oferty pracy Kraków

rania / 2011-09-05 10:01
szukam pracy już od roku przez portale internetowe, czy możecie mi powiedzieć czym można się wspomóc, czuję coraz większą niemoc i frustrację, gdzie najlepiej przeglądać oferty pracy w Krakowie? bo te internetowe nie dają żadnych rezultatów, nie chodzę nawet na rozmowy kwalifikacyjne, bo nie ma z nich żadnego odzewu!
Wyświetlaj:
UniversalAgent / 2012-10-16 14:59
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie outsourcingu procesów biznesowych,usług telemarketingowych, windykacji polubownej, masowej dystrybucji informacji

Poszukujemy obecnie pracowników do działu callcenter. W związku z tym zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji!
www.universalagent.pl
biuro@universalagent.pl
baciorka93 / 2012-10-16 11:03 / -
mysle, ze dobrym rozwiazaniem bedzie jak przejdziesz sie osobiscie z wydrukowanym CV po firmach:) masz wgarancje ze ktos z Toba pogada itp
hosstell / 2011-09-12 13:22
cierpliwości, zapisz się w międzyczasie na jakieś kursy, choćby językowy, uzyskanie certyfikatu potwierdzającego Twoją znajomość angielskiego może już poprawić Twoją sytuację na rynku pracy
miśenka / 91.150.220.* / 2011-09-12 11:47
ja też bardzo długo szukałam pracy-jestem księgową. zarejestrowałam się na financetender.com oni zajmują się przetargami no i później "samo" poszło

Najnowsze wpisy