Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy. Które udało się zrealizować po roku od wyborów?

Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy. Które udało się zrealizować po roku od wyborów?

Wyświetlaj:
dlsld / 94.254.178.* / 2017-03-06 16:29
uwaga informacja dla tych co nie głosowali na pis lub nie chodzili na wybory, a dostali 500+ , otóż nie musicie głosować na pis ponieważ następcy polityczni nie odważą się tego programu zlikwidować. A zatem los pisu pozostaje w rękach oszukanych frankowiczów oraz polskich małych i mikro firm które w ramach patriotyzmu gospodarczego dostały podwyżkę zusu o 600zł od początku tego roku. Do tego dochodzą wszyscy świadomi podatnicy którzy wiedzą jak niesprawiedliwie działa najniższa na świecie kwota wolna od podatku która to nie została podwyższona dla wszystkich. zatem do następnych wyborów.
lider786 / 87.248.77.* / 2017-03-06 16:26
Nie ma się czym chwalić same porażki i buble podpisywane po nocach i na kolanie. wszystko co naczelnik podsunie.
bytry / 188.146.145.* / 2017-03-06 16:23
Mamy kłamcę za prezydenta .Ani on prezydent , ani reprezentant narodu, sprawny acz przeciętny adwokat swojego pana. Reprezentuje tylko interesy prezesa. Po roku widać to gołym okiem,pewnie i ten ciemny lud już to zobasczył..
MR1951 / 85.222.43.* / 2017-03-03 14:43
Przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego miało nastąpić do 100 dni od objęcia władzy - nastąpi DOPIERO po około dwóch latach czyli około 700 dniach. Za to "wdzięczne" roczniki wczesno 50-te odwdzięczą się na kolejnych wyborach. Za to, że tylko oni muszą dłużej pracować albo pobierać 50% emerytury częściowej ... za potraktowanie ich gorzej niż innych.
ewa 09 / 79.189.134.* / 2017-02-06 11:25
tylko w kampani nie powiedział,że nie będziemy mieć tyle kwoty wolnej co oni,nam ma ledwie wystarczyć ok 3 tyś a oni mają 10 razy więcej ,itd
szklarek / 2017-02-06 11:39
Proszę nie mylić tzw. kwoty wolnej wynikającej ze skali podatkowej PIT z szeregiem zwolnień z opodatkowania.
galanonimus / 94.141.147.* / 2017-02-06 11:16
Micha dla siebie i rodziny , koryto , dojną krowę dla Pis-u i puste słowa dla suwerena
Włodzimierz Wnuk / 95.48.208.* / 2017-02-06 09:37
Dlaczego Pan prezydent zabronił wyjaśnienia największych w dziejach Państwa Polskiego kradzieży w NBP i Powszechnych Kasach Oszczędność? Czy też z tego tytułu dostał kilka miliardów dolarów łapówki? żurek pracujesz z mafią i się boisz? Czyżbyś też kradł z kont polskich rodzin w NBP I Powszechnych Kasach Oszczędności, jak twoi koledzy? Mój telefon od 16 lat mają na podsłuchu tak samo sprawdzają moje konto internetowe i pocztę emailową i ja nie protestuję i nie zabraniam , bo uczciwy człowiek nie ma nic do ukrycia , tylko zwyrodniali bandyci a takich mamy obecnie najwięcej wśród sędziów i prokuratorów. Włodzimierz Wnuk
zibia212 / 81.190.66.* / 2017-03-06 17:21
Czy chodzi o wyprowadzenie oszczędności z PKO BP na zakup akcji Aliora po zawyżonej cenie, i PeKaO SA i bezsensowne wydawanie pieniędzy klientów banków i kierowców ubezpieczających samochody w PZU i LINK 4.
A propo czy można ubezpieczyć samochód za granicą?
EwaLob1 / 89.171.13.* / 2017-03-07 14:42
Nie, nie chodzi, daruj sobie te teorie. Chcesz to mozesz ubezpieczyc samochód w Czechach, a możesz też porównać oferty w Polsce. Szukaj.
ja45 / 188.246.155.* / 2016-12-05 11:50
prezydent Duda cierpi na pomroczność powyborcza.
zbraj / 31.128.8.* / 2016-09-20 14:25
Jeżeli zostanę wybrany na urząd prezydenta (...) w pierwszym roku prezydentury przygotuję i prześlę do Sejmu dwie ustawy, które są kluczowe dla godnego życia i bezpieczeństwa Polaków. Pierwsza to ustawa obniżająca wiek emerytalny, podwyższony przez Bronisława Komorowskiego. Druga to ustawa podwyższająca kwotę wolną od podatku po to, aby w budżetach polskich rodzin było więcej pieniędzy. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji. PREZYDENT OBIETNICA 1 SZEGO ROKU


Andrzej Duda przejdzie do historii jako prezydent, który przegapił swoją okazję do wielkości. Miał niepowtarzalną i wyjątkową szansę. Mógł zatrzymać łamanie konstytucji przez Prawo i Sprawiedliwość, mógł pokazać czym jest godność, umiłowanie prawa i wolności, czym jest służba publiczna i stawianie dobra wspólnego ponad partyjnym interesem. Mógł stać się symbolem praworządności i uczciwości.
Zamiast tego stał się symbolem małostkowości, niesamodzielności, pogardy dla prawa, zupełnego braku odwagi cywilnej i niezrozumienia, czym jest polska racja stanu.
Jeśli dosięgnie go sprawiedliwość, stanie przed Trybunałem Stanu i zostanie skazany. Tak czy owak odejdzie w niesławie, bo nie dorasta do prezydentury. Brakuje mu nie tyle charyzmy, co zwyczajnie – charakteru, osobowości, zasad i prawości, które zapewniłyby mu coś więcej niż zdawkowe i raczej krytyczne zdanie w podręcznikach historii. Chyba, że będą to podręczniki pisane przez PiS.
sterw / 83.25.102.* / 2017-02-08 20:28
Mógł pokazać czym jest godność, umiłowanie prawa? tego stworzonego przez mafie, żeby mogła nas łupić w świetle prawa ile wlezie? Gdzie była godność okradanych przez komorników, których "niezawisłe i praworządne" sady wspierały tak, ze ci czuli się bezkarni i coraz to bardziej bezczelni?
zbraj / 31.128.8.* / 2016-09-20 14:23
OBIECANKI Czy choć jeden raz ktoś w moherowym berecie mi odpowie ale bez inwektyw i wyzwisk
Gdzie ta kwota wolna od podatku 8 tyś?
Gdzie te mieszkania po 2,5 tys za metr?
Gdzie to przewalutowanie kredytów we frankach?
Gdzie przywrócony wiek emerytalny 60/65 i to bez obniżenia wysokości
wypłacanych emerytur?
Gdzie te WSZYSTKIE leki za darmo dla emerytów powyżej 75 roku życia ?
Gdzie obniżony VAT ?
Gdzie te inwestycje na 1,4 biliona złotych?
Gdzie te gabinety w każdej szkole?
Gdzie 500 zł na KAZDE DZIECKO jak było zapowiadane w debacie TV?
Gdzie normalna rewaloryzacja a nie jakiś ochłap 2,5 zł?
Gdzie jest ta niebieska teczka w której wszystkie ustawy były juz gotowe i wyliczone,
wszystko miało wejśc z życie natychmiast po wyborach! Czyżby teczka zginęła? :-)
Był czas przejąć Trybunał Konstytucyjny, był czas przejąc media publiczne, był czas
przejąć wszystkie słuzby specjalne, był czas przejąć kontrolę nad sądami i prokuraturą,
był czas wprowadzić Tkm zamiast konkursów w służbie cywilnej, był czas wprowadzić
inwigilację w internecie, był czas odebrać pieniądze hospicjom i taką samą kwotą
obdarować 'ojca' z Torunia. Każdą z tych spraw załatwili w ciagu jednej nocy!
Wieczorem sejm, za chwilę senat i znowu kolejne czytanie w sejmie, przyklepanie,
o czwartej nad ranem podpis prezydenta, za piętnaście minut wydrukowanie i już
rano bez vacatio legis ustawa wprowadzona. A kiedy to co obiecano w kampanii?
Przypominam. 100 dni juz dawno minęło!
nick44 / 37.47.171.* / 2017-02-02 10:25
to obłuda i oszukaństwo na każdym kroku ironiczny uśmiech już nikt nie wierzy to jest prezydent narciarz a kraj ma w wielkim poszanowaniu jaki to zwierzchnik sił zbrojnych jak minister więcej rządzi to tylko prezydent na papierze nie takiego prezydenta chcieli Polacy
zbraj / 31.128.8.* / 2016-09-20 14:22
KŁAMSTWA PIS !!!!!!!!!!!!!!!!

Konwencja PIS – 20.06.2015r. – wypowiedź B.Szydło:
„ Ja również przyjmuję te deklaracje, które składał Pan Prezydent Andrzej Duda w swojej kampanii jako swoje, a więc mówię że to, co jest najważniejsze i to, co zrobimy bez zbędnej zwłoki, natychmiast to obniżenie wieku emerytalnego, to podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tysięcy i wreszcie to program dofinansowania dla rodzin – 500 złotych na KAŻDE dziecko.”

Debata B.Szydło – E.Kopacz – 19.10.2015r. - wypowiedzi B.Szydło:
„Ja mam przygotowany program, mam przygotowane projekty ustaw, te dotyczące zarówno programu wsparcia rodzin – 500 zł na KAŻDE dziecko, ustawy podatkowe, te dla przedsiębiorców...”

„ (…) Pani przewodnicząca o tych faktach nie chce rozmawiać (mowa o ilości osób emigrujących z Polski), kolejne obietnice, okrągłe zdania - Polacy mają już tego dosyć – oni chcą dzisiaj konkretów – ja te konkrety mam. Przygotowałam program narodowy program zatrudnienia – ustawę, która ma dać właśnie szansę na zakładanie własnych firm i na pracę dla młodych ludzi, program wsparcia rodzin – 500 złotych na KAŻDE dziecko i te dobre rozwiązania podatkowe, które są kierowane do przedsiębiorców. (...)”
emerytka 5019 / 188.146.4.* / 2016-09-20 14:09
To jest prezydent malowany.Wyrób marketingowy prezesa.Miał obiecywać więc naobiecywał .Teraz jezdzi z wizytami i robi sobie zdjęcia.Zadna jego wizyta nie zakończyła się powazna umowa handlową z jakimkolwiek krajem. Raczej jeżdzi turystycznie najiększa pomyłka to Chiny ,gdzie na przejażdzkę zabrał Sadurską . Nikt powaznie go nie traktuje a najmniej sam prezes .
Mikolaj307 / 96.232.182.* / 2016-09-20 13:50
JAK MOGL JE WYKONAC JAK OD JESIENI DO WIOSNY OBIJAL SIE NA NARTACH W POLSKICH I ZAGRANICZNYCH KURORTACH>ZAPOWIADAL ZE PODA SIE DO DYMISJI__NAROD-SUWEREN PRZYJMIE JA Z ZADOWOLENIEM I RADOSCIA.CZY TO PRAWDA ZE W GABINECIE SP>L.K.ODPOWIADAL ZA WIZYTE W SMOLENSKU I LISTE UCZESTNIKOW TEGO TRAGICZNEGO LOTU ??????...............
rex922 / 141.0.12.* / 2016-09-20 13:12
krótko mówiąc nie zrobił NIC... ale chyba nikt nie jest zaskoczony
wyborca58 / 213.73.9.* / 2016-09-12 07:36
Wiek emerytalny miał być obniżony od 01.10.2016 r. Pisali nieprawdę powołując się na szkolenie prac. i systemy komputerowe. Teraz 01.10.2017 r. Wielu ludzi czuje się oszukanym i mówi, że już na kolejnych wyborach nie dadzą się nabrać. Tak jak podwyżka kwoty wolnej od podatku. Strzał w Kolano i ....

Najnowsze wpisy