Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Nvidia twierdzi, że konsole są gorsze od peceta

Nvidia twierdzi, że konsole są gorsze od peceta

Wyświetlaj:
roztropna / 2013-12-02 09:32
wojna pomiedzy konsolami a komputerami bedize trwala zawzse tak naprawde bo zwolennicy jednego beda mowili ze ich jest najlepsze a zwolennicy drugiego beda robili to samo i bledne kolo sie powieksza i trwa w nieskonczonosc tak naprawde
Fon60 / 83.25.208.* / 2013-11-30 23:17
Nie można zapomnieć o tym, że konsole w dniu premiery kosztują ok 1700-1800 zł (nie liczę obowiązkowego kinect'a). Proszę mi podać cenę komputera o podobnej mocy obliczeniowej, wliczyć w to system operacyjny i pada za ok 100-150 zł. A ceny gier na konsole są wyższe z dwóch powodów. 1. Twórcy gier spędzają dodatkowy czas na optymalizacji kodu pod każdą z konsol z osobna. 2. Producent konsol dostaje jakiś procent od każdej sprzedanej kopii gry.
Polkot / 109.241.79.* / 2013-11-30 13:36
Oczywiście. Przede wszystkim konsole są ograniczone sprzętowo programowo. Jest ograniczona oferta gier, której w żaden sposób nie da się ominąć/rozszerzyć. Na domiar złego gry są o 50% droższe od PC-towych. Gry mają ściśle ustalone parametry techniczne ustawione na jakość, a nie na wydajność, co sprawia że konsole z założenia nie nadają się do współzawodnictwa on-line w grach zespołowych. Porównanie konsoli z PC jest takie jak porównanie aparatu kompaktowego do lustrzanki - Tym pierwszym na pewno łatwiej się robi zdjęcia i nie wymaga specjalnej wiedzy :))
mikołajzmałej / 89.73.239.* / 2013-12-01 11:13
Konsola nie nadaje się do współzawodnictwa on-line ? Grałeś kiedyś na ps3 w trybie multiplayer? Nie? To nie pisz głupot! Różnica jest taka- masz konsole, wkładasz płytę z grą i grasz. Masz pc , ściągasz bok i onanizujesz się na widok zestawu kart graficznych. Tak, zestawu gdyż ,żeby grać na full szczegółach w miarę płynnie musisz posiadać dobrą grafikę. Za cenę dobrego pc do gier, mam konsolę i bogaty zbiór gier! A ty pewnie wydając fortunę na komputer o legalnych grach możesz zapomnieć. Osobiście mam jedno i drugie ale... Konsoli używam do gier i multimediów , a komputera do obróbki foto i wideo. Każde urządzenie ma swoje przeznaczenie i jeżeli nas stać, korzystajmy z tego. Nie ma lepszych i gorszych. Wszystko jest "stworzone" w jakimś celu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy