Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niezły początek sesji, a później słaby finisz

Niezły początek sesji, a później słaby finisz

andrzej / .* / 2005-05-05 07:16
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-05-05 20:31
Jak silny okaże się opór na WIG 20 na poziomie 1900 pkt.?W zeszłą środę na tym poziomie przecięły się linia oporu i kilkumiesięczna linia trendu wzrostowego. Poza tym w tym dniu WIG 20 mocno zniżkował.
orzeł do dżeja / .* / 2005-05-05 19:20
dżejku drogi marne to pocieszenie ale mnie Atm totalnie r***********ł :)nie mam go ale w życiu nie obstawiłbym takiego spadku :(jestem w ciężkim szoku !trzymaj się
dżeju / .* / 2005-05-06 08:32
ATM sprzedałem na początku sesji bo wolałem nie ryzykować. ale w dłuższym terminie to dobra inwestycja tylko II kwartał pokaże kierunek.
hajdi / .* / 2005-05-05 16:08
No ja dzis MNI dokupilem myslalem ze 4,05 to dosc tani zakup ale teraz troszke taniej chodzi, ale do konca roku wg mnie 8 zeta no i tak jak mowilem dokupilem dzis optka po 7,30 chyba w koncu odbije
dżeju / .* / 2005-05-05 15:40
ATM bokiem mi wyszedł, muszę poprawić AT (malejące obroty zauważyłem dopiero po pakupaniu), ale w porę zamieniłem na Prochem :)ja to chyba jakiś trendowaty ;) jestem miałem do wyboru trzymać CCC lub kupować ATM, Eurocash, Ivax, Koelner i wybrałem najgorszy ATM, sacre! pechprzez chwilę miałem ENAP (tzn. mam więcej ale dokupowałem) i spyliłem prawie bez zyskuorle, ale Ivax sprzedałeś na górce, co?anno, CCC natrafił na ważny opór ale nie bój nic, jak zarobię na Prochemie 10-20% to jeszcze do ciebie dołączę :)
anna / .* / 2005-05-05 16:24
Troche się zastanawiałam czy nie sprzedać CCC, ale nie jeszcze za wczesnie :) Cały czas obserwuję prochem, ale kiedyś na nim sporo straciłam i brak mi odwagi.Zastanawiam się czy właśnie nie pora na ATM - dziś tak okropnie spadło. Jutro będą zwroty z polmosu to moze zwiększy się popyt, chociaż kolejne spółki takie jak lotos i inne mogą zabrać z rynku trochę kasy:)
orzeł / .* / 2005-05-05 15:28
pokupiłem lubawkę z rańca ale by phone - nie mam czasu siedzieć przy kompie :)zamieniłem część pko bp na pko sa i to tyle siedzę na betacomie i śrubie i mam jeszcze parę innych perełek no i zacznę powoli kupować ivax:)
oset / .* / 2005-05-05 10:17
a nie wiecie dlaczego tak "walnęło" Grajewo ?omal nie dostałem zawału.
KOLO / .* / 2005-05-05 10:59
BO PODALI DOBRE WIEŚCI :))to jakaś dziwna prawidłowość na naszej giełdzie...jak jakaś spółka podaje dobre fundamentalnie wiadomości rynek dyskontuje je w drugą stronę...
hajdi / .* / 2005-05-05 16:13
Swieta prawda wystarczy popatrzec na MNI wyniki dobre, kupuja Legion'a na poczatku sesji polecial ostro up nakarmili leszcza (o malo co nie mnie) i dolowanko pod koniec
macko / .* / 2005-05-05 10:00
PEWNY??? Siemiatkowski z rana powiedział, że on głosowłby jak najbardziej za rozwiązaniem parlamentu bo tak mu każe sumienie. Niestety dla biedaka "znienawidzone już prawie" przez niego jego własne ugrupowanie wprowadziło dyscyplinę i trzeba niby głosować przeciw. I co on biedny ma teraz zrobić......hahhaaA co na parkiecie? Trzeba chyba Softa pakupić
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy