Forum Polityka, aktualnościKraj

Ocalały w drodze do Auschwitz: Żydzi nie mają monopolu na cierpienie

Ocalały w drodze do Auschwitz: Żydzi nie mają monopolu na cierpienie

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2012-12-26 20:34 / Tysiącznik na forum
Może warto POwiedzieć że w Polsce jako jedynym kraju za przechowywanie i pomoc Żydom groziła kara śmierci....Więc jak to było z tym "antysemityzmem" ?....Ciekawe czy te 64 mld $ które chcą od nas wydębić zadowoli naszych braci semitów i już wtedy nie bedzie "polskich obozów koncentracyjnych"..?
dgfdfsdgfg / 178.36.1.* / 2012-12-26 12:58
Czemu nic się nie mówi, o Żydach którzy mordowali Polaków? Przecież powszechnie wiadomo, że prokuratorami mordercami i w NKWD byli Żydzi. Oni mordowali setki tysięcy polskich patriotów. Na porządku dziennym były tortury stosowane przez ten prześladowany naród.
Z resztą w sądach, prokuraturze itd. w Polsce prym wiodą potomkowie tamtych uciemiężonych. Stąd takie zaufanie do wymiaru sprawiedliwości.
Z resztą Żydzi też współpracowali z Niemcami. Prosili Polskie rodziny o pomoc, a gdy te udzieliły im schronienia donosili na nie Niemcom. A wiadomo, że za ukrywanie Żydów była śmierć.
Z resztą jak cierpi ten uciemiężony naród można zobaczyć na przykładzie Palestyny...
sid319 / 88.19.147.* / 2012-12-26 15:36
twoj antysemityzm nie pozwala ci obiektywnie myslec,z twojego punktu widzenia mozna powiedziec ze faszyzm komnizm i kazdy totalitaryzm stworzyli zydzi,oni sa winni za wszystko co zle,i takie myslenie to wlasnie pierwszy krok do totalitaryzmu ty nienawidzisz ludzi za ich pochodzenie , ludzie myslaci tak jak ty morduja innych ludzi za wyglad i poglady i to jest problem
dsfdsafdsfadsfsda / 178.36.1.* / 2012-12-26 20:54
Nie znasz historii albo bezczelnie kłamiesz. Ludzie interesujcie się historią, bo za 50 lat może się okazać, że to Polacy stworzyli Nazizm. Sami się pozabijali w czasie Powstania Warszawskiego, a NKWD broniło prawdziwych Polaków przed wichrzycielami.
kaczorek ma motorek / 2012-12-26 16:32 / Tysiącznik na forum
Zawsze zadawałem sobie pytanie kto to taki antysemita?
Jako młody człowiek myślałem że dotyczy to osób mających uprzedzenia do ich religii.
Później dowiedziałem się że antysemita to ktoś taki co ma dodatkowo oprócz tego uprzedzenie etniczne.
Ostatecznie jeszcze później się okazało że antysemita to ktoś co się nie zgadza nawet częściowo z poglądami Żydów.
Dziś wiem że antysemita ta taka osoba której Żydzi nie lubią
nowa historia / 89.70.203.* / 2012-12-26 11:49
Dodajmy,że wyzwolili Europę ze szponów nazizmu,który wspierali polscy bankierzy przed wojną,a nie żydowscy.Oraz powiesili Adolfa Hitlera,z pochodzenia Czecha ,a nie Żyda.

Najnowsze wpisy