Forum W wolnym czasieLifestyle

Nowoczesne meble a konkretnie kanapa- Gdzie kupić?

Nowoczesne meble a konkretnie kanapa- Gdzie kupić?

liua_sabkowska / 2015-11-05 19:51
Hej,
Urządzam aktualnie mieszkanie. Styl raczej nowoczesny w kolorach bieli i szarości. I teraz mam pytanie. Jaki kolor kanapy polecilibyście do szarych ścian i jasnej podłogi? I drugie pytanie: Gdzie w Warszawie kupię fajne meble i kanapę? Chodzi mi raczej o nieszablonowe wzory bo w większości sklepów, wszystkie meble są do siebie bardzo podobne.
Wyświetlaj:
camillop4 / 37.47.14.* / 2017-04-12 09:42
Sprawdź sobie taki salon na Towarowej WM Wygodne Mieszkanie. Mają duży wybór kanap, narożników i można przy okazji zmienić obicie czy rozmiar – działają cuda ;) Nie ma strachu, że coś ci wpadnie w oko, ale np. będzie za duże do pokoju :D
bauernik / 93.190.138.* / 2016-07-28 23:05
odnawiam bo mam pytanie - znalazlem kanape na kare design i chcialbym zapytac cyz ktos kiedys kupowal u nich kanape i jak to jest z tym transportem ?? faktycznie jest za darmo ?? i wnosza te rzeczy do srodka ??
Radek996 / 109.173.221.* / 2016-03-31 21:58
Polecam zajrzeć na stronę firmy Dller. Oferta bardzo bogata w oryginalne meble, również kanapy i do tego wysoka jakość wykonania.
Tośka / 62.61.45.* / 2016-01-05 14:25
Najlepsze meble jakie gdziekolwiek kupiliśmy z mężem są z meblomoda.pl
Bardzo dobry sklep, dobrej jakości materiały i produkty.
DecoMania_pl / 2015-11-26 13:05
Jeśli szukasz oryginalnych pomysłów zajrzyj do sklepów internetowych. Oferują asortyment, którego nie znajdziesz w sklepach stacjonarnych.
Przy neutralnych barwach pomieszczenia sprawdzi się zarówno kanapa w mocnym, nasyconym kolorze, jak i taka utrzymana w stosowanych barwach.
Fenebioma / 83.5.2.* / 2015-11-07 14:31
Większość oferty sklepów jest dostępna on-line. Nie trzeba kupować w ten sposób mebli ale można je po prostu obejrzeć i zdecydować o kupnie jednych z nich. Wtedy wybrać się do danego sklepu i podjąć decyzję.
liua_sabkowska / 2015-11-06 10:36
Nawiązując do tematu kanap, ja jestem zwolenniczką mebli z obiciem skórzanym.Wiem, że są droższe ale moim zdaniem solidniejsze i rodzaj obicia trwalszy niż materiałowy. Jeśli chodzi o sklepy, nie mieszkam w Wawie ale wydaje mi się, że jest ich dużo.
beata_lisek / 2019-06-18 09:53
Niestety obicia skórzane przykleją się do ciała, gdy jest gorąco :( Przy zakupie narożnika warto zwrócić uwagę na specyfikację tkaniny i wybrać taki model, który posiada podwyższony standard w kwestii płowienia czy pilingu.
Ja swój narożnik kupiłam tutaj: https://www.mirjan24.pl/44-narozniki i jestem bardzo zadowolona.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy