kupy..jest tez sporo zyskujących, rosjanie nie mają niepokornych sąsiadów, niemcy też, od wuja sama kupimy co będzie chciał nam wcisnąć, inni przyjdą po roszczenia i odszkodowanie i pewnie od ręki dostaną... biednemu zawsze wiatr w oczy. Może niech to ktoś doda na teoriespiskowe.pl
Danon711 / 79.163.175.* / 2010-04-10 19:04
Dla mnie jest dziwne to że godzine wcześniej na te lotnisko przyleciał chyba rosyjski samolot wojskowy . mogli miec z tym coś wspulnego??
!!!!!!!!! / 87.66.101.* / 2010-04-12 06:12
Tak,taki samolot z pewnoscia przylecial i prawdopodobnie byli to zolnierze jednostek specjalnych.Ale zapomniales ze do Smolenska przylatuje GLOWA OBCEGO PANSTWA-PREZYDENT RP!I takie srodki sa konieczne w celu zapewnienia bezpieczenstwa.
Andrzej_bełchatów / 87.206.24.* / 2010-04-10 13:41
Witam,

Ja mam pytanie do kogoś kto się zna...., czy samoloty nie mają jakiegoś elektronicznego systemu, który pozwala lądować w TOTALNEJ mgle ?
Ja tego nie rozumiem? Do tej pory nie może do mnie dotrzeć ta tragedia!
TrocheSieZnam / 178.37.96.* / 2010-04-10 16:51
Samoloty mają takie wyposażenie ale nie działa ono w totalnej mgle i też nasz samolot tu-154 miał ale on jest starszym samolotem i u niego taki system nie działa 100%-owo .
Ogólnie moim zdaniem to wina ruskich gdyż według mnie nie sterowali ( dając namiary do pilotów) dokładnie jak pilot ma lecieć lub nie podał wysokości bezpiecznej przez co samolot zawadził o drzewo , teraz ruscy nie wpószczają nikogo do samolotu aż sprawdzą czy niema śladów czy to ich wina. Jednak nie wiem czy to było specialnie czy tylko przez przypadek . Szkoda mi tylko rodzin i dzieci które są osierocone ;-[
letni / 87.105.239.* / 2010-04-10 15:11
Jasne że są, ale żeby taki system działał to musi być również druga część tego systemu naprowadzającą z ziemi.
Lotnisko gdzie Tupolew lądował to nieczynne już, stare wojskowe lotnisko, a tak naprawdę to tylko pas startowy, a Rosjanie raczej nie słyną z zachowania zasad bezpieczeństwa.
letni / 87.105.239.* / 2010-04-10 14:50
Wg. Rosjan nie otrzymali pozwolenia na lądowanie z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, ale to zawsze pilot, a przed nim dowódca załogi podejmuje decyzję o lądowaniu.
orpi / 83.23.159.* / 2010-04-10 14:21
samoloty moze i maja i z tego co slyszalem ten tez miala ale z drugiej strony odpowiednio przygotowane musza tez byc lotniska... tamto nie bylo
Beria / 79.191.229.* / 2010-04-10 14:13
Dlaczego w pięć godzin po katastrofie nikt z polskich władz, oficjalnie nie potwierdził zgonu ofiar tej katastrofy, po obejrzeniu na własne oczy zwłok ofiar, w tym prezydenta i dowódców wojskowych? Czy to jest XXI wiek, Europa, państwa sąsiedzkie w stanie pokoju? Mamy taki przepływ informacji i zachowania polskich władz, jak za czasów Stalina, wierzą święcie w każde słowo rosyjskiego urzędnika, kontrolowanego przez Putina i spec służby Rosji. Nikt nic nie widział i nie widzi, tylko wierzy rosyjskim mundurowcom...
Beria-bis / 79.191.229.* / 2010-04-10 14:06
Nawet sąsiadce bym odradził lot rosyjskim samolotem, remontowanym pół roku temu w rosyjskich warsztatach, do Rosji, na lotnisko kontrolowane przez rosyjskich wojskowych, z pasażerami - stanowiącymi największych wrogów współczesnych władz Rosji, których nie chciano zaprosić do Katynia. Ten lot był niejako akcja samobójczą w tym ujęciu politycznym, technicznym i w tym rejonie świata. Poza tym kto był tak nierozważny i wbrew zasadom bezpieczeństwa państwa (tu ośmieszyło się Prezydenckie Biuro Bezpieczeństwa Narodowego z jego szefem, też poległym na pokładzie tego Katyńskiego lotu) dopuścił do zaryzykowania w jednym samolocie tylu głównych dowódców wojska? Gdyby napisać scenariusz największego idiotycznego i najbardziej szkodzącego Państwu Polskiemu wydarzenia - to ten lot i dobór pasażerów wygrałby w każdym konkursie zbrodniczej głupoty. Stalin chichocze z grobu...
Beria / 79.191.229.* / 2010-04-10 14:21
Rosyjskie władze zapewniły remont polskiego-prezydenckiego samolotu, w swoich warsztatach, wiedząc, że ten sam samolot w kwietniu 2010r. przyleci na lotnisko w Smoleńsku, z największym wrogiem rosyjskich władz na pokładzie. Czy można wymyślić coś bardziej nierozsądnego ze strony polskiej, niż wpisać się w ten scenariusz? Przecież nawet trasa przejazdu prezydenta na drugi dzień jest tajna, a tu na rok przed faktem wpychamy Rosjanom w ręce nasz prezydencki samolot i informujemy, że w dniu 10.04.2010 nasz prezydent i elita polskiego wojska wlezie na celownik rosyjskich spec służb w Smoleńsku? Gdzie są obecnie te laptopy, komórki, ipody, notesy elektroniczne i papierowe, dokumenty tajne i poufne i osobiste dokumenty oficerów polskich, prezydenta Polski? Pewnie badane są przez speców rosyjskich
grym / 89.228.109.* / 2010-04-12 00:27
zastanów się skąd niby ruscy wiedzieli ze to TEN samolot będzie leciał stalin już nie żyje.państwo w którym rozegrała się katastrofa ma obowiązek ją zbadać.nasi myślisz zrobią to lepiej?no tak powołają kolejną komisję śledczą która i tak niczego nie wykryje
letni / 87.105.239.* / 2010-04-10 15:07
Nikt nie potwierdził zgonu, bo identyfikacja będzie trwała i trwała. W tego rodzaju wypadkach, ciała tych co zginęli są rozczłonkowane, zapewne nadpalone rozwleczone na obszarze kilku metrów i 'wymieszane' z innymi ciałami albo elementami samolotu.

