Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Obawy o Grecję zwyciężają nad nadziejami na Fed

Obawy o Grecję zwyciężają nad nadziejami na Fed

Wyświetlaj:
Stokłosa Pain / 89.74.17.* / 2011-09-19 14:17
A ja myślę, że inwestorzy są zaniepokojeni tym, że grecji nie pozwala się upaść tylko ciągle daje pieniądze, żeby mieli z co żreć oliwki i pić wińsko i stąd od 2 miesięcy mamy spadki. Inwestorzy boją się, że kolejne miliardy zamiast zostać i pracować w takich krajach jak Niemcy zostaną zdegustowane przez brudasów z południa Europy. Jestem pewien, że gdyby w tym momencie grecja w końcu ogłosiła upadłość, a greckie nieroby musiały się wziąść do jakiejś pracy to indeksy wystrzeliły by w górę o kilkanaście a może kilkadziesiąt % i reszta unijnych pracowitych krajów odetchnęła by z ulgą. Ja liczę na to, że w tym tygodniu grecja zbankrutuje a na Wigu 20 pojawi się w piątek 3000. Jeśli dalej unia będzie marnotrawić pieniądze na dziadoskie kraje to inwestorzy będą uciekać. Także czekamy na bankructwo i mega hossę w następstwie :)
wkurzony / 88.156.57.* / 2011-09-19 22:02
Coś w tym jest. Nawalić się wińskiem, podrywać dziewczynki i jakoś dzień zleci.
mietek-podnietek / 188.33.17.* / 2011-09-19 13:10
Sprzedajmy Grecję Chińczykom!!! Już słuchać tego nie można - ile można dotować nierobów!!!???
stmr / 31.174.38.* / 2011-09-19 12:56
bzdura! To spekulanci są w żywiole!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy