Forum Polityka, aktualnościKraj

Opłata audiowizualna jeszcze w tym roku?

Opłata audiowizualna jeszcze w tym roku?

Money.pl / 2013-02-25 08:24
Komentarze do wiadomości: Opłata audiowizualna jeszcze w tym roku?.
Wyświetlaj:
jan.gor / 37.225.251.* / 2013-02-25 18:34
W Polsce rządzą hominidy, którym smakuje wszystko co niemieckie. Bez małpowania niemieckich rozwiązań, w tym kraju się nie da.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-02-25 18:26

Zdaniem przewodniczącego KRRiT zmiana sposobu finansowania mediów publicznych to konieczność społeczna i cywilizacyjna.

Zgadzam sie.
Teraz, po uruchomieniu naziemnej telewizji cyfrowej, proponuje aby wszystkie telewizje i radia zakodowaly swoje transmisje i kazdy wykupi abonament na to co go bedzie interesowalo.
To jest najlepszy sposob finansowania ich "wypiekow".
piotr126 / 77.253.146.* / 2013-02-25 17:21
kiedy powsatwała wizja tv czy polsat liczyłem ze tvp bedzie najlepsza z nich ale okazało się że prezesi tvp zainteresowani byli złotymi kartami bez limitu olali widza i dewastowali telewizję wiec teraz widz ich olał i nie płaci nierobom nawet jak upadną to niewielu to zauważy pozatym danina publiczna na zachodzie to w przeliczeniu na nasze dochody to około 3- 4 zł wiec braun maybachem jedził nie będzie a misje mogą robić inni tvp niema na to patentu
uczonykot / 2013-02-25 14:41
deficytowe ale potrzebne. Wiadomo również, że programy misyjne moga robic wszyscy nadawcy od TVP do Discovery Polska włącznie.
Dlatego nie ma mojej zgody, żeby z tego funduszu płacić tylko TVP (ilościa i u************* reklam wyprzedzili wszystkich nie dając nic w zamian. Ponadto nie ma mojej zgody na płacenie takiego podatku osobno, może zostać włączony do mojej opłaty na rzecz UPC, czyli mojego operatora kablowego. A co z internetem, tam przecieka najwięcej pieniędzyza misję ?
emeryttttttttt / 83.26.183.* / 2013-02-25 14:30
Lepiej niech nie liczy na szybki polityczny finał prac na tym projektem. Ajak mu się tak podoba w innych krajach Europy to niech się tam przeprowadzi i sobie płaci super nowoczesne opłaty audiowizualne.
emeryttttttttt / 83.26.183.* / 2013-02-25 14:27
Abonament zlikwidować. Żadnych nowinek z opłatami. Jeśli partie polityczne chcą mogą sobie utrzymywać z reklam (nawet z jakimiś dotacjami budżetu Pańśtwa) jeden kanał publicznej TV. Ale tylko jeden i wcale nie musi on być nadawany przez całą dobę, wystarczy od 6 do 24 . W ten program niech sobie wcisną wszystkie swoje misje i co tam jeszcze chcą ale mają się odczepić od pieniędzy obywatela.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-02-25 12:46
Popieram "w....ny obywatel".... Ci z Wiejskiej od "nastania WOLNEJ (z ludem niewolniczym) POLSKI" jak chcą coś podwyższyć to zawsze mówią-TAK JEST NA ZACHODZIE... Tak było gdy ustalali swoje diety i inny złodziejskie profity do swojej kieszeni. Zawsze wtedy słychać-a bo w krajach zachodnich to poseł, senator, marszałek czy inny premier, prezydent to dostaje tyle więc u nas muszą mieć tyle samo. Teraz chcą wprowadzić złodziejski profit dla TVP S.A., która jest spółką aukcyjną i jako taka nie powinna od obywatela wyciągać ani grosza. Dlaczego zwykły obywatel nie mający aukcji TVP S.A. ma płacić characz dla spółki aukcyjnej?????
KIEDY OBYWATELE POLSKI USŁYSZĄ OD POLITYKÓW-MUSICIE ZARABIAĆ TYLE CO NA ZACHODZIE A NIE BIEDOWAĆ ZA ZALEDWIE 100 EURO NA MIESIĄC????????
Kurczę co to za kraj, gdzie politycy mają zwykłego obywatela w D..IE i potrzebują go tylko gdy są wybory....... Kim będą rządzić jak emeryci i renciści poumierają bo nie ma opieki lekarskiej (nie stać na lekarstwa)???? Biznes nie da sobą rządzić a to od nich chyba wszyscy politycy biorą w łapę skoro liczy się biznes a nie obywatel..... Pozostanie im rządzić samym sobą bo w domu chyba większość z nich głosu nie ma.....
wkur...ny obywatel / 212.182.94.* / 2013-02-25 10:02
Skoro tak chętnie bierze się wzorce z sąsiadów, to niech ta opłata będzie proporcjonalna do zarobków!!!
W Niemczech abonament wynosi ok. 6 zł/mc - niech nasi mądrale policzą ile to jest procent np. średniej płacy i na tej podstawie wyliczą dopiero opłaty!!!!
janek (oszukany) / 83.4.213.* / 2013-02-25 09:18
Nie zrobią, nie zrobią, bo wtedy bedzie mniejsza oglądalność, a co za tym idzie kasa za reklamy. Kiedy ja w necie nie chcę reklam, to płacę a publiczna mnie okrada bo abonament też płacę i prąd który tv ciągnie w trakcie reklam również płacę nie mówiąc już o swoim czasie wyrwanym z życia, a on jest najdroższy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Stan840 / 83.11.27.* / 2013-02-25 09:06
Płacić za nękanie kłamliwymi reklamami i idiotycznymi wypowiedziami polityków!? Niech zrobią TV z prawdziwego zdarzenia i zakodują wtedy telewidzowie kupią dekodery i zapłacą za to co chcą! a nie muszą oglądać. Oczywiście nadawca jako spółka musi zawierać umowy z odbiorcami !Kto ma dzisiaj z TVP umowę? chyba poczta na zbieranie haraczu.
goscniedzielny / 87.96.120.* / 2013-02-25 08:53
Jak będzie kodowane to będzie płacił ten co będzie chciał oglądać czyli nikt bo tam tylko kłamstwo i te same ryje co na wiejskiej siedzą
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dfvcx / 79.175.205.* / 2013-02-25 08:24
niech się nieroby same finansują a anie z mojej kieszeni
drulan / 89.71.144.* / 2013-02-25 08:42
popieram. nie mam radia ani tv. dlaczego mam płacić. to jakiś faszyzm. skoro tv już jest cyfrowa to niech zakodują sygnał. płacić będą ci co rzeczywiście oglądają
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy