Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niewykorzystane miliony na internet

Niewykorzystane miliony na internet

Money.pl / 2007-07-03 07:49
Komentarze do wiadomości: Niewykorzystane miliony na internet.
Wyświetlaj:
wiwan / 81.219.231.* / 2007-07-03 10:46
Co tu mówić o niewykorzystanych pieniądzach.To kwestia mentalności.Dla większości polskich urzędów z ministerstwami na czele nawet posiadanie strony WWW to przykry obowiązek.króluje na nich bezład,brak aktualizacji,nie działają newslettery.To nie kwestia pieniędzy.
Money już zresztą o tym pisało :

http://www.money.pl/archiwum/raporty/artykul/ministerialna;siec;dezinformacji,200,0,172488.html
jaro1973 / 213.199.225.* / 2007-07-03 07:49
Mam pytanie, pewnie retoryczne, bo zapewne żaden z urzędników administracji tego typu artykułów nie czyta, więc mi nie odpowie, po co nam informatyzacja urzędów, skoro przed kilkoma dniami zadałem pytanie na stronach internetowych urzędu miasta Katowic w sprawie ustawy o odpadach elektronicznych, to otrzymałem odpowiedź co podanie w przesyłanej korespondencji do urzędu powinno zawierać, a przecież jak wół na ich stronach internetowych www.um.katowice.pl pisze , więc powtórze pytanie poco informatyzacja jak i tak trzeba wysyłać korespondencję w określonym szablonie?
WydymanyPrzez IV RP / 204.13.236.* / 2007-07-03 09:40
Bo dobrze wygląda i ktoś na tym zarobi. Jeśli będą robić informatyzację taką jak np. w ZUS, to już lepiej niech zostaną przy papierkach. Niebotyczne koszty i żadnych efektów.

Najnowsze wpisy