OneStep, kupujecie?

cyborgia / 2009-09-19 10:35
niedawno na naszym rynku pojawila sie nowa usluga, pomysl naszych rodakow. one step kupuj smsem. Komórka narzedziem kupna wybranego produktu. Sprobowalam jak to dziala! i dziala!
Ze znanych gazet wybierasz produkt ktory ci sie podoba, masz tam umieszczony kod onestepowy, wysylasz, oddzwaniaja, rejestruja u siebie w systemie i za dwa dni masz to co zamawiales! Super!
A kolejne zamowienia juz tylko przez sms! Dostawa za grosze, biora tylko 7 zl, a jak zamowie drugi produkt w ciagu trzech godzin to za darmo, niezle.
spotkaliscie sie z ta forma juz?
Wyświetlaj:
mała_mi / 93.159.32.* / 2009-10-27 12:05
ja też skorzystałam, i bardzo się cieszę, że spróbowałam, bo na serio warto. Mają ciekawą gamę produktów, szybką dostawę. Także warto polecić to innym. Ja zamówiłam nawet ostatnio płytkę ze ścieżką dźwiękową do tego filmu This Is it.. :) i już się nie mogę doczekać jak ja otrzymam :D
emilia123321 / 93.159.32.* / 2009-10-02 12:37
hej
ja tez juz sie spotkalam z ta forma zakupow, bo sama juz zamawialam ksiazki przez onestep i tez mam jak narazie same pozytywne opinie na ten temat i na temat calej firmy.
bardzo mi sie spodobal ten pomysl, bo od zawsze czytam wszystkie recenzje i bardzo czesto juz po przeczytaniu takiej recenzji mam ochote na zakup danej ksiazki badz plyty,
gdy przy recenzji odnalazlam kod onestep od razu zlozylam zamowienie, najpierw na 1 ksiazke a po okolo 1godz na kolejna, wiec przesylke mialam za free :)
cyborgia / 2009-10-02 17:07
po około godzinie zamowilas drugi produkt i przesylka jak to ujelas za free... a wiesz, ze mozesz przedluzyc sobie czas z trzech godzin do dwunastu, zeby moc w ciagu tego czasu zamowic drugi produkt i cieszyc sie darmowa przesylka?
Koralina / 93.159.32.* / 2009-10-01 11:00
o OneStep powiedziała mi znajoma. Początkowo usługa skojarzyła mi się ze zwykłym wysyłkowym zamawianiem książek.. ale nic bardziej mylnego. Po pierwsze - jeden kod, jeden smsem.. I za 2 dni przesyłka jest już u mnie. Po drugie - koszty to jedynie 7 zl za dostawę do domu, a cena samego produktu wynosi tyle samo co w zwykłym sklepie, gdzie zakupy nie zajmują mi 5 minut, lecz znacznie znacznie więcej. Po trzecie - zakupy robię kiedy chcę, wysyłam jedynie smsa. Nie ma dodatkowych opłat, czy też nie muszę kupować produktów co jakiś konkretny czas, jak to czasem się zdarza. Czytam gazetę, widzę produkt który mi się podoba i go zamawiam. Szybko, prosto a na dodatek niedrogo.. Także serdecznie polecam
Pauli$$ / 93.159.32.* / 2009-10-01 17:06
Mi najbradziej odpowiada to ze jednorazowe skorzystanie z ulsug firmy OneStep nie obliguje mnie do ciaglego korzystania... Wiele razy zdarza sie za podpiszemy jakas umowe gdzie niestety godzimy sie na czeste badz duze zakupy. W one step nie ma takich kruczkow. Stad wielki uklon dla zalozycieli firmy, to wazne by nie zniechecac takim zachowaniem. korzystam kiedy chce, kupuje ile chce i jestem zadowolona, moge nie korzystac wcale. chcialam jeszcze pochwalic tworcow za prosta, latwa w obsludze bez zbednych bajerow strone internetowa na ktorej znalezc mozna wszystkie potrzebne informacje o usludze

Najnowsze wpisy