OLT Express

english man / 2012-07-25 10:35
Ma ktoś z was jakieś dośiwadzcenia z tą tanią linią lotniczą, która po Polsce lata? leciał ktoś z was? opłaca się faktycznie? zastanawiam się czy nie kupic sobie lotu nad morze czasem, bo w porównaniu z pociągiem to jest oszczędność czasu
Wyświetlaj:
nadanka / 2012-07-25 13:58 / Bywalec forum
ja lecialam tez z Warszawy nad morze wlasnie tymi liniami lotniczymi, naprawde pelen profesjonalizm, dorownuje klasa lotowi:) a maja lepsze oferty, bilet kupilam za niecale 100zl:)
Rust / 2012-07-25 14:37
Ja osobście poelcam OLT Express bilety tanie, miła obsługa , naprawðę dobry począestunbek , komfort lotu no i czas!! Zamiast ośmiu, czy dziesięciu godzin podróży mamy jedną godzinkę!! różnica spora!!
paweł nowy / 2012-07-25 12:52
o sorry, chciałem skomentować bilety za 1 zł a nie ten wątek, ale skoro już tu jestem, to psarwa z OLT wygląda tak, że już ich jakiś kryzys podobno dopada i anulują jakieś loty. [pza tym faktycznie można 100zł szybko się dostać nad morze więc chyba warto
paweł nowy / 2012-07-25 12:37
opłaty lotniskowe penie jakieś będą, ale pomyśl sobie też ile zabulisz za dojazd do Modlina, to wcale nie ejst tak blisko Warszawy i niestety trochę ten dojazd kosztuje, podejrzewam, że spokojnie pzrekroczy kilkakrotnie koszt Twojej podróży całej

Najnowsze wpisy