Poufne, tajne dokument.... na obchody uroczystości rangi Katynia zawsze się zabiera laptopy, tajne plany operacyjne, dane ważne dla Polski.... szczerze wątpię.

Ale z jednym się zgodzę. Za dużo zbiegów okoliczności, a Lech Kaczyński zawsze był Rosjanom solą w oku. Słyszałem, że Rosjanie posiadają środki do wytworzenia mgły i nie jest nie możliwe że ich nie użyli.
Moim zdaniem taki zabieg miał opóźnić lądowanie samolotu przez zmuszenie go do wylądowanie na innym lotnisku, co opóźniło by rozpoczęcie uroczystości i niejako zaszkodziło wydarzeniom w Katyniu, to jest prawdopodobne, ale świadome narażenie na katastrofę tylu ważnych person w Polsce? Nie, aż tak głupi nie są, to grozi wybuchem wojny i rękę sobie dam uciąć, że cały świat wypiął by się na Rosję, bo jak to? Zapraszać i "strzelać do niego"? Tak nie postępował nawet ZSRR!
Tolek Banan / 94.254.226.* / 2010-04-10 17:25
Proszę Cię...
I już z powodu kilku Polaczków rozpętuje się kolejna wojna światowa ;) - tak jak stanęli za nami w dniu wybuchu II wś. :D w d... nas wszyscy mieli i tak samo byłoby teraz.
Nikt nie kiwnąłby palcem :]
kubrix / 178.182.176.* / 2010-04-30 18:26
Zastanów się gościu jakich "Polaczków"
i nie obrażaj polaków swoją nie wiedzą i głupotą - agent KGB
zaciekawiona / 188.47.48.* / 2010-04-10 17:14
ja się zgodzą tylko z jednym- za dużo zbiegów okoliczności
to wydało mi się dziwne, że pilot nie chciał lądować na lepszym lotnisku
jak do tego mogło dojść?!
mi się wydaje,że to był spisek- może komuś zależało na tym, żeby ci ludzie zginęli,ponieważ mieli coś do powiedzenia a dla rosjan bylo to niewygodne...
no bo dziwne jest żeby tyle ważnych ludzi dla kraju zginęło tak po prostu..
cos tu jest nie tak..
vvvvvvvvbvvvvvvvvvvvvv / 88.135.170.* / 2010-04-25 08:39
samoloty z większych wysokości spadają i zdaża się że ktoś przeżywa
Ivv / 89.72.43.* / 2010-04-10 17:01
Jeśli ktoś na Zachodzie dotąd jeszcze nie słyszał o Katyniu, to teraz już słyszał. Nie wiem, czy Ruskim mogło na tym zależeć. Ale mgłę mogli zrobić i owszem. Są działa orgonowe, które to robią. Kaczyński niedługo mógł przestać być prezydentem, o ile przegrałby wybory, więc choć okazja do wyeliminowania tylu przeciwników była wprost wymarzona, to nie wiem czy jednak było warto, dlatego poczekajmy na odczyt czarnej skrzynki.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy