onkurs pomocy!!

jakubb / 62.31.120.* / 2007-11-07 18:34
Witam
mieszkam w Anglii i od tego roku można studiować profile w gimnazjum ja właśnie mam profil biznes i zostałem wybrany do grupy która ma za zadanie zainwestować sto tysięcy wirtualnych funtów i za miesiąc która grupa zdobędzie najwięcej pieniędzy wygrywa wyjazd do nowego jorku i 200 funtów w tym problem ze my jesteśmy najmłodsi w tym całym konkursie bo tylko nasza szkoła studiuje biznes w gimnazjum inni w liceum i na studiach. w tym problem ze nie wiemy w co zainwestować a musimy znaleźć najmniej sześc inwestycji my nie mamy o tym żadnego pojęcia i tu was proszę o pomoc w co zainwestować
Wyświetlaj:
polak prawdziwy / 91.123.161.* / 2007-11-24 19:06
dzieciaku musisz oszukiwac nawet w anglii ?
wycieczka jest dla tych najlepszych a nie tych co najlepiej kreca waly !!
jestes za mlody ? to za pare lat wystartuj i wtedy sobie NYC zwiedzisz
akacja / 2007-11-08 22:50
Wejdź na stronę www.ferk.pl - to strona Fundacji Edukacji Rynku Kapitałowego.
Skontaktuj sie z nimi - na pewno pomogą bo po to własnie sa by edukować takich młodych graczy jak ty.
Pozdrawiam
jakubb / 62.31.120.* / 2007-11-07 19:48
sory nie doalem ze spulki musza byc z FTSE100 czyli z 100 najwiekszych spułek w Londynie oto one http://pl.wikipedia.org/wiki/FTSE_100
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